ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع’ گسترش Gene Roddenberry جهان با مخلوط نتایج جستجو: تلویزیون نقد و بررسی

“ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین عرشه” آخرین سری در حق رای دادن و لگد توسط رادنبری در سال 1966 نمی کشد محل در شرکت و یا ویجر و یا هر یک از مشابه inspiringly-نام کشتی در ناوگان. این انیمیشن نشان می دهد به تصویر می کشد که رفت و آمد از کارکنان پشتیبانی در U. S. S. کریتوس یک کشتی های خود را با نام یک شهر کوچک در لس آنجلس. این یک سیگنال از این نمایش را در مقیاس کوچک جاه طلبی های اخیر در مقایسه با درام “کشف” و “پیکارد” به مات و متحیر کردن prosaically به ماندن نزدیک به زمین به جای افزایش می یابد. در بازگشت به محل CBS دسترسی به همه قبل از رفته است دو بار در سال های اخیر, حافظه, شگفت انگیز ترین انتخاب “پایین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع” باعث می شود که به انجام این کار بدون مقدار جسارت است.

نشان می دهد تمرکز بر روی یک هسته از چهار شخصیت همه که ماجراهای تمایل نسبت به مقیاس کوچک به راحتی حل و فصل شود و اگر کمی بیشتر مرزی از Roddenberry ممکن است پیش بینی. سری سرد باز است که در آن بکت مارینر (گندم گون Newsome), مست در Romulan ویسکی, مسخره همکار او پرچمدار براد Boimler (Jack Quaid) برای ساخت یک کاپیتان ورود تا حدودی سمبل نشان می دهد خیط کردن تن: این نیست پدر بزرگ خود را Starfleet ensigns با آرمان گرایی. آنها شخصیت برای آنها تلاش است که کمی شرم آور است. (به عنوان براد ورود به سیستم امتیاز از این تیم متخصص در دوم “تماس با ما” — عمدتا هل دادن مدارک.) نکته این است که محور اصلی لحظاتی بعد هنگامی که او stabs او در پا توسط حادثه.

این یک طنز جهان پر از ادم بکت سفت و سخت Brad رویایی D’Vana Tendi (Noël چاه) و cybernetically پیشرفته سام رادرفورد (یوجین کردرو); ماجراهای خود را یک لقی است که می تواند جذاب است. و “پیشتازان فضا” تمایل به بازی با نام تجاری خود را در این راه — وام مالکیت معنوی در مورد شجاع: برو به “Rick and Morty” دامپزشک مایک McMahan دوباره به مهندس به عنوان یک کمدی در مورد حاشیه ای قابل تحسین است. این تماس به ذهن شاید adventurousness آورده است که “این Mandalorian” به دیزنی به علاوه.

اما مقایسه متوقف می شود وجود دارد: “Mandalorian” است که با هدف تحریک و هیجان و اسیر و “پایین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع” به سادگی به مات و متحیر کردن; آن را نیز در جای خود غلت بزنید کنار “Trek” earnestness می کند تا حدودی مشعل که باعث می شود حق رای دادن خاص در وهله اول. آن چهار قسمت شامل برخی می خندد و برخی از ظرافت انجام می شود شخصیت کار می کنند. اما اگر شوخی از “پایین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع” است که شخصیت های آن در یک تصادفی کشتی انجام تمیز کردن محل کار به جایی در کهکشان سقوط کوتاه از درخواست نشان می دهد در مورد ماجراهای خود را, آن را سخت به توافق برسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>