اسپانیا می بیند افت شدید روزانه Covid-19 تلفات

صادر شده در: اصلاح:

اسپانیا با ثبت یک کاهش شدید در آن روزانه مرگ و میر از این کروناویروس جدید روز شنبه با این شماره در حال سقوط به 410 از 565.

تبلیغات

تعداد کل مرگ و میر در کشور اسپانیا, سوم, سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از آمریکا و ایتالیا رسیده است 20,453 وزارت بهداشت گفت.

“این شماره است که به ما امید” گفت: وزارت بهداشت و درمان اضطراری هماهنگ کننده فرناندو سیمون روزانه مرگ و میر در پایین ترین سطح خود در چهار هفته.

“این اولین بار است که ما زیر 500 مرده پس روزانه عوارض شروع به صعود است.”

عفونت رز به 195,344 با 4,218 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

‘قبر نگرانی’ در مورد Covid-19 ایمنی گذرنامه

اما سیمون بستری کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از شنبه تا پنج شنبه می توان توضیح داد پایین تر ثبت نام از مرگ و میر بیش از آخر هفته. چنین کاهش است و اغلب به دنبال یک افزایش در شروع هفته.

مقامات اسپانیایی بر این باورند که کشور رسیده و اوج این بیماری همه گیر در تاریخ 2 آوریل هنگامی که آنها تا به حال شمارش 950 مرگ و میر در 24 ساعت. اما آنها آماده هستند به توصیه یک بلند کردن اجسام از سراسر کشور lockdown یکی از ونرخ در اروپا است.

نخست وزیر پدرو سانچز در شنبه اعلام کرد او از مجلس برای گسترش مستند توسط دو هفته به مارس 9.

این محدودیت در حال حاضر در محل خواهد اما سست می شود و کمی به کودکان اجازه می دهد تا زمان خارج از مارس 27 سانچز گفت.

>> چه مدت طول خواهد مستندات تاریخ و زمان آخرین ؟

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>