‘Star Trek: پیکارد’ ستاره پاتریک استوارت اعلام رایگان ماه از فردا همه دسترسی

شرکت(d مخاطبان)!

بازیگر پاتریک استوارت اعلام کرد که روز سه شنبه برای شروع بلافاصله CBS همه دسترسی ارائه شده است یک ماه اشتراک رایگان به هر کسی در ایالات متحده از طریق مارس 23.

اعلام می آید فقط به عنوان ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال پیدا کردن خود را منزوی در خانه در طول COVID-19 همه گیر — و فقط به عنوان استوارت CBS تمام دسترسی های سری “Star Trek: پیکارد” خود می رسد فصل آخر آن قطره این پنج شنبه.

استوارت نوشته شده یک لینک به گرو در اوردن رایگان ماه به Twitter و Instagram — تمامی کاربران باید انجام دهید این است استفاده از این “کد هدیه” در هنگام ثبت نام.

رایگان ماه خوب است برای هر دو نسخه از فردا همه دسترسی محدود و تبلیغات (به طور معمول $5.99 در هر ماه) و تجاری رایگان (به طور معمول $9.99 در هر ماه).

10 قسمت فصل اول از “پیکارد” باز با معشوق “Trek” کاپیتان بازنشسته و ناراضی در خانواده اش تاکستان در فرانسه تا زمانی که طناب به یک ماموریت جدید است که شامل Romulans به Borg و گسترده توطئه مربوط به اندروید فرزندان پیکارد را (ترک) همکار سرهنگ فرمانده اطلاعات (Brent Spiner). نشان می دهد ویژگی های بیشتر بازیگران جدید از جمله Alison Pill (“Devs”) و عیسی Briones (“ترور جیانی ورساچه: American Crime Story”) اگر چه “Trek” آلوم مانند Spiner, Jonathan michael [tm] smith Marina Sirtis و Jeri Ryan همه به نظر می رسد در فصل 1.

اگر چه فردا همه دسترسی است آشکار مخاطبان خاص داده برای “پیکارد” این نشان می دهد پربیننده ترین سری اصلی در CBS دسترسی به همه تاریخ است.

در یک سرمایه گذار تماس در ماه فوریه — قبل از coronavirus همه گیر بود اما زمین اقتصاد به وقفه — ViacomCBS مدیر عامل باب Bakish گفت: سرمایه گذاران که او پیش بینی فردا همه دسترسی به و پی اس را در رسیدن به یک ترکیب 16 میلیون مشترک تا پایان سال 2020 است. در پایان 2019, Bakish گزارش داد که همه ViacomCBS’ اشتراک خدمات جریان به دست آورده بود 11 میلیون مشترک افزایش 50 درصد بیش از سال قبل است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>