اسپانیا سبقت چین coronavirus تلفات با 3,434 مرگ و میر

صادر شده در: Modified:

اسپانیا coronavirus مرگ و میر پیشی گرفت که چین در روز چهارشنبه افزایش به 3,434 پس از 738 نفر بیش از 24 ساعت گذشته دولت گفت.

تبلیغات

در سراسر جهان فقط در ایتالیا در حال حاضر بالاتر مرگ و میر تر از اسپانیا. در چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته 3,281 نفر کشته شده اند.

Spiralling تعداد مرگ و میر آمد به اسپانیا وارد 11th بعد از بی سابقه مستند به تلاش و مهار COVID-19 اپیدمی است که در حال حاضر آلوده 47,610 مردم وزارت بهداشت گفت.

به عنوان مقامات قدم تا, تست, تعداد موارد حاکی از 20 درصد افزایش در آمار و ارقام سه شنبه در حالی که مرگ و میر نشان داد 27 درصد افزایش نسبت به همین دوره است.

با وجود ملی مستند های اعمال شده در مارس 14, که می تواند تمدید شود تا آوریل 11, هر دو مرگ و عفونت در ادامه به کوه با مقامات هشدار این هفته خواهد بود به خصوص بد است.

“ما در حال نزدیک شدن به قله” وزارت شرایط اضطراری هماهنگ کننده فرناندو سیمون گفت: در اعلام آمار و ارقام.

مقامات بهداشتی امیدوارند آن را به زودی تبدیل خواهد شد روشن که آیا مستند است که با داشتن اثر مورد نظر.

رئال مادرید منطقه دچار فشار از اپیدمی با 14,597 عفونت – فقط یک سوم از کل – و 1,825 مرگ و میر و یا 53 درصد از ملی شکل است.

با بیمارستان ها در آستانه سقوط از افزایش بیماران مبتلا به سربازان راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در مادرید گسترده IFEMA مرکز نمایشگاه که در حال حاضر از 1500 تخت اما که می تواند گسترش به در تا به 5500 نفر – آن ساخت بزرگترین بیمارستان در اسپانیا.

و با این شهر خدمات مراسم تشییع جنازه غرق مقامات فرماندهی این Palacio de Hielo, اسکیت روی یخ, یخ بازی کردن به عنوان یک سردخانه موقت.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>