SRF تظاهرات 6 درصد پس از تصویب هیئت مدیره capex طرح به ارزش 238 تومان کرور روپیه

سهام SRF آمار جدید با کیفیت بالا از Rs 3,962 بسیج 6 درصد در BSE در روز چهارشنبه پس از آن هیئت مدیره تایید شده هزینه های سرمایه طرح به ارزش 238 تومان کرور.

“هیئت مدیره را تایید کرده است یک پیشنهاد برای ست کردن امکانات اختصاصی برای تولید ميانجی غذا به کشت مواد شیمیایی بخش در کل هزینه حدود 238 تومان کرور روپیه” SRF گفت: در ازای پر کردن. جزئیات تشکیل پرونده در اینجا

این پروژه پیشنهاد یک ظرفیت علاوه بر این از 2150 MTPA (میلیون تن در سال) در یک دوره 10 ماه یعنی تا پایان ماه نوامبر سال 2020 است. این پروژه در حال تامین مالی توسط ترکیبی از بدهی های داخلی و اقلام تعهدی آن اضافه شده است.

SRF با گردش مالی سالانه Rs 7,541 کرور روپیه است که یک ماده شیمیایی بر اساس چند نهاد کسب و کار درگیر در تولید صنعتی و تخصصی ميانجی. این شرکت متنوع کسب و کار و نمونه کارها را پوشش می دهد ویژگی های پارچه fluorochemicals تخصص مواد شیمیایی بسته بندی فیلم پوشش داده شده و چند لایه پارچه.

برای سه ماهه منتهی به دسامبر 2019 (Q3FY20), SRF گزارش سالم 40.3 درصد در سال در سال (سالانه) رشد در آن تثبیت سود خالص در 259 تومان کرور روپیه در پشت قوی عملکرد عملیاتی. این درآمد در طول سه ماهه رشد 2.3 درصد در Rs 1,851 کرور در (سالانه) بر اساس. درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation (Ebitda) حاشیه بهبود 380 واحد به 21.4 درصد از 17.6 درصد است.

این شرکت دوباره اندازه گیری آن مالیات معوق مانده و availed اعتبار 123 تومان کرور روپیه خالص از حصیر تنظیم با توجه به که سود پس از کسر مالیات با رشد در آمد در 125 درصد (سالانه) به 345 تومان کرور.

مدیریت گفت: احیای مواد شیمیایی خاص در کسب و کار باقی می ماند در ، بسته بندی فیلم های کسب و کار از سود مطلوب تقاضا سناریو. این شرکت باقی می ماند منطقی, خوش بینانه, رفتن به جلو.

تحلیلگران در Dolat سرمایه بر این باورند که مواد شیمیایی تخصص کسب و کار است که انتظار می رود به ضرب و شتم مدیریت رشد هدایت (40 درصد رشد فروش) برای FY20E با توجه به کشش قوی برای کشت و مواد شیمیایی واسطه از مشتریان در سراسر اروپا و شمال امریکا و LATAM.

“رفتن به جلو ما انتظار داریم بسته بندی فیلم کسب و کار به رشد با توجه به ظرفیت ها در مجارستان و تایلند از BOPET (در FY21E) و در تایلند از نوارهای (در FY22E) وجود دارد می تواند یک حاشیه انقباض از FY21E (انتظار 330 bps (سالانه) کاهش کسر حاشیه در FY21E) با توجه به ظرفیت ها از BOPET در سطح جهانی” شرکت کارگزاری گفت: در نتیجه به روز رسانی. تحلیلگران پیدا کردن محدود صعودی از قیمت کنونی بازار به دلیل مداوم اجرا شده در قیمت سهام.

در چهار ماه گذشته سهام از SRF دارای بزرگنمایی 50 درصد در مقایسه با 9 درصد افزایش در شاخص S&P BSE Sensex.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر