مجموعه اسپانیا گریم رکورد جدید برای ویروس مرگ و میر با 838 در 24 ساعت

صادر شده در: Modified:

اسپانیا از خواب بیدار شد به خود هفته سوم تحت نزدیکی-کل مستند در روز یکشنبه به عنوان دولت ملاقات را تایید و تقویت اقدامات و coronavirus مرگ و میر افزایش ثبت 838 موارد یک شبه به 6,528.

تبلیغات

دوم تنها به ایتالیا در مرگ و میر در کشور اسپانیا نیز شاهد عفونت افزایش به 78,797 از 72,248 روز قبل از.

نخست وزیر پدرو سانچز در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز شنبه شب اعلام کرد که همه غیر ضروری کارگران باید در خانه بماند و به مدت دو هفته از آخرین دولت اندازه گیری در مبارزه با کروناویروس.

او گفت: کارگران خواهد خود را دریافت معمول حقوق را به را تشکیل می دهند ساعت های از دست رفته در تاریخ بعد. اندازه گیری خواهد گذشته از 30 مارس تا آوریل 9.

اتحادیه های کارگری با استقبال از اقدامات و کسب و کار گروه CEOE و CEPYME گفت که در حالی که آنها مطابق با قانون جدید “آن را تولید بی سابقه ای تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد اسپانیا به ویژه در بخش هایی مانند صنعت”.

کاهش سرعت “ممکن است منجر به عمیق تر شدن بحران در اقتصاد است که می تواند تبدیل به اجتماعی”, آنها هشدار داده, در بیانیه ای.

در مادرید birdsong غرق ترافیک در خیابان ها خلوت در صبح روز یکشنبه به عنوان پلیس تقویت گشت توقف اتوبوس ها و اتومبیل برای چک کردن مسافران تا به حال دلیلی به خارج از خانه های خود.

مدارس, میله, رستوران ها و مغازه های فروش وسایل غیر ضروری بسته شده اند پس از 14 مارس و بسیاری از مردم در خانه محدود به اسپانیا تلاش می کند برای جلوگیری از ویروس.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>