برای بسیاری از استرالیایی chronicling نسب می تواند یک امر پر. یک ملت با هم بافته توسط هزاران سفر از مهاجرت ملیت ها و گروه بندی های قومی و حتی کسانی که از مشابه میراث ممکن است شناسایی خود را به روش های مختلف بر اساس آبا و اجدادی دانش یا ترجیح شخصی است. نیاز به اثبات یک ادعا به اصل و نسب است و نه هنجار.

اما مورخ و نویسنده بروس Pascoe پیدا کرده است خود را در مرکز یک معاند بحث بر سر ادعای خود را به داشتن اصل و نسب بومی پس از برنده شدن در یک بومی جایزه برای انتشار تیره Emuیک کتاب است که تساوی در حساب از کاشفان اروپایی به استدلال می کنند که بومی استرالیا تا به حال پیچیده فعالیت های کشاورزی قبل از سفید حل و فصل است.

از خود گفتن استاد Pascoe مسیر به این ادعا بومی و نسب یک بود. او را بازگو می گفت همسایه در سنین پایین است که او می دانست که خود را بومی خانواده در حالی که کودکان در مدرسه او را به نام “n – – – – -” با وجود داشتن مو و پوست رنگ پریده.

عموی خود را بعد از معرفی او به بومی عموزاده اما استاد Pascoe اذعان به آن نمی شد تا زمانی که خود کودک شروع به سوال او که او شروع به حفر کردن عمیق به گذشته خود. در آن زمان خانواده های بومی با او تماس به ادعای استاد Pascoe تا به حال خون روابط با آنها.

Author Bruce Pascoe.

نویسنده بروس Pascoe.اعتبار:جاستین McManus

تبلیغات

او می گوید که احساس می کند “موظف” به شناسایی خود را به عنوان بومی پس از تجربه خود را با مردم بومی که کمک به هم باز کردن رمز و نسب خود را: “چه چیزی شما را انجام دهید {گفت} با تشکر از شما برای معرفی من به خانواده خود را ببینید شما بعد ؟ شما نمی توانید.”

با توجه به برخی او باید. شکایت خود را در مورد ادعای بومی بودن ارجاع شد به پلیس فدرال استرالیا پس از بومی بازرگان و وکیل ژوزفین Cashman نوشت: به صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون متهم استاد Pascoe از “عدم صداقت جرائم” برای بهره گیری از نظر مالی از کمک های مالی و جوایز داده شده به مردم بومی.

خبرگزاری فرانسه به زودی رد ادعای اما متوقف شده است که برخی از مفسران محافظه کار نیز در نظر گرفتن هدف در استاد Pascoe شک ادعای خود را به یک بومی گذشته و بالا بردن سوال در مورد صحت کتاب خود.

خرید اینترنتی از جنجال شده است به شدت احساس Ms Cashman, که به درگیری با مربی سابق علمی مارسیا Liss شده است و اخراج از پرقدرت گروه مشاوره در ایجاد یک بومی “صدا” به مجلس. بخش از جامعه بومی را شکسته پس از به طرف بیش از ادعای اصل و نسب. استاد Pascoe را اعتبار علمی قرار داده شده اند بی وقفه توسط منتقدان خود را.

چه آزار دهنده است که از طریق تمام گرما از, بحث, برای, تمام ادعا و مخالف تنها آنهایی که با داشتن شهرت مخدوش و حرفه ای آسیب دیده و بخش پاشیدند است که در داخل جامعه بومی. جنگ فرهنگ یا سیاست هویت در حال زمینه مناسبی برای بحث بین مفسران مختلف گرایش اغلب چکش شهرت خود را, اما برای کسانی که در خط آتش می توان آن را یک عرصه است.

این است که واقعا جای بومی جامعه پیدا می شود باید خود را در در این زمان ؟

این Uluru بیانیه ای از قلب بود و قابل ستایش شروع به دادن بومی استرالیایی صدای در شکل دادن به خود و آینده کشور. وزیر بومی استرالیایی کن وایت در حال گذراندن یک سال و مشاوره با جامعه بومی برای کمک به شکل دادن به بیانیه ای که در قالب یک صدای به مجلس.

این منی بحث باید با توجه به زمان و فضا به طور کامل درک نمی, خاک squabbling بیش از مسائل که کمی در راه از زمینه های مشترک و یا درک بیشتر از آنچه مورد نیاز است را در مورد آشتی ملی در این کشور است.

  • این هرالد ویرایشگر لیزا دیویس می نویسد: خبرنامه هفتگی به طور انحصاری برای مشترکین. آن را به صندوق پستی خود تحویل لطفا ثبت نام اینجا را.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de