Spotify سود 6 میلیون پرداخت می شود مشترکان در Q1 به عنوان COVID-19 مختل گوش دادن الگوهای

محتوای مصرف در Spotify در جریان پلت فرم شده است به طور چشمگیری تحت تاثیر COVID-19 بحران — با استفاده ابتدا در مناطق متاثر از مستند سفارشات — اما این شرکت شاهد یک جهش در فعال شنوندگان در Q1.

Spotify گفت: آن را آهسته استخدام برای بقیه 2020 “تا زمانی که ما بهتر دید به تاثیر اقتصادی COVID-19” و کاهش باز یافته توسط حدود 30% از قبل از رشد انتظارات. در پایان Q1 شرکت کرده بود 5,779 کارکنان تمام وقت در سطح جهان است.

برای سه ماهه اول سال 2020 Spotify مشبک 6 میلیون مشترک حق بیمه جدید در سطح جهان — ضرب و شتم انتظارات — به ایستادن در 130 میلیون نفر در سراسر جهان در پایان سه ماهه اول سال 2020 با رشد رانده خانواده-برنامه ثبت نام. تعداد کاربران فعال ماهانه رشد 31 درصد به 286 میلیون در خط با پیش بینی های مارک سومین سه ماهه متوالی از سال بیش از سال رشد بالای 30 درصد است.

پس از “کاهش قابل توجه” در روزانه کاربران فعال و مصرف در بازارهای سخت ترین ضربه COVID-19 بیش از چند هفته گذشته شروع به گوش دادن به دوباره بجای اول برگشتن و در بسیاری از بازار “مصرف به طور معنی داری بهبود” Spotify گفت: در اعلام Q1 نتایج.

“روشن است از داده های ما که صبح روال را تغییر داد. هر روز در حال حاضر به نظر می رسد مانند آخر هفته” Spotify گفت.

در طول سه ماهه Spotify استفاده در ماشین, پوشیدنی, و وب, سیستم عامل, کاهش یافته است — با دو رقم در برخی از بازارها — اما مخاطبان از طریق تلویزیون و کنسول های بازی رشد کرده است بیش از 50 درصد بیش از مدت زمان مشابه. این شرکت گفته است که شروع به رشد در reactivations زیر stay-at-home سفارشات در حال اجرا در سطح جهان است.

“در حالی که ما صمیمانه امیدواریم که برای برخی از حس ‘عادی’ به بازگشت به زندگی مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ما اعتقاد داریم که ما مدل منحصر به فرد قرار نیست فقط آب و هوا این طوفان اما به بیرون آمدن از طرف دیگر حتی قوی تر” Spotify گفت.

در سه ماهه اول سال مجموع درآمد €1,848 میلیون رشد 22% در سال بیش از سال تقریبا برابر با انتظارات است. آگهی درآمد رشد 17 درصد در دوره اما سقوط کوتاه از انتظارات “به عنوان یک نتیجه از اثرات از COVID-19 خصوص آخرین سه هفته از سه ماهه” Spotify گفت.

هزینه های عملیاتی افزایش 16% به €489 میلیون در Q1 اما هزینه های کمتر هوا به عنوان مالیات حقوق و دستمزد در ارتباط با سهام مبتنی بر جبران شد €24 میلیون پایین تر از حد انتظار است. Spotify در گفت COVID-19 کاهش هزینه ها در برخی از مناطق; کارمند سفر بود به طور قابل توجهی در سه ماهه و هزینه های حوادث و مبارزات بودند به تعویق افتاده و یا لغو.

در صدور راهنمایی برای Q2 و کامل سال 2020 Spotify هشدار داد که تاثیر COVID-19 ایجاد “یک احتمال بیشتری از واریانس” در پیش بینی های خود را. برای Q2 سال 2020 این پروژه 289 میلیون و 299 میلیون دلار از کل کاربران فعال ماهانه با بیمه مشترکان در آینده 133 میلیون-138 میلیون. آن را پیش بینی درآمد کل €1.75 میلیارد€1.95 میلیارد و عامل از دست دادن €(45)-€(95) میلیون (که شامل انتظار کمک های خیریه در حدود €9 میلیون).

وجود دارد در حال حاضر بیش از 1 میلیون پادکست های موجود در Spotify در پلت فرم و بیش از 60 درصد از آنها طراحی شده توسط لنگر که در آن شرکت به دست آورد و یک سال پیش. در Q1 به طور خاص لنگر-صفحه نشان می دهد اختصاص بیش از 70 درصد از پادکست جدید راه اندازی شد در Spotify در.

در آوریل 1, Spotify اعلام کرد تمدید صدور مجوز جهانی با همکاری Warner Music Group. “ما خوشحالیم که با این نتیجه و همانطور که قبلا باور نمی کنند برخورد خواهد مادی تاثیر موسیقی اقتصاد” Spotify گفت: در این نامه است. “ما مشتاقانه منتظر به همکاری با وارنر به رشد صنعت موسیقی بیش از مدت طولانی.”

به عنوان بخشی از پاسخ خود را به کروناویروس همه گیر در مارس Spotify راه اندازی Spotify COVID-19 موسیقی تسکین پروژه متعهد به مطابقت دلار برای دلار کمک های عمومی به مجموع سهم شرکت از 10 میلیون دلار. در آوریل 22, شرکت راه اندازی هنرمند جمع آوری کمک های مردمی انتخاب کنید اجازه می دهد هنرمندان برجسته کمک های مالی برای حمایت از خود و یا موسیقی تسکین پروژه. “در اولین روز ما شاهد بیش از 27,000 هنرمندان فعال کردن این ویژگی در صفحه مشخصات خود را دارد و حدود 50000 در حال حاضر با استفاده از ویژگی” Spotify گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>