اسپانیا کاهش برخی از محدودیت ها به عنوان Covid-19 غرق 18,000

صادر شده در: Modified:

اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس صعود به 18,056 در روز سه شنبه و اروپا رتبه دوم را پس از ایتالیا به عنوان دولت شروع به بلند کردن اجسام مستند محدودیت در بخش های خاصی از اقتصاد است.

تبلیغات

مقامات بهداشت گفت: یک شبه مرگ و میر از Covid-19 گل رز به 567 روز سه شنبه از 517 یک روز پیش در حالی که این کشور گزارش داد که کمترین افزایش در موارد جدید از مارس 18.

تایید موارد عفونت افزایش 3,045 به 172,541 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

این ارقام به مبارزه طلبیده مشترک که از ترس جمع شدن از عفونت گزارش نشده در طول تعطیلات عید پاک می توانست واگردانی اخیر روند رکود در گسترش این بیماری همه گیر.

برخی از بخش های اقتصادی از جمله ساخت و ساز و تولید شده اند مجاز به راه اندازی مجدد اما وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت که اسپانیا همچنان در مستند. مغازه ها و کافه ها و فضاهای عمومی به ماندن بسته حداقل تا مارس 26.

این مستند کمک کرده است تا به سرعت فزاینده مرگ و میر است که اوج آن در اوایل ماه آوریل.

اما برخی از کارگران اسپانیا ابراز نگرانی کرد که این آرامش از محدودیت ها می تواند باعث یک موج جدید.

“من ترجیح می دادم که به صبر کنید 15 روز بیشتر محدود به خانه و یا حداقل بیشتر از یک هفته و سپس دوباره گفت:” کارلوس Mogorron 27 ساله مهندس از Extremadura در غرب اسپانیا است.

کارشناسان همچنین هشدار داد که آمار و ارقام واقعی می تواند متفاوت باشد چرا که اسپانیا را آغاز کرده گسترده آزمایش و چون خود دولت اذعان دارد که coronavirus مربوط به مرگ و میر در حال کارآمد ثبت شده است.

یک مطالعه توسط اسپانیا اصلی اپیدمیولوژی موسسه در حد مرگ و میر در مقایسه با میانگین در بیش از یک دهه نشان می دهد که وجود دارد برخی از 1500 بیشتر “غیر منتظره” مرگ و میر بین 17 مارس و آوریل 11 از کسانی که رسما نسبت به کوروناویروس.

(FRANCE 24 با AP, REUTERS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر