سنبله در استرالیا coronavirus موارد کروز با بیمار مسافران را تکذیب کرد ورود

صادر شده در: ویرایش:

استرالیا شروع زندگی تحت سخت جدید مستند قوانین روز دوشنبه به عنوان coronavirus موارد صدر 1,600 و مقامات تکذیب ورود به یک سفر دریایی کشتی حامل صدها نفر در هیئت مدیره شکایت از بیماری های تنفسی.

تبلیغات

به عنوان محدودیت های جدید بسته خدمات غیر ضروری را به اثر وجود دارد نشانه های روشن اقتصادی و اجتماعی استرس با صف های طولانی تشکیل دفاتر خارج از اصلی رفاه سازمان در سراسر کشور است.

پس از گزارش تنها تدریجی گسترش در ماه ژانویه تعداد COVID-19 نفر در استرالیا در حال حاضر به نظر می رسد با پیگیری بسیار واضح تر را افزایش می دهد دیده می شود در جای دیگر با پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز و ویکتوریا ضبط سریع ترین افزایش می یابد.

اکثر ایالت ها در حال حاضر بسته مرزهای خود را به مسافران از دیگر نقاط کشور و تاثیر خود را مستند به قوانین در علاوه بر این به ملی محدودیت هایی اعلام کرد در روز یکشنبه.

غربی استرالیا روز دوشنبه ممنوع مسافران در هیئت مدیره سوئیس متعلق به کارشناس Magnifica کشتی کروز از پیاده.

از 1,700 مسافران در هیئت مدیره کشتی بیش از 250 شکایت از بیماری های تنفسی. آن بود که با توجه به حوض در Fremantle پورت اوایل دوشنبه شب.

که تصمیم می آید روز پس از 2,700 مسافران متحرك از روبی شاهزاده خانم کروز کشتی در بندرگاه سیدنی با 48 در هیئت مدیره پس از آن آزمایش مثبت برای ویروس.

“من نمی خواهد اجازه می دهد آنچه رخ داده در سیدنی اتفاق می افتد در اینجا” غرب استرالیا برتر را علامت McGowan گفت. “ما نمی خواهد اجازه می دهد تا مسافران یا خدمه سرگردان خیابان.”

یک سخنگوی MSC Cruises بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

‘سخت ترین سال های زندگی ما’

اقدامات جدید طراحی شده برای به حداقل رساندن گسترش ویروس چیست بسیاری از خدمات غیر ضروری از جمله بارها و باشگاه ها و سینما و ورزشگاه و خانه عبادت بسته شد در روز دوشنبه.

“وجود خواهد داشت نه بیشتر رفتن به میخانه پس از کار بیش رفتن به سالن ورزش در صبح و نشستن برای صبحانه در کافه” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: مجلس در روز دوشنبه.

موریسون گفت: بسیار زیاد سلامت و چالش های اقتصادی جهانی همه گیر خواهد بود “سخت ترین سال های زندگی ما” و هشدار داد استرالیایی به آماده شدن برای خاموش شدن ناگهانی است که می تواند شش ماه گذشته.

با وجود هشدارهای به عمل اجتماعی فاصله هزاران نفر رفتند به سیدنی Bondi ساحل و آباد کافه ها و رستوران ها بیش از آخر هفته.

موریسون گفت: اقدامات جدید مورد نیاز برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و بیشتر اقدامات سخت گیرانه می تواند تصویب پایین خط.

سوپر مارکت ها و داروخانه ها حمل و نقل و خرده فروشی همچنان به تجارت در حالی که کافه ها و رستوران ها تنها قادر خواهد بود به ارائه غذای آماده و ارائه خدمات.

اقتصادی خرید اینترنتی از بحران قابل مشاهده بود در خیابان ها در روز دوشنبه با صدها نفر از مردم استرالیا پوشش خارج از ادارات دولتی در سیدنی و ملبورن برای ثبت نام تامین اجتماعی پرداخت. بسیاری از تلاش به عمل اجتماعی فاصله به عنوان خطوط کشیده شده در اطراف بلوک.

این سایت برای دولت خدمات رفاهی سقوط کرد روز دوشنبه غرق یک “بی سابقه” تعداد آنلاین نمایش داده شد.

معیار شاخص کاهش یافت و بیش از 4 درصد در روز دوشنبه یک روز پس از دولت متعهد اضافی A$66.4 میلیارد دلار ($38.06 میلیارد دلار) برای مبارزه با تاثیر از این بیماری است.

بسته محرک اقتصادی تصویب شد استرالیا را در مجلس در روز دوشنبه. در حال حاضر آن را فقط نیاز به تصویب استرالیا سنا.

در ضمن رکس پاتریک مستقل سناتور گفت: او تشخیص داده شده است با coronavirus تبدیل شدن به چهارمین فدرال قانونگذار برای تبدیل شدن به آلوده.

چندین ایالت را به اجرا اقدامات سخت به مبارزه با شیوع بیماری, با, Queensland, تاسمانی, استرالیا جنوبی و غربی استرالیا سفت داخلی کنترل مرز در حالی که مدرسه مدت کوتاه قطع شد و در ویکتوریا.

در نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: اقدامات لازم برای مهار این ویروس خواهد بود تشدید, با, همه مدارس تعطیل از شنبه و خدمات غیر ضروری بسته در 48 ساعت آینده.

Protocol wine studio گفت: کشور در حال یک “منحصر به فرد پنجره” به “شکستن زنجیره ای از جامعه انتقال”.

در همسایه جزایر اقیانوس آرام که در آن کارشناسان ترس تحت توسعه امکانات بهداشتی به راحتی می تواند تحت الشعاع وضعیت اضطراری اعلام شد در پاپوآ گینه نو پس از کشور ثبت نخستین مورد از ویروس.

روز دوشنبه کوچک جزیره گوام خاک ایالات متحده در آسیا و اقیانوسیه ثبت شده در منطقه اول coronavirus مرگ و میر.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>