صادر شده در: بروز رسانی:

این هفته ما در حال آوردن شما یک نسخه ویژه از داخل آمریکا از ایالات متحده نشان می دهد که چگونه این کشور در برخورد با کروناویروس شیوع. ما به بالتیمور به این ببینید که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19. ما پس از آن سر به کانون ما شیوع شهر نیویورک است. در نهایت در لس آنجلس ما به شما نشان می دهد چه می تواند پول خرید در طول یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

ما در حال حاضر دارای بیشترین تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر. و آمار اولیه نشان می دهد که یک جمعیتی است که ضربه سخت تر از دیگران: آمریکایی های آفریقایی تبار. لوئیزیانا اعداد ترین متناوب با مردم ساخت تا بیش از 70 درصد از مرگ و میر با وجود نمایندگی فقط یک سوم از جمعیت است. توضیح نهفته در دهه نژادی و نابرابری ترک, سیاه, آمریکایی, بیشتر در معرض, بیشتر در معرض خطر و کمتر مطلع به صورت ویروس به عنوان ما در بالتیمور. فانی Allard, Matthieu Mabin و Kéthévane Gorjestani گزارش.

کسب و کار در سراسر کشور شده اند مجبور به تعطیل و در نتیجه میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی بودن گذاشته است. نزدیک به 17 میلیون از دست داده و کار خود را در ماه مارس و میلیون ها انتظار می رود بیشتر به دنبال. با وجود کمک های ارائه شده از طریق اخیر بسته های مشوق بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر تبدیل به مواد غذایی بانک ها و موسسه خیریه برای زنده ماندن. که به ویژه در شهر نیویورک مرکز از ما شیوع جایی که جسیکا لو Masurier و سلین Bruneau ملاقات نیویورک در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

“همه منوط به این ویروس است. من اهمیتی نمی دهند که چگونه هوشمند, چگونه ثروتمند یا قدرتمند شما فکر می کنم شما هستند.” کسانی که کلمات فرماندار نیویورک اندرو کومو در ماه گذشته. اما به دور از این “گل” برخی از رود coronavirus در معرض ویرانگر نابرابری از جامعه آمریکا است. از گرفتن یک تست به ماندن در خانه تیم ما در لس آنجلس در بر داشت که در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که یک تجربه بسیار متفاوت برای کسانی که با پول است. Valérie Defert الهام Caverley و Pierrick Leurent گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im