اسپانیایی, ستاره اپرا Placido Domingo عذر خواهی بیش از آزار و اذیت جنسی

صادر شده در: بروز رسانی:

خواننده اپرا Placido Domingo عذر خواهی کرد به زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی برای “درد” او ناشی از آنها و پذیرش “مسئولیت کامل” در بیانیه ای ارسال در روز سه شنبه به آژانس خبری اسپانیایی اروپا را فشار دهید.

تبلیغات

خواننده حرفه ای که دهانه بیش از پنج دهه گفت: او در حال حاضر درک است که برخی از زنانی که او را متهم کرد از ترس به بیان آنها چگونه احساس “را به عنوان آنها نگران این هستید که چگونه است که می تواند تاثیر خود را حرفه ای”, هفته بیستم مطبوعات به نقل از این بیانیه عنوان کرد و گفت.

او گفت که او تا به حال تجزیه و تحلیل این اتهامات پس از آنها برای اولین بار پدید آمده در ماه اوت و “رشد کرده و با تجربه”.

“حتی اگر آن را نمی شد (من) قصد هرگز کسی باید این راه احساس” دومینگو افزود: با توجه به اروپا ،

یک نماینده از دمینگو نمی بازگشت یک ایمیل به دنبال نظر.

این خواننده اسپانیایی, کاهش یافته است از یک عملکرد در اپرای متروپولیتن در نیویورک در ماه نوامبر پس از اتهام سوء رفتار جنسی وارد و توسط چند زنان در موسیقی کلاسیک جهان.

بیش از سه ده خوانندگان و رقصندگان و نوازندگان صدای معلمان و کارکنان پشت صحنه گفته اند که آنها شاهد و یا تجربه نامناسب رفتار با دمینگو نسبت به زنان در حوزه های مختلف opera خانه های بیش از سه دهه گذشته.

دومینگو یک تنور که تبدیل به باریتون کارنامه او به عنوان سالخورده بود در اصل اختلاف اتهامات علیه او.

چند opera خانه ها در سراسر جهان لغو ظاهر توسط دومینگو و لس آنجلس اپرا که در آن او است مدیر کل گفت: این امر شروع یک تحقیقات مستقل به این اتهامات است.

به عنوان “Three Tenors,”, Domingo, Jose Carreras و اواخر Luciano Pavarotti کمک اپرا به مخاطبان گسترده تر با کنسرت در سراسر جهان در 1990s.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>