اسپانیا با بحران بهداشتی رئیس تست مثبت برای coronavirus به عنوان عفونت های بالا در چین

صادر شده در: Modified:

اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد تایید شده گل رز برای 85,195 surpassing چین عفونت شمارش.

تبلیغات

سیمون که رهبری این کشور در پاسخ به کروناویروس اپیدمی و حفظ تماس منظم با نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز, آزمایش مثبت برای ویروس, سلامت رسمی خوزه ماریا سیرا گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

اعلام شد که اسپانیا در روز دوشنبه شد سوم کشور را به پیش افتادن از چین در عفونت پس از ایالات متحده و ایتالیا.

سیرا اعلام کرد که جایگزینی سیمان به عنوان رئیس اسپانیا در مرکز بهداشت و درمان اضطراری و گفت: برخی از 12,298 سلامت کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در اسپانیا معادل حدود 14 درصد از این کشور را تایید موارد است.

با جمعیت تنها 47 میلیون دلار به چین 1.4 میلیارد اسپانیا تعدادی از عفونت های رسیده 85,195 افزایش از 8 درصد از روز قبل. اسپانیا نیز گزارش داد 812 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, بالا بردن آن به طور کلی مرگ و میر ناشی از این ویروس به 7,340 با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

این اولین کاهش در تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته از روز پنج شنبه در اسپانیا است که در جهان دوم-ترین-شیوع بیماری مرگبار پس از ایتالیا. اسپانیا ثبت 838 ویروس مرگ و میر در روز یکشنبه.

مقامات با اشاره به رشد نرخ برای هر دو مرگ و مورد تأیید و ابراز امیدواری کرد که اوج شیوع نزدیک شد.

سانچز در شنبه اعلام کرد حتی سختگیرانه تر مستند اقدامات وادار کردن غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه برای دو هفته آینده.

(FRANCE 24 با AP, AFP و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>