ورزشی بدن شلاق دولت پیشنهاد لایحه آزادی مذهبی

استرالیا بزرگترین ورزشی بدن – از جمله AFL, NRL, FFA و کریکت استرالیا – نوشته اند داغدار پاسخ به دولت فدرال پیشنهاد لایحه آزادی مذهبی.

ائتلاف عمده حرفه ای و مشارکت ورزشی [COMPPS] که همچنین نشان دهنده تنیس استرالیا راگبی استرالیا و نت بال استرالیا ترس لایحه آن را سخت تر برای ورزشی بدن به نظم و انضباط بازیکنان را که سخنان تبعیض آمیز است که می تواند خطر انداختن حمایت درآمد و سازش را شامل محیط های آنها ساخته شده است در درون خود جوامع ورزشی.

بر اساس این قانون پیشنهادی آن خواهد بود غیر قانونی برای ورزشی بدن را که در بیش از 50 میلیون دلار درآمد در هر سال برای سرکوب و یا توقف مذهبی بیان در بازیکنان ظاهر رفتار و یا لباس. می آید ماه پس از راگبی استرالیا را حل و فصل با اسرائیل Folau پس از اخراج خود را برای ضد همجنس اظهارات.

برای محدود کردن چنین بیان یک ورزش را به اثبات آن را به “جلوگیری از غیر قابل توجیه مشکلات مالی در کسب و کار”. اما ارسال از ورزشی بدن و استدلال پیش نویس “فراهم می کند هیچ راهنمایی [یا تعریف] به عنوان سطح از مشکلات مالی که ممکن است ‘غیر قابل توجیه'”.

COMPPS’ تسلیم یکی از نزدیک به 7000 به قانون پیشنهادی همچنین جزئیات آن باور است که حامیان ورزشی خواهد بود spooked با این لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>