‘ویژه بازیگران,’ نقد و بررسی: کمی سرگرم کننده, ژاپنی, کمدی, هیچ بازی برای کارگردان “یک برش از مرده’

می خواهم به تحت تاثیر قرار دادن تاریخ خود را با مبارزه با او molestor? آرزوی خود را استندآپ کمدی عمل می آورد خانه ، و یا به دنبال بسته بد خلق خود را پدر بزرگ تشییع جنازه با keening عزاداران? تماس بگیرید “ویژه بازیگران” یک سازمان است که منابع اجرا برای کمک به شما نگه دارید تا با Suzukis — یا-کلاهبرداری خود را scammers.

ویژگی سوم توسط Shinichiro اوئدا مدیر فرقه ژاپنی زامبی کمدی “یک برش از مرده” یک سفیه گروه شیاد کمدی با چند “مارپیچ” تاب. اگر چه تا پایان سال 2019 اکران در آسیا به دست آورد و تنها به طور متوسط دستاوردهای جشنواره که دیدم خروشان جمعیت در نیمه شب نمایش برای “یک برش” هنوز هم می توانید انتظار بازگشت مخاطبان است.

“ویژه بازیگران” خواهد بود واجد شرایط به عنوان کاملا لذت بخش کرایه نبود چنین پیش بینی شده را دنبال کنید تا به اوئدا سابقه-ساخت جای خواب که فروش $31.1 میلیون نفر در سراسر جهان recouping آن $25,000 بودجه بیش از یک thousandfold. اما با توجه به انتظارات آن نیست تا حول و حوش از اوئدا در اولین ضربه که مبتکر درخشندگی است بیش از حد دشوار عمل به دنبال دارد. با این وجود این ورزش شبیه meta-narrative که شوخی تار خط بین بازیگران بازیگری-کارگاه عمومی و ژامبون بازیگران آنها را به تصویر بکشد. در مقایسه با “aesop’s بازی” (2019) که Ueda همکاری با کارگردانی Naoya Asumnuma و پدیده Nakaizumi این است که کمتر بطور سرد محاسبه اعمال است.

مانند ویکتوریا بانو Kazuto (Kazuto Osawa) است بشدت خاضع و مستعد غش جادوها هر زمان که او عصبی است. به جای حمل بوی نمک او معتقد است که نوازش کردن سینه یک زن توسط یک آرام بخش درمان است. از آنجا که در حال حاضر از رسیدن به او فشار یک توپ لاستیکی به عنوان یک جایگزین. درمانگر خود فکر می کند که بیماری روان تنی, اما آن را به اندازه کافی برای قرار دادن یک دمپر در خود هنرپیشه رویاهای اگر چه عدم اقدام لغو احکام صادره ی است که احتمالا بزرگتر حرفه ای پرش از روی مانع.

در روز Kazuko از دست می دهد کار خود را به عنوان یک گارد امنیتی او اجرا می شود به جدا خود برادر Hiroki (Hiroki Kawano). با وجود زودتر جاه طلبی های از تبدیل شدن به یک کارآفرین Hiroki اعلام کرد که او در حال حاضر یک بازیگر — از انواع. در نتیجه شخصیت است, استخدام, به ویژه بازیگران, یک سازمان است که با استفاده از اقدام به کمک به مشتریان برای رسیدن به آنچه مورد نظر به پایان می رسد.

در حالی که کنجکاو اجاره یک کسب و کار خانوادگی بوده است عمیقا کاوش بر روی صفحه نمایش — در پروژه ها به عنوان متنوع بخش سیون سونو را “Noriko را در میز ناهار خوری” Shunji ایوی را “عروس Rip van Winkle” و ” ورنر هرتزوگ “در خانواده های عاشقانه, LLC” — عملیات در این داستان طول می کشد, ژاپنی, خدمات به مشتریان خنده دار, افراطی, استقرار یک نمایشنامه نویس (Yosuke Ueda) و سرپرست و مربی (Kitaura Ai) برای برگزاری تمرینات مناسب با فیلمنامه و استوری بورد است. Kazuto را القاء افزایش می دهد به برخی از لوده نقش بازی موقعیت های مانند شکایت در یک رستوران برای تست پیشخدمت’ صبر یا تقویت یک فالگیر اعتبار. این loosey-احمق ساختار این شوخی به یاد می آورد Naoki Murahashi را “Extro” یک mockumentary به تصویر می کشد فیلم اضافی رفتن بالا و فراتر از آن در شاخه.

خوشبختانه اوئدا است فیلمنامه خود را نشان می دهد طرح محور brainier طرح با سرعت بالا دختر مدرسه Miyu (Yumi Ogawa). خواهر رینا (Rina Tsugami) اتحاد پیوست Musubiru یک فرقه مذهبی و نوجوان می خواهد این سازمان برای جلوگیری از رینا از شستشوی مغزی به اهدای سنتی خود خانواده اجرا مسافرخانه به این گروه است. به عنوان بازیگران نفوذ این سازمان که مقدس نماد یک “musubi” (توپ برنج) که نشانه برای یک دسته از توپ برنج جناس ها و جوک هایی که ناخن را مضحک دگم و پر سود مقدس فریبندگی میفروخت توسط بسیاری از ژاپنی واقعی فرقه و چگونه مرگبار جدی خود را ساده لوح شاگردان آنها را.

اوئدا مهارت در contriving طرح استادانه درست شده تبدیل می شود و مهره های بازی دومینو-اثر دنباله عمل مشهود است در فرقه رهبران نابکار طرح و آژانس حتی craftier نیرنگ را به فرقه است. از آنجا که دو طرف به طور مساوی همسان در عقل ، بلکه در اشتباهات است که باعث افزایش ریسک و برجستگی های تنش: Kazuto می تواند تشنج در طول عملیات اما Musubiri را “مسیح موعود” Tamaru (Tanri) است فقط به عنوان به احتمال زیاد به ضربه پوشش خود را با توجه به خرافاتی خط.

در حالی که “یک برش” می بالد روشن دو ساختار قانون تبدیل می شود که بخش اول این فیلم در سر خود شور-مانند تاب تر هستند معمولی له شده با کمدی بزن و بکوب و بیهوده در اینجا. نهایی آشکار است که کمتر از یک گیج شده برداشته مستقیم از برخی دیوید فینچر فیلم.

به عنوان تنها احساسی لنگر فیلم Kazuto را scaredy-cat شخصیت elicits همدردی به خصوص در ژاپن که در آن مردم وحشت زده از قرار دادن یک پا اشتباه است. متاسفانه بازیگر Osawa طیف وسیعی از حالات چهره است به شدت محدود و توپ خود را-فشردن روال خسته کننده می شود به زودی. بقیه اعضای بازیگران فقط در مورد کشش خود را پیچیده پنهان.

تولید و طراحی تا حد زیادی محدود به داخل مجموعه باعث می شود از هیچ تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر ارزان بودجه, در حالی که ویژگی های اعتبار نیز در پایان کم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>