‘احساس خاص’: منحصر به فرد معترضین در خیابان های حومه که هرگز فراموش نخواهد شد


در سیاهی این Anzac خدمات هنگامی که آن را هنوز صبح اما شب هنوز هم درنگ لحظاتی وجود دارد که به طرز عجیبی آشنا. سکوت تاریکی شمع.

اما تنهاتر سحر و برای بسیاری از کسانی که گل رز به افتخار افتاده در شنبه صحنه بود که خود را در جلوی خانه, درخشان با شمع قبل از خورشید افزایش یافت و کشیده نور گرم بیش از حومه خیابان.

برای بسیاری از این بود که اول خود را سحر و خدمات. برای دیگران آن خود را بی حد و حصر. برای همه, این اولین و آخرین خدمات آنها شرکت خود را خیلی نزدیک به صفحه اصلی و یکی از آنها را هرگز فراموش نکنید.

در کلارا خیابان مک لود حدود 30 از خیابان ساکنان ایستاده بود در قرمز خود شمع روشن وآمد به افتخار کسانی که می خواهم خود را از دست داده زندگی در جنگ است.

Residents of Clara Street in Macleod set up a makeshift stage for a dawn service.

ساکنان کلارا خیابان در Macleod راه اندازی یک مرحله موقت برای سحر و خدمات.اعتبار:ادی جیم

تبلیغات

نوزادان تماشا از خود را در آغوش مادر و افراد مسن, دو فاک, دست برگزار می شود به عنوان یکی از خیابان جانبازان انجام شده در این مراسم از وسط جاده کوتاه که نشسته در سایه سیمپسون بازداشتگاه های نیروی دفاع را سیگنال ها و مدارس موسیقی.

لایحه Telfer یک 74 سال کهنه سرباز جنگ ویتنام صحبت از موقت تریبون خود را پررونق صدای رفت و آمد و نیمی از خانه های دور که در آن آتش سوختن بود.

در تریبون یک لپ تاپ که بازی آخرین پست بعد از این قصیده خوانده شد. پس از آن سرود ملی پس از یک دقیقه سکوت.

این مراسم به این نتیجه رسیدند رسمی از کسانی که قبل از آن: “با تشکر از شما خانم ها و آقایان که نتیجه خدمات” استاد از مراسم گفت:. “من در حال حاضر شما را دعوت به یک تخم مرغ و بیکن صبحانه در انتهای خیابان در علامت Di Pasquale کباب.”

Mark Di Pasquale's daughters wrote 'lest we forget' in chalk on the street.

علامت Di Pasquale دختران نوشت: “مبادا ما را فراموش نکنید” در گچ در خیابان.اعتبار:ادی جیم

آقای Telfer – که به خدمت در سپاه سیگنال و معمولا سازماندهی محلی RSL خدمات – گفت: برگزاری این رویداد در خیابان اضافه شده یک عنصر ویژه ای به این مناسبت است.

“به هر کس را در خیابان صبح امروز بود کاملا باور نکردنی است. این فقط ذهن دمیدن دیدن مردم در driveways و داشتن چراغ پایین خیابان,” او گفت:.

“این واقعا به من کمک کرد به می دانم که مردم مایل هستند یک روز آنزاک خدمات.”

بسیاری از کسانی که در این مراسم حضور داشتند نه معمولا سفر به هر محلی خود را RSL خدمات و یا حرم. سهولت حضور در این رویداد و قادر به پیوستن به در با همسایگان خود به معنای تقریبا هر خانواده در خیابان حضور داشتند.

در یک طرف خیابان یک زن و شوهر مسن از بریتانیا با تاریخ نظامی در خانواده خود با حضور سحر سرویس برای اولین بار. در سراسر جاده از آنها یک زن و شوهر جوان نیز با خانواده روابط نظامی, برگزاری چهار ماهه نوزاد در سرویس.

“ما قطعا به او بگویید در مورد آن گفت:” مادر جس Pruckner از نوزاد پسر کماندار. “من مطمئن هستم که او به شنیدن زیادی در مورد این زمان که ما هستیم.”

جسیکا شوهر, بن Prucker تا به حال یک اتریشی و پدر بزرگ مجبور شد به عضویت ارتش آلمان در جنگ جهانی دوم است. او دستگیر شد و توسط نیروهای متفقین و ارسال به استرالیا به عنوان یک زندانی جنگی که در آن او در نهایت موفق به فرار با کمک استرالیا گارد و ملاقات آقای Pruckner مادر بزرگ.

Ms Pruckner که با حضور سحر خدمات قبلا گفت که این یک “احساس خاص”.

“نوع آن متفاوت است چرا که آن را نه بیرون رفتن و انجام آن با مردم که شما نمی دانید. شما در حال انجام آن خود را با همسایگان است که کمی متفاوت است. این باعث می شود آن را احساس خوب است.”

پس از این مراسم اعضای این خیابان جمع شده بودند – در حالی که نگه داشتن یک فاصله مناسب بین آنها – برای تیراندازی صبحانه پخته شده و توسط خانواده علامت Di Pasquale شهردار سابق شورای محلی.

زمانی که خورشید شروع به افزایش Mr Telfer نوشید خود را سالانه آبجو با همسایه خود و کودکان از خیابان داشتند حرف زدند. همه آنها فقط خوشحال و برای دیدن یکی دیگر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>