Spotify بدست بیل سیمونز’ رینگر به عنوان بخشی از پادکست فشار

Spotify اعلام کرد یک معامله برای به دست آوردن زنگ های ورزشی, سرگرمی و پاپ-فرهنگ رسانه شرکت تاسیس شده توسط بیل سیمونز به عنوان بخشی از جریان شرکت پادکست گسترش است.

از نظر این پیمان اعلام نشده است. رینگر تاسیس توسط ESPN آلوم سیمونز در سال 2016 ویژگی های بیش از 30 پادکست از سیمونز و راه اندازی کارکنان را به عنوان به خوبی به عنوان برجسته مانند دیوید چانگ و لری Wilmore.

Spotify در گفت رینگر است که در L. A. است و حدود 90 کارکنان را بیشتر گسترش پادکست صف و رسیدن به مخاطبان به خصوص در ورزش است. این شرکت گفت: رینگر نیز ارائه می دهد “فرصت های جدید برای کسب درآمد.” Spotify در پیش بینی معامله بسته شدن در سه ماهه اول سال 2020 است.

“ما نگاه رو به جلو برای قرار دادن قدرت کامل از Spotify در پشت رینگر آنها رانندگی ما جهانی, ورزشی, استراتژی,” سحر Ostroff Spotify رئیس محتوای افسر در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما مجموعه ای را برای ما گسترش ورزش و سرگرمی ارائه شده و ما می خواستیم بهترین در کلاس تیم تحریریه. بیل سیمونز یکی از درخشان ترین ذهن در بازی و او با موفقیت ابداع به عنوان یک نویسنده و خالق محتوا در سراسر رسانه های و سیستم عامل است.”

کسب رینگر را “بسیار وفادار ورزش و فرهنگ طرفداران به پلت فرم” دانیل Ek Spotify در, مدیر عامل شرکت گفت: درآمد این شرکت تماس بگیرید. “این روند است که ما در حال سرمایه گذاری در این است که رادیو در حال حرکت است آنلاین… آنچه که ما واقعا با رینگر من فکر می کنم این است که ما به خرید بعدی ESPN.”

Spotify را برای مقابله رینگر می آید در میان جریان موسیقی و شنیداری غول درایو به پادکست بیش از سال گذشته است. در سال 2019 Spotify در به دست آورد و سه پادکست شرکت — سوراخ کردن رسانه های لنگر و Parcast. اوایل روز چهارشنبه در اعلام رکورد سه ماهه حق بیمه مشترک می افزاید: در Q4 Spotify گفت: این امر در ادامه به سرمایه گذاری در پادکست محتوا و زیرساخت ها و ادعا پادکست گوش دادن ساعت رشد نزدیک به 200% در سه ماه گذشته از سال 2019.

“ما همچنان به سرمایه گذاری برای رشد” Ek گفته تحلیلگران و گفت Spotify دیده است “نتایج ملموس” از پادکست استراتژی است.

“Spotify در توانایی منحصر به فرد به واقعا لبریز هر دو محتوا و خالق استعداد در سراسر ژانرهای” سیمونز در بیانیه ای گفت. ما در حال پیوستن به یکی از بهترین شرکت های رسانه ای در جهان است. این روز های باور نکردنی برای ما است.” اخبار Spotify علاقه در خرید رینگر گزارش شد در ماه گذشته توسط وال استریت ژورنال.

رینگر پادکست شبکه پادکست ها شامل به طور مداوم بالا رتبه بندی نشان می دهد که “این لایحه Simmons, پادکست,” “The Rewatchables” و “Ryen Russilio پادکست.” این شرکت در محتوای اصلی فیلم شامل “NBA دسکتاپ” است و شامل خدمات پس از نشان می دهد برای HBO را “بازی تاج و تخت” و “کمی بزرگ نهفته است” آغاز شده و جریان به طور انحصاری در توییتر.

شرکت رینگر فیلم بخش تولید 2018 مستند “آندره غول پیکر” برای HBO که حق بیمه cabler گفت: آن بود بیشتر به تماشای ورزش مستند به تاریخ. دیگر پروژه ها شامل آینده “شوهای کودکان و نوجوانان” برای HBO یکی از ویژگی های طول فیلم مستند در مورد کودکان کار در صنعت سرگرمی و “زنان تروا” در مورد پیشگامانه USC بسکتبال زنان تیم از 1980s.

سیمونز’ شرکت همچنین به تازگی راه اندازی رینگر کتاب اول که عنوان “فیلم (و چیزهای دیگر)” توسط شیا Serrano عرضه به عنوان پرفروش نیویورک تایمز در اکتبر 2019. آینده کتاب شامل یک راهنمای قمار از پسر عموی Sal Iacono (میزبان رینگر پادکست “در برابر همه شانس با پسر عموی Sal”) و یک کتاب در مورد “خطر!” قهرمان جیمز Holzhauer توسط رینگر تحریریه کلر McNear.

در حالی که در ESPN سیمونز ساخته شده است تا قابل ملاحظه آنلاین زیر به عنوان یک هوا مفسر و همچنین به عنوان رئیس Grantland, اخبار و تفسیر سایت. در مارس 2015, ESPN سرنگون سیمونز پس از او درگیر در درگیری با بالاتر یو پی اس.

پس از خروج خود را از ESPN سیمونز جوهر گسترده توسعه پیمان با HBO. او میزبانی کوتاه مدت هفتگی مجله نشان می دهد برای HBO “هر یکشنبه” که لغو شد پس از پنج ماه در هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر