سنت کوین کالج معلمان مدرسه را ترک کرده


سه معلمان از جمله بالا مشخصات مدیر مطالعات دیگر شاغل در سنت کوین را در میان گزارش باشگاه خبرنگاران رهبری آن را از دست داده و یک مربی سابق نظافت یک دانش آموز است.

در یک پیام ارسال شده به پدر و مادر در شنبه جدید اصلی جان کراولی گفت که او می خواست برای اطلاع از تغییرات کارکنان در کالج.

Stephen Russell, former headmaster at St Kevin's College, resigned after the reference was exposed.

Stephen Russell سابق مدیر مدرسه در خیابان کوین در دانشگاه استعفا داد و پس از اشاره قرار گرفت.اعتبار:سن

آقای کراولی گفت: اشتغال از Gary Jones مدیر مطالعات, معلم, Simon parris در و مدیرکل ورزش لوقا Travers بود “نتیجه”.

او گفت: این دانشکده خواهد اطمینان حاصل شود ترتیبات بودند در محل برای کسانی که دانش آموزان تکمیل VCE و ارائه اطلاعات بیشتر در روزهای آینده.

تبلیغات

آقای Travers قبلا ایستاده بود را برای دفاع سابق داوطلب مربی و کودک محکوم groomer پیتر Kehoe.

روز چهارشنبه کالج محاصره مدیر Stephen Russell استعفا داد و پس از ABC چهار گوشه و گزارش او به یک مرجع در دادگاه به Kehoe که به اعدام محکوم شده در سال 2015 از جنسی نظافت از سال و 9 سنت کوین دانشجویی خیابان های پاریس.

آقای راسل گفت: مرجع بود “محدود و واقعی” و ابراز تاسف برای نوشتن آن است.

آقای Travers گفت: خیابان های پاریس در یک نشست بین ارشد, معلم و دانش آموز است که او در نظر گرفته Kehoe نظافت “طوفان در فنجان چای” و او “نمی خواهم او را به جرم”, چهار گوشه را نشان داد.

زمانی که آقای راسل استعفا داد, معاون مدیر جانت Canny ترویج شد و به نقش خود.

اما کمتر از 24 ساعت بعد Ms Canny مجبور شد به کنار به دلیل یک اتهام او تا به حال مانع از یک مشاور مدرسه تلاش به گزارش نظافت اتهام مربوط به یک معلم است.

این مشاور Maree دلسرد شدن است ثبت یک ادعا در دادگاه فدرال متهم Ms Canny از سرکوب دانشجو شکایت در مجموع سه نوبت و قلدری ،

در بیانیه ای از ادعا در دادگاه فدرال در مقابل ادموند برنج آموزش Ms دلسرد گفت: هنگامی که او ساخته شده یک شکایت به آقای راسل در مورد Ms Canny را به اتهام رفتار او به او گفت که اگر او موافقت کرد به استعفا او را دو او طولانی-خدمات ترک استحقاق.

او همچنین به او گفت که نقش خود را به عنوان رئیس مشاوره شده بود را لغو کرد.

در بیانیه ای از ادعا Ms دلسرد گفت که او تا به حال دچار شوک و ناراحتی و تحقیر به عنوان یک نتیجه.

Ms Canny را به شدت رد کرده و این اتهامات باقی می ماند و کارمند این مدرسه است.

هر دو مدارس توسط اداره ادموند برنج آموزش و پرورش استرالیا که مدیر اجرایی Wayne Tinsey اذعان کرده است آن را تا به حال موفق دانش آموزان و سقوط کوتاه از استانداردهای جامعه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>