اسپانیا Telefonica اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک در مبارزه علیه COVID-19 گسترش

مادرید — Telefónica, اسپانیا بزرگترین شرکت مخابرات اعلام کرده است یک سری از فوری و رایگان-به-این-عمومی ابتکارات در پاسخ به این کشور در جریان مبارزات با Covid-19 برک آوت.

در کمال تعجب شخصی مطبوعاتی فرستاده شنبه رئیس شرکت/مدیر عامل خوزه ماریا الورز-پالت مشخص شده این شرکت قصد دارد به کمک در این مبارزه است.

“در سراسر ما تقریبا قرن سابقه Telefónica را تجربه کرده است شرایط بحران در زمان های مختلف و در کشورهای مختلف است. ما می دانیم که در زمان بحران شبکه های ارتباطی و ابزار مهم تر از همیشه. ارتباطی ضروری برای حرکت رو به جلو” او مقدمه اعلام.

Telefónica خواهد شد بدون هیچ هزینه اضافی و افزایش همه quadplay فیوژن و Movistar موبایل برنامه های اضافی 30GB در هر ماه برای دو ماه آینده.

این شرکت همچنین اصلاح سرگرمی های خود را ارائه می دهد به تلویزیون مشتریان با تقویت فعلی بسته با محتوای اضافی به طور خاص در حوزه کودکان برنامه نویسی و رویدادهای ورزشی است.

آن است که همچنین ارائه یک ماه رایگان از این مطالب از قبل موجود و غیر مشتریان از طریق آن Movistar Plus Lite app. زمان فیوژن مشتریان داده خواهد شد دسترسی رایگان به Movistar Junior, برنامه فراهم می کند که محتوای اضافی برای کودکان.

علاوه بر این, Telefónica پایه و اساس این شرکت غیر انتفاعی بشردوستانه arm است و به دنبال تقویت آن محتوای آموزشی از طریق آموزش آنلاین سیستم عامل مورد استفاده توسط معلمان ، والدین و دانش آموزان از جمله Scolartic یک پلت فرم رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده به آموزش و نوآوری آموزش و پرورش ارائه رایگان دوره های آموزشی و سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی برای معلمان و دانش آموزان آموزش و پرورش; و Plataforma Conecta Empleo که ارائه می دهد آموزش آنلاین دوره های متمرکز digital افراد مانند Java, وب سایت تجزیه و تحلیل و طراحی بازی.

یکی از بزرگترین اپراتورها در آمریکای لاتین و همچنین Telefónica متعهد شده است به مراحل مشابه در دیگر سرزمین های اگر و زمانی که آنها به طور مشابه تحت تاثیر گسترش این بیماری است.

قبلا Telefónica به حال لغو همه غیر ضروری مربوط به کار سفر برای کارکنان ارائه برنامه های انعطاف پذیر و این فرصت را برای کارکنان به ارتباط از راه دور زمانی که ممکن است کاهش در تعداد چهره به چهره جلسات و افزایش شیوه های بهداشت در سراسر شرکت.

“از آن شده است به درستی گفت که این ماموریت از یک شرکت را نمی توان صرفا یک عبارت خالی اما باید منطق آن وجود دارد; چه این شیوه به صورت روزانه به تولید ارزش برای ذینفعان و مشتریان” الورز-پالت گفت: قبل از نقل این شرکت بیانیه ماموریت “را به جهان ما بیشتر انسان اتصال زندگی مردم است.”

“در این زمینه ما زندگی می کنند به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع هدف ما طول می کشد در معنا بیشتر از همیشه قبل از. است که چرا من می خواهم به بیان برای همه Telefónica بشر در تیم من قدردانی خود را از تلاش و تعهد در این زمان,” او اضافه شده قبل از ارائه آرزوهای خوب برای کسانی که مبتلا به فرم شیوع و قدردانی به کسانی که کار خستگی ناپذیر در پاسخ به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>