اسپانیا اعلام lockdown پس از گزارش 1,500 جدید کروناویروس موارد در یک روز

اسپانیایی ساکنان خواهد شد در مستند شروع صبح روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک دولت موقت از طرح اضطراری برای مبارزه با گسترش coronavirus اسپانیایی و سایر رسانه ها گزارش دادند روز شنبه از مقامات ثبت نام 1,500 موارد جدید فقط در یک روز.

تبلیغات

اسپانیا به دنبال ایتالیا روز دوشنبه با اعلام سراسر کشور مستند به عنوان کشورهای اروپایی در زمان تا کنون بیشتر اقدامات گسترده برای کاهش تماس با ما در میان مردم و کاهش شتاب گسترش coronavirus.

چین در عین حال که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته ادامه داد: برای استراحت مستند اقدامات در سخت ترین آن-آمار منطقه است.

با توجه به پیش نویس دولت جهت دیده شدن توسط آسوشیتد پرس, اسپانیا, دولت برنامه ریزی برای اعلام تنگ محدودیت در حرکت برای ملت از 46 میلیون نفر در حالی که اعلام یک هفته دو حالت اضطراری. نخست وزیر پدرو سانچز بود که با توجه به آدرس ملت در بعد از ظهر.

مردم را مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و رفت و آمد به محل کار رفتن به بیمارستان ها و بانک ها و یا سفرهای مربوط به مراقبت از جوانان و افراد مسن. این قوانین خواهد اثر را در ساعت 8 صبح (0700 به وقت تهران) دوشنبه.

به طور موثر بلافاصله اسپانیا نیز بسته شدن تمام مدارس, دانشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و هتل ها در سراسر کشور همراه با غیر ضروری فروشگاه یک مرحله برخی از مناطق در حال حاضر گرفته شده است.

مقامات بهداشتی در اسپانیا گفت: تعدادی از coronavirus عفونت صعود گذشته از 5700 نیمی از آنها در پایتخت مادرید. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت. این کشور تا به حال 136 مرگ و میر ناشی از 120.

اسپانیا پنجم-بیشترین تعداد از موارد پس از چین, ایتالیا, ایران و کره جنوبی. توسط شنبه بیش از 145,000 عفونت و بیش از 5,400 مرگ و میر ثبت شده است در سراسر جهان.

تعداد موارد جدید کاهش یافته در چین اما این ویروس در هفته های اخیر گسترش تصاعدی در خاورمیانه و اروپا و آمریکای شمالی منجر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام وضعیت اضطراری برای ایالات متحده در روز جمعه.

اروپا در حال حاضر تبدیل به کانون COVID-19 گیر با کشورها تحمیل یک آبشار از محدودیت در تلاش برای جلوگیری از سیستم های سلامت از سقوط تحت caseload. مدارس و کافه ها و مغازه های فروش کالاهای اساسی در میان مکان های بسته در بسیاری از نقاط.

ساکنان در مادرید و کاتالونیا در شمال شرقی در حال حاضر بیدار شنبه به توقیف میله, رستوران ها و دیگر غیر ضروری رسانه های تجاری به عنوان دستور مقامات منطقه ای است. مادرید دستور داد پارک های شهر بسته و سویل لغو آن هفته عید پاک کروبی – یکی از اسپانیا مهم مذهبی و رویدادهای فرهنگی.

اسپانیا اقدامات تا به امروز هر چند کاهش یافته بود از کسانی که به دستور ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی که در آن تعدادی از موارد با صعود به بیش از 17,600 با 1,266 مرگ و میر. دولت در رم دستور داده است تا یک اقدام بی سابقه مستند, سفارش, کسب و کار برای بستن و محدود کردن جنبش مردم.

شهرداران بسیاری از شهرستانها ایتالیایی از جمله رم و میلان تصمیم گرفت به زمین های بازی عمومی و پارک ها. تحت فرمان صادر شده پیش از آن در هفته مردم شده بود مجاز در پارک ها به عنوان طولانی به عنوان آنها را نگه داشته و حداقل فاصله 1 متر بین هر یک از دیگر.

در حالی که محدود کردن زندگی عمومی به حداقل برتر جوزپه کونته گفت: تولید – به خصوص از مواد غذایی و لوازم بهداشتی – باید متوقف شود. در صبح روز شنبه اتحادیه و رهبران صنعتی توافق بر اقدامات ویژه برای حفظ کارخانه در حال اجرا است.

در ظهر مردم در سراسر ایتالیا در آمد خود را به بالکن و تراس یا باغ و یا به سادگی تکیه کردن از پنجره های باز به کف زدن برای چند دقیقه در یک ژست با تشکر از کادر پزشکی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

در جای دیگر در اروپا و برخی از کشورهای منتقل شده به خود را جدا از همسایگان خود است.

دانمارک مرزهای خود را بسته و متوقف ترافیک مسافری و از کشور, اندازه گیری شد که با توجه به اجرا از طریق مارس 13. مسافران خواهد بود تبدیل دور در مرز اگر آنها قادر به نشان می دهد که آنها “یک دلیل مشروع” را وارد کنید – برای مثال اگر آنها دانمارکی شهروندان یا ساکنان.

“من می دانم که به طور کلی لیستی از اقدامات بسیار شدید خواهد بود و به عنوان دیده می شود بسیار شدید اما من معتقدم که ارزش آن را از” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen گفت.

لهستان برنامه ریزی شده به این است که مرزها در نیمه شب و انکار همه خارجی ها ورود مگر اینکه آنها زندگی می کردند در لهستان و یا روابط شخصی وجود دارد. غیر شهروندان مجاز خواهد قرنطینه برای 14 روز. جمهوری چک و اسلواکی در زمان مشابه عمل است. لیتوانی گفت: آن معرفی شد مرز چک در مرز با لهستان و لتونی به مدت 10 روز و با توجه به ممنوعیت خارجی از ورود.

روسیه گفت: مرزهای زمینی خود با نروژ و لهستان خواهد بود بسته به اکثر خارجی ها آغاز یکشنبه.

در طرف دیگر از جهان در نیوزیلند اعلام کرد که تمام تماس های ورودی مسافران از جمله شهروندان نیوزیلند مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز با چند استثنا. مقامات فیلیپین اعلام کرد یک شب مقررات منع رفت و آمد در پایتخت و گفت: میلیون ها نفر از مردم در پرجمعیت منطقه باید ترک خانه های خود را فقط در طول روز برای کار و یا کارهای فوری.

مراحل در حال اجرا در سطح جهانی به طور فزاینده ای آینه آن گرفته توسط چین که در ماه ژانویه ساخته شده بی سابقه تصمیم به توقف خروجی حمل و نقل از شهرستانها با ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر از مردم شروع با کانون ووهان در مرکز استان هوبئی.

گسترش COVID-19 در کشور به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت. پس از گزارش هزاران نفر از موارد جدید در هر روز تنها یک ماه پیش کمیسیون گفت: وجود 13 جدید مرگ و میر و فقط 11 مورد جدید از جمله افرادی که به تازگی وارد چین از دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار مانند ایتالیا.

دولت هوبئی کاهش سلامت خود را ارزیابی خطر برای همه شهرستانهای این استان به خارج از ووهان تنها شهر باقی مانده است که “در معرض خطر.” چند هوبئی شهرداری ها به تدریج از سرگیری خدمات حمل و نقل عمومی و بازگشایی کسب و کار.

صدها نفر از پارک موزه ها و گالری های هنری را بازگشایی در شانگهای.

توقف شیوع در چین می ایستد در مقابل با افزایش تعداد عفونت در جاهای دیگر.

در آمریکا است که گزارش آن 51 مرگ چهار شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که فرمان اضطراری باز خواهد شد تا 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به بحران است. رئیس جمهور گفت: این حکم همچنین به ایالات متحده آمریکا وزیر بهداشت اورژانس قدرت به چشم پوشیدن از مقررات فدرال به پزشکان و بیمارستان ها انعطاف پذیری بیشتری در درمان بیماران است.

مواد مخدر مدیران شرکت قول داد تا با هم کار کنند و با دولت به سرعت گسترش کشور coronavirus تست قابلیت های که به مراتب پشت آن در بسیاری از کشورها است.

موارد صدر 2,100 در سراسر ایالات متحده که در آن هزاران نفر از مدارس بسته شده اند و کنسرت و رویدادهای ورزشی لغو شد و برادوی تئاتر تعطیل. مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف سیاسی خود تظاهرات زیر رهبری دموکراتیک رقبای جو بایدن و برنی ساندرز.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>