ویژه برنامه: تاثیر کوروناویروس در خاورمیانه

صادر شده در: تغییر یافته:

این هفته ما در حال آوردن شما یک نسخه ویژه از میانه مسائل با تمرکز بر تاثیر Covid-19 در منطقه است. ما را به شما گزارش از ما خبرنگاران در اسرائیل و ترکیه و شنیدن از یک سازمان غیر دولتی در مورد وضعیت بر روی زمین شد.

تبلیغات

اسرائیل که گزارش شده بیش از 4,800 coronavirus موارد و حداقل 17 مرگ و میر گرفته شده مجموعهای از مراحل سخت گیرانه برای مقابله با گسترش Covid-19. این خدمات عبارتند از نیاز به 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که از ورود به کشور و حتی نظارت بر گوشی های تلفن همراه از افراد مشکوک به کوروناویروس. سازمان های غیر دولتی برای بخش خود را به شدت به ارائه پشتیبانی به بیشتر آسیب پذیر جوامع است. ما اورشلیم خبرنگاران Irris Makler, Cécile Galluccio و آنتوان Mariotti گزارش.

>> اسرائیل آزمایش منفی برای coronavirus همچنان در انزوا

ما همچنین تمرکز بر روی یمن است که فرح برای coronavirus بیماری همه گیر. پس از پنج سال از جنگ فقیر کشور است که در حال حاضر رو به یکی از بدترین بحران انسانی از زمان ما است. برخی از 16 میلیون نفر جمعیت دارد و نیاز مبرم به آب تمیز و بهداشت. ما صحبت می کنند به Tamuna Sabadze یمن کشور مدیر در کمیته بین المللی نجات, که به ما می گوید این کشور در حال حاضر رو به یک “کابوس سناریو”.

ما در ترکیه که دارای حداقل شمارش 10,800 Covid-19 عفونت و 168 مرگ و میر. مردم وجود دارد استفاده از ادکلن آن الکل بالا برای حفظ این ویروس در خلیج. به عنوان ما خبرنگاران لودویک د Foucaud, شونا Bhattacharyya و حسین اسد گزارش حتی دولت ترکیه توصیه می کند این روش. اما متخصصان سلامت هشدار داده اند که کلن ارائه نمی دهد حفاظت کامل در برابر coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>