صادر شده در: اصلاح:

اسپانیا coronavirus مرگ و میر کاهش در روز پنجشنبه به عنوان رهبر آن گفت: بدترین باید به زودی و ترغیب همه طرف های سیاسی-شکسته ملت برای پیوستن به یک احیای اقتصادی پیمان به عنوان آنها پس از دیکتاتوری فرانسیسکو فرانکو مرگ در 1970s.

تبلیغات

صحبت های نزدیک به خالی مجلس به عنوان بیش از 300 نمایندگان شرکت کننده از راه دور, نخست وزیر پدرو سانچز گفت: آخرین اطلاعات نشان داد اسپانیا نزدیک به شروع کاهش این بیماری همه گیر است که ویران ملت است.

“این جنگ در برابر ویروس خواهد بود و در مجموع پیروزی … آتش شروع به آمده و تحت کنترل است.”

قانونگذاران در مجموعه ای به تصویب دو هفته تمدید وضعیت اضطراری نگه داشتن بسیاری از افراد در خانه تا مارس 26.

پس از دو روز افزایش روزانه مرگ و میر کاهش در روز پنجشنبه به 683 نفر قبلی 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع به 15,238 — دوم تنها به ایتالیا هر چند بالونی ما تلفات به احتمال زیاد برای رسیدن به اسپانیا.

موارد تایید شده در اسپانیا افزایش یافت و به 152,446 از 146,690.

دولت پیشنهاد جدید اقتصادی برای مقابله با الهام از 1977 “پیمان از Moncloa” — نام کاخ ریاست جمهوری در مادرید تبدیل به دولتی اقتصاد در امتداد بازار خط به صورت پست-فرانکو دموکراتیک عصر.

آن را به دنبال متحد کردن احزاب سیاسی و اتحادیه های کارگری و شرکت ها و مناطق پشت یک مشترک اقتصادی بازسازی سیاست و دولت رفاه به عنوان کمک مالی اسپانیا مانند دیگر کشورهای غربی شمع میلیاردها یورو به کمک و محرک.

“من پیشنهاد می کنم یک پیمان اقتصادی و اجتماعی بازسازی اسپانیا برای همه نیروهای سیاسی که می خواهید به قرض دادن شانه خود را برای شرکت گفت:” سانچز سوسیالیست که منجر به یک ائتلاف چپ دولت پس از یک سری از نتیجه انتخابات است.

‘اروپا دیر رسیدم’

رهبر اصلی مخالفان حزب مردم پابلو Casado گفت سانچز کافی نیست اقتدار اخلاقی. “درخواست تجدید نظر برای یک پیمان به نظر نمی رسد صادقانه گفت:.

اما حزب او حمایت از تمدید وضعیت اضطراری Casado اضافه شده است.

نخست وزیر گفت: اقدامات برای جلوگیری از COVID-19 بیماری ها — برخی از سخت ترین در اروپا کمک کرده اند نجات بسیاری از زندگی و کاهش متناسب با افزایش روزانه در عفونت های جدید به 4 ٪ از 22 درصد.

“همه اروپا دیر رسیدم اما اسپانیا عمل قبلا” گفت: با اشاره به محدودیت های اعمال شده در اواسط ماه مارس.

در طول مناظره معاون اول رئیس آنا پاستور به تازگی مرخص شده بعد از اینکه تشخیص داده با COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus, عینک, ماسک, هنگامی که آن را به نوبه خود او را به رهبری جلسه.

با وجود این انتظار می رود گسترش مستند, دولت برنامه ای برای کاهش محدودیت برای شرکت ها پس از خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار نزدیک به دو هفته پیش است. بلند کردن اقدامات خواهد بود تدریجی و وابسته به بهداشت و درمان داده سانچز گفت.

“ما در حال شروع به دیدن پایان این جاده به حالت عادی او گفت:” در حالی که هشدار داد که نرمال نمی تواند کامل تا یک واکسن داشت در برابر coronavirus.

دولتی اسپانیا توسط irked توسط اتحادیه اروپا (EU) پا کشیدن بیش از چگونه برای متحد کردن تلاش ها برای بهبود مالی بیشتر از لحاظ مالی-صرفه کشورهای شمال مانند آلمان و هلند تمایلی به باد بدهی بیش از حد.

“من آن را می گویند بدون تفاوت های ظریف اتحادیه ما در خطر است” سانچز گفت: پیش از یکی دیگر از نشست وزیران دارایی به بحث در این موضوع است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im