بلندگو را حق: وزیر MP فرماندار رای اعتماد بخشنامه

در حالی که کنگره و مخالفت BJP وزن گزینه های خود را با در نظر Madhya Pradesh فرماندار Lalji Tandon کارگردانی وزیر کمال نات به دنبال رای اعتماد در مجلس در مارس 16, یک وزیر در روز یکشنبه گفت: رسیدگی به در خانه انجام شده توسط بلندگو.

در این بیانیه از دولت قانون و امور حقوقی وزیر PC Sharma اشاره کرد که کنگره ممکن است در تلاش برای خرید برخی از زمان را به نفع خود به برخی از آن شورشی MLAs و ممکن است مشتاق برای یک طبقه و آزمون در روز دوشنبه.

در ضمن یک کنگره MLA گفت: “موضوع از کف آزمون” گرفته شود ممکن است به دادگاه.

از سوی دیگر مخالفان BJP ممکن است تقاضا برای رای اعتماد پس از فرماندار مرسوم آدرس در خانه در روز دوشنبه. با توجه به منابع BJP استراتژی خواهد بود به غرفه مجموعه مقالات مجمع اگر آن تقاضا را رد کرد.

“فرماندار کارگردانی کرده است که وزیر به دنبال رای اعتماد پس از آدرس خود را. اما این تیم ملی است که تصمیم می گیرد این اقدامات از خانه گفت:” Sharma, نشان می دهد که کنگره ممکن است مشتاق در رای اعتماد در روز دوشنبه.

“آن است که گوینده حق تا آنجا که رسیدگی در خانه نگران هستند,” او گفت:, و اضافه کرد که کنگره پیروز خواهد شد اعتماد به نفس تست به راحتی.

کنگره MLA گفت: رای اعتماد ممکن است گرفته شود تا در روز دوشنبه.

“طبقه تست ممکن است صورت نمی گیرد در روز دوشنبه. آن است که غیر ممکن است فردا. موضوع (از کف آزمون) را به دادگاه بروید” او گفت:.

با اشاره به فرماندار جهت BJP رئیس شلاق در مجمع Narottam Mishra گفت: آرای خود را از دست داده اند.

“من نمی گویم این بوده است که ذکر شده در نامه ارسالی به وزیر توسط فرماندار که آن (دولت) است که در یک اقلیت” او گفت:.

با بلندگو NP Prajapati پذیرش استعفا از شش نفر از مجموع 22 MLAs کنگره قدرت را از خانه می آیند به 222.

این MLAs استعفا داد و در روز چهارشنبه بعد از ارشد کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia ترک این حزب پیوست و BJP.

قبل از بحران سیاسی در کنگره تا به حال 114 MLAs. این کمال نات دولت به قدرت رسید در ماه دسامبر سال 2018 با پشتیبانی از دو MLAs از BSP و یک قانونگذار از SP. بی جی پی 107 MLAs فقط پنج کوتاه جدید اکثریت را در 112.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>