اسپانیا coronavirus تلفات موج به رئال مادرید به قرنطینه لالیگا به حالت تعلیق

صادر شده در: ویرایش:

رئال مادرید رفت و به قرنطینه در روز پنج شنبه به عنوان لالیگا اعلام کرد که اسپانیا در دو بخش خواهد بود به حالت تعلیق برای حداقل دو هفته بیش از coronavirus به عنوان کشور و میر از این بیماری افزایش یافت و به حدود 3000 موارد — quadrupling در بیش از سه روز-با 87 مرگ و میر. یک عضو کابینه است در میان کسانی که آلوده می شوند.

تبلیغات

La Liga مقامات تصمیم پس از رئال مادرید تایید اعضای ارشد تیم ملی فوتبال در قرنطینه پس از یکی از باشگاه های بازیکن بسکتبال آزمایش مثبت برای ویروس. رئال مادرید, فوتبال و بسکتبال, بازیکنان امکانات در سیوداد رئال, مادرید, باشگاه, آموزش, زمین در Valdebebas.

یک باشگاه بیانیه را بخوانید: “یک بازیکن از بسکتبال ما اولین تیم دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus.

“از آن زمان توصیه شده به قرنطینه هر دو بسکتبال تیم و فوتبال برای اولین بار تیم با توجه به این که دو تیم به اشتراک گذاشتن امکانات در سیوداد رئال مادرید.

“آن شده است تصمیم به نزدیک امکانات ما در زمینه آموزش و همچنین توصیه می شود که همه رئال مادرید پرسنل که کار وجود دارد باقی می ماند در قرنطینه.”

لالیگا نیز به دنبال ایتالیا سری A در تعلیق آن مسابقات پس از یک جلسه در روز پنج شنبه با فدراسیون فوتبال اسپانیا و بازیکنان اسپانیایی اتحادیه (AFE).

آن تصمیم گرفته شده بود که روز سه شنبه برای بازی در اسپانیا دو بخش خواهد بود پشت درهای بسته برگزار شد اما این وسایل بیش از 14 روز خواهد بود در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.

واقعی برگشت دور به منچستر سیتی در لیگ قهرمانان گذشته 16, برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه نیز در شک و تردید جدی است.

بارسلونا در حال حاضر به تایید خود را از کراوات در برابر ناپولی در ورزشگاه نیوکمپ در روز چهارشنبه برگزار خواهد شد و بدون طرفداران, اگر چه یوفا مواجه است فشار برای به تعویق انداختن به طور کامل هر دو لیگ قهرمانان و لیگ اروپا.

داخلی مسابقات لیگ برتر فوتبال در, فرانسه, آلمان و پرتغال قرار داده شده است در پشت درهای بسته در حالی که سری A در ایتالیا شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3.

A La Liga بیانیه را بخوانید: “در نظر گرفتن شرایط شناخته شده صبح امروز با اشاره به قرنطینه تاسیس در رئال مادرید و ممکن است مثبت تست از بازیکنان در باشگاه های دیگر, La Liga معتقد است که شرایط در حال حاضر وجود دارد به ادامه مرحله بعدی اقدام علیه COVID-19.”

“لالیگا موافق به تعلیق حداقل دو بعدی matchdays” بیانیه اضافه شده است. “این تصمیم را دوباره ارزیابی پس از قرنطینه در بیاورد و باشگاه ها و دیگر شرایط ممکن است که می تواند رخ دهد به پایان رسید.”

تعلیق در اسپانیا به یاد لیگ برتر فوتبال می آید به عنوان برابری وزیر ایرنه مونترو آزمایش مثبت برای coronavirus و قرنطینه همراه با دوست پسر خود, معاون نخست وزیر و رهبر پودموس پابلو ایگلسیاس در روز پنج شنبه.

“امروز صبح همه اعضای دولت را تحت آزمایش” دولت در بیانیه اضافه شده نشان می دهد نتایج منتشر خواهد شد بعد از آن در روز.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز را نگه دارید تمام جلسات از طریق ویدئو کنفرانس در پاسخ به مونترو به عفونت است.

سانچز را سر کاهش می یابد در جلسه هیئت دولت در روز پنج شنبه تنها با حضور وزیران که حضور مورد نیاز است به تصویب اقدامات جدید علیه coronavirus ،

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>