اسپانیا به سهولت coronavirus مستند به عنوان کشور نرخ عفونت و مرگ و میر آهسته

صادر شده در: بروز رسانی:

Coronavirus تلفات منحنی در اسپانیا پهن بیشتر در روز جمعه به عنوان دولت آماده شروع به کاهش یکی از دقیقترین مستندات و مجازی جشن عید پاک برگزار شد به جای سنتی کروبی.

تبلیغات

اسپانیایی ها شده اند کردن خیابان ها از اواسط ماه مارس و رنج می برد تقریبا 16,000 مرگ و میر از COVID-19 بیماری – سوم بدترین عوارض پس از ایتالیا و ایالات متحده است.

اما کاهش میزان عفونت و مرگ را فعال کرده مقامات در نظر گرفتن تدریجی بلند کردن اجسام از مستند.

“دولت در حال آماده سازی سناریوهای جدید د-تشدید” وزیر بهداشت سالوادور Illa به خبرنگاران گفت:.

حتی اگر چند مقامات گفته اند که رسمی مستند احتمالا در ادامه به برخی از محدودیت ها برداشته شود در روز دوشنبه به تنفس زندگی را به یک فلج کردن اقتصاد است.

از آن پس کارگران در برخی از بخش هایی مانند ساخت و ساز خواهد شد اجازه خروج دوباره و برخی از کارخانه ها دوباره باز خواهد شد.

کاهش بیشتر از این مستند را در تجزیه و تحلیل از این بیماری همه گیر را تکامل Illa گفت. “این بسیار پیچیده هستند که نیاز به تصمیم گیری چند رشته تجزیه و تحلیل.”

هر چند بسیاری از مردم خواهد شد بازگشت به کار اجتماعی فاصله باید حفظ شود, ماریا خوزه سیرا معاون بهداشت و درمان اضطراری گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری.

“ما به یک سری از توصیه های. مهم این است که اگر یک فرد است که نشان می دهد کوچکترین علامت و آنها باید با سلامت سیستم و باقی می ماند در خود به انزوا” او گفت:.

‘به ما امید”

ماسک محافظ توصیه می شود و مقامات برنامه ریزی برای توزیع آنها در حمل و نقل عمومی و مراکز.

به جای در نظر گرفتن به خیابان برای مراسم در یکی از مهم ترین روز از تقویم مسیحی بسیاری از اسپانیایی ها برگزار مجازی کروبی در شبکه های اجتماعی, hooking تا به بازی موسیقی محلی و پوشیدن لباس های سنتی.

در Castilian شهر کوئنکا طبل رفت روی بالکن و درب خانه را به بازی آهنگ آنها معمولا انجام در اطراف شهر.

رویترز فیلم نشان داد که یک بسته کلیسا در سویل به طور معمول این سایت از اسراف هفته مقدس کروبی با گل و شمع انباشت اشیاء بدست آمده توسط دروازه بسته اما هیچ کس در اطراف و یک ماسک دوخته به دروازه با کتیبه “به ما امید”.

تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به 605 روز جمعه به پایین ترین رقم از مارس 24 وزارت بهداشت گفت. میزان افزایش یافته است به 4 درصد از 20 درصد تا دو هفته پیش. اسپانیا در مجموع مرگ و میر در ایستاده بود 15,843 از جمعه.

“ما در حال دیدن این منحنی در کاهش حتی اگر هنوز هم وجود دارد بسیاری از موارد” سیرا اضافه شده است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر