اسپانیایی رسانه های غول پیکر, Univision فروش اکثریت سهام

دو شرکت های سرمایه گذاری گفت: آنها می خواهم به خرید اکثریت سهام در Univision, ملت, بزرگترین اسپانیایی زبان پخش, راه اندازی یک عصر جدید برای بزرگ و شرکت پخش در زمانی که رسانه های سنتی اشخاص در حال دست و پنجه نرم با راه های جدید برای رسیدن به مخاطبان بزرگ.

افکن سرمایه همکاران و ForgeLight LLC دو شرکت های سرمایه گذاری به دست آوردن اکثریت مالکیت در Univision از همه سهامداران از Univision دیگر از Grupo Televisa فراهم می کند که یک جریان ثابت از برنامه نویسی به Univision رسانه خواص. شرایط معامله اعلام نشده است. وجود داشته است انتظار می رود که قیمت فروش می تواند تا آنجا که $10 میلیارد دلار است.

وید دیویس بنیانگذار ForgeLight سابق و رئیس امور مالی ویاکام تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت Univision پس از معامله. که این شرکت ها گفت: انتظار می رود به بعد در سال 2020 است.

فروش اجازه می دهد تا یک دسته از سرمایه گذاران برای حرکت از Univision پس از مالکیت اصطلاح است که برخی امیدوار بود به پایان بسیار زودتر. افکن و ForgeLight – دومی است که یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری تاسیس شده توسط دیویس – خرید 64 % مالکیت سهام از یک گروه سرمایه گذار که شامل مدیسون دیربورن شرکای مشیت سهام شرکای TPG, Thomas H. Lee همکاران و Saban سرمایه ، Grupo Televisa را حفظ 36% علاقه Univision و شرکت ها گفت: توافق به Televisa ارائه محتوا “باقی خواهد ماند و منقضی خواهد شد مگر اینکه Televisa به طور داوطلبانه به فروش می رساند کردن بخش قابل توجهی از آن مالکیت سهام که در آن نقطه به توافق باقی خواهد ماند و در محل های اضافی 7.5 سال است.” توافق یک عنصر کلیدی از Univision کلی کسب و کار آن را می دهد دسترسی منحصر به فرد به یک libarry اسپانیایی-زبان محتوای ویدئو.

Univision صاحبان باید برای سال موفق به ابداع یک خروج به صنعت پخش رشد کرده است پیچیده تر به حرکت. وینسنت سندوسکی نامگذاری شد مدیر عامل این شرکت در مارس سال 2018 جایگزین رندی Falco. Univision در سال های اخیر اوراق انتظار IPO و خرید و سپس فروش یک آرایه از دیجیتال-مطالب دارایی که شامل ایزابل, Jalopnik, ریشه و سهام اقلیت در پیاز.

بزرگ پخش چهره دورانی است که در آن بیشتر مصرف کنندگان علاقه مند در جریان-تصویری خدمات. NBCUniversal که صاحب Univision اصلی اسپانیایی-زبان رقیب Telemundo انتظار برای راه اندازی جریان hub طاووس خواهد شد که استفاده از Telemundo محتوا.

صاحبان جدید گفت: آنها در نظر گرفته شده برای سرعت بخشیدن به رشد و گسترش این شرکت مجموعه ای از تبلیغات محصولات و افزایش آن حضور دیجیتال.

“Televisa دارای یک تاریخ مشترک با Univision قدمت بسیاری از سال و عمیق روابط استراتژیک امروز. زمینه بینش و استراتژیک است که Televisa به ارمغان می آورد به Univision شده اند و کلید موفقیت این شرکت. با من کار افکن به عنوان یک شریک محدود عضو هیئت مدیره و پس از این تیم تاسیس شرکت است. آنها در میان باهوش ترین و بیشترین مقدار افزودنی سرمایه گذاران در صنعت ما وجود دارد و هیچ کس من را به جای همکاری با, در این معامله,” دیویس گفت: در یک بیانیه آماده. “این گروه از صاحبان قادر خواهد بود برای حمایت باور نکردنی تیم در Univision به تحویل مقدار و حتی بیشتر به آن تبلیغ کنندگان و توزیع کنندگان و مهمتر از همه مخاطبان آن است.”

دیویس که شهرت به عنوان یک رهبر ثابت از شرکت های رسانه ای تصمیم به ترک ویاکام پیش از ادغام آن با CBS پارسیان در اواخر سال گذشته. او در عمل به عنوان یک نوع از افسر ارشد عامل که شرکت سرگرمی های تحت مدیرعامل باب Bakish اما در بر داشت یک نقش مشابه در دسترس بود به او را در هم ادغام نهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>