رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو شود با توجه به کروناویروس

بازیکنان مسابقات قهرمانی گلف رویداد متوقف شد و پس از یک دور و استرالیا فرمول یک جایزه بزرگ اوراق به عنوان بی سابقه خاموش شدن نخبگان ورزش باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه داد: در سراسر جهان در روز جمعه.

تبلیغات

در یک اتشی 24 ساعت پیشرو در اروپا فوتبال لیگ های قرار داده شد در انتظار برترین مردان تنیس روی مدار به حالت تعلیق در آمد و به مدت شش هفته آمریکای شمالی را NHL تعطیل و مسابقات کریکت دستور به توان بدون فن.

تابستان بازی های المپیک بزرگترین رویداد ورزشی از همه آنها پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده توکیو برگزارکنندگان اصرار داشت در روز جمعه چند ساعت پس از شعله روشن شد در باستانی المپیا در یونان در آغاز رله مشعل.

Coronavirus شیوع اتحاد چپ ورزشی بدن کشتی با تناقض از برگزاری رویدادهای طراحی شده را به تعداد زیادی از مردم با هم در یک زمان زمانی که دولت ها از جان گذشته برای جلوگیری از گسترش ویروس انتقال بیماری از طریق تماس نزدیک.

حوادث بیشتر نگاه کنید به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار در روزهای آینده با استرالیا محبوب ترین ورزش مجموعه به توان نهفته دولت مشاوره در برابر جمعیت بیش از 500 نفر از دوشنبه.

انگلستان بسیار محبوب لیگ برتر فوتبال برگزار خواهد شد جلسه اضطراری روز جمعه پس از آن لندن باشگاه آرسنال اعلام کرد که مدیر باکاری سانیا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

در ضمن شهر لستر مدیر برندان راجرز که سه بازیکن خود در انزوا پس از نشان دادن علائم این ویروس گفت: انگلیس باید به دنبال رهبری و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و هلند در تعلیق این فصل است.

“کاملا وجود دارد بدون شک از دیدگاه منطقی. تاپیک بهداشت عمومی و اخلاقی طرف نیز گفت:” راجرز.

با طرفداران فرمول یک صف بندی در دروازه آلبرت پارک ملبورن اوایل روز جمعه برای فصل-داور مسابقه لغو شد فقط چند ساعت قبل از این اتفاق برنامه ریزی شده را به این آهنگ برای اولین بار.

این تصمیم پس از یک عضو از تیم مک لارن آزمایش مثبت برای coronavirus و مبتنی بر ساز و برگ و خش از مسابقه.

شش بار در فرمول یک قهرمان جهان لوئیس همیلتون با استقبال از حرکت می کند. “این است که واقعا جدی با مردم در حال مرگ هر روز تعداد زیادی از مردم بیمار و حتی اگر آنها بیمار بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار از نظر مالی و عاطفی” مرسدس راننده گفت:.

طرفداران در مسابقات قهرمانی بازیکنان اغلب به نام “پنجمین اصلی” مردان گلف حداقل رو به دیدن دور اول در Sawgrass در فلوریدا در روز پنج شنبه قبل از PGA اعلام کرد ممنوعیت تماشاگران در تمام حوادث آن تا آوریل 5.

ارتباط است که بان ثابت کوتاه مدت به این مسابقات بود اوراق چند ساعت بعد همراه با سه بعدی حوادث در تور PGA.

“در این نقطه و به این وضعیت همچنان به سرعت در حال تغییر – درست به انجام این کار برای بازیکنان ما و طرفداران ما این است که به مکث” تور در بیانیه ای گفت.

بازی های المپیک دریافت چراغ سبز

در توکیو گفته است که آنها مصمم به برگزاری “امن و مطمئن” بازی های المپیک در برنامه یک روز رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها باید در نظر بگیرید یک سال تعویق به دلیل بیماری همه گیر.

“من آگاه هستم از رئیس جمهور تهمت اظهارات” ژاپن در بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو یک کنفرانس خبری گفت.

“IOC (کمیته بینالمللی المپیک) و 2020 برگزارکنندگان و نه در همه با توجه به لغو و یا به تعویق انداختن بازی.”

در تنیس مردان ATP Tour روز پنجشنبه اعلام کرد که هیچ مسابقات را تا بعد از 20 آوریل در اولین انتظاري از معتبر میامی باز و مونت کارلو کارشناسی ارشد و همچنین به عنوان حوادث در هوستون مراكش و بارسلونا.

این WTA اجرا می شود که زنان در رابطه با تور, متوقف شد, از یک عمده فروشی shutdown اما لغو مسابقات در چارلستون گوادالاخارا و بوگوتا با یک تصمیم در اروپا claycourt فصل وعده داده شده این هفته است.

هند چاه مسابقات در حال حاضر لغو شده و فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) به حال تعلیق در این نسخه نونما از تغذیه جام برای برنامه ریزی بوداپست.

هاکی معلق

این ویروس تا به حال یک تاثیر بزرگ در آمریکای شمالی ورزش با یک تست مثبت برای یک یوتا جاز بازیکن باعث شد انجمن ملی بسکتبال (NBA) را به حالت تعلیق در فصل تا اطلاع ثانوی روز چهارشنبه.

NHL کمیسر گری Bettman به دنبال کت و شلوار در روز پنج شنبه با اعلام یک به طور موقت تعلیق آن هاکی روی یخ برای فصل بعد یک کنفرانس تلفنی با حکام.

لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در بهار آموزش و گفت: این امر جای باز روز نگه دارید در حالی که لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد 30 روز تعلیق آن فصل است.

NCAA را “جنون ماه مارس” مسابقات بسکتبال یکی از محبوب ترین سالانه رویدادهای ورزشی در آمریکا نیز لغو شد.

در اروپا, داخلی, فوتبال, لیگ, لیگ قهرمانان و پان قاره 2020 قهرمانی اروپا شده است و در سمت چپ در برزخ است.

اروپایی حاکم بر بدن, UEFA خواهد شد برگزاری یک جلسه با 55 فدراسیون در روز سه شنبه برای بحث در مورد تاثیر بحران در لیگ اروپا رقابت های یورو 2020 است که با توجه به شروع در ماه ژوئن.

اسپانیا به حالت تعلیق در تمام La Liga فوتبال بازی.

ایتالیا سری A در حال حاضر متوقف شده حداقل تا آوریل 3 با این کشور در مستند پس از بیش از 15000 عفونت و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

دو سری بازیکنان سامپدوریا را منلو Gabbiadini و Daniele Rugani از Juve باید آزمایش مثبت عنوان شده است چلسی به جلو کلوم Hudson-Odoi, لیگ برتر, باشگاه گفت.

در کریکت طرفداران حذف شدند از یک روز بین المللی سری بین استرالیا و نیوزیلند آغاز شده است که در سیدنی کریکت زمین در روز جمعه و هند به دولت دستور داده است تا در مسابقات بین المللی به بازی می شود در خالی استادیوم.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>