‘جنگ ستارگان’ بازیگر John Boyega, مجموعه Netflix مقابله

“جنگ ستارگان” بازیگر John Boyega, است همکاری با Netflix بکشد خود را از طریق UpperRoom تولیدات تکه چوب برای سقف به توسعه غیر انگلیسی زبان فیلم محور در غرب و شرق آفریقا.

این شرکت گفت: indie در خانه تولید تاسیس توسط انگلیسی-نیجریه thesp “را توسعه پروژه فیلم بر اساس داستان, بازیگران, شخصیت, خدمه ادبی خواص اساطیر فیلمنامه و/یا دیگر عناصر در یا در اطراف کشورهای آفریقایی.”

اعلام آخرین نشانه آن است که جریان های غول پیکر است و بالا بردن سهام خود در اصل آفریقایی محتوا. دو هفته پیش رئیس محتوای افسر Ted Sarandos و دیگر مدیران سطح بالا وارد لاگوس به اعلام جزئیات اولین نیجریه سری قبل از سفر به ژوهانسبورگ برای راه اندازی streamer اولین آفریقایی اصلی “ملکه سونو,” شش بخش درام که در سراسر جهان کاهش یافته است در فوریه. 28.

دو دیگر آفریقایی اصل آفریقای جنوبی, نوجوانان, درام “خون و آب” و مجموعه انیمیشن “K Mama تیم 4,” برتر خواهد شد بعد از این سال.

“آفریقا دارای تاریخ غنی در داستان سرایی و برای Netflix این همکاری با جان و UpperRoom ارائه فرصت بیشتر به سرمایه گذاری در این قاره در حالی که آوردن منحصر به فرد آفریقایی داستان به اعضای ما هر دو در آفریقا و در سراسر جهان گفت:” دیوید Kosse VP بین المللی فیلم Netflix بکشد.

Boyega که به تازگی reprised نقش خود را به عنوان stormtrooper فین در “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” تاسیس UpperRoom در سال 2016 به منظور تسهیل اولین تولید کننده اعتبار “حاشیه اقیانوس آرام: قیام” جهانی-افسانه ای sci-fi tentpole که او شرکت-تولید و ستاره دار در. از آن پس این شرکت شده است در حال توسعه یک تخته سنگ از پروژه ها در سراسر فیلم و تلویزیون از جمله unscripted محتوا با روز به روز عملیات نظارت یارا شیخ VP از محصولات.

در سال گذشته Boyega نیز سوار آفریقای جنوبی, جرم, هیجان انگیز “خدا خوب است” به عنوان تهیه کننده اجرایی و نظارت این فیلم موسیقی متن فیلم خود را از طریق UpperRoom برچسب رکورد.

“من هیجان زده هستم برای همکاری با Netflix به منظور توسعه یک تخته سنگ از غیر انگلیسی زبان, فیلم های متمرکز در داستانهای آفریقایی و تیم من و من هیجان زده به توسعه مواد اصلی” گفت: Boyega. “ما مفتخریم به رشد این بازوی ما کسب و کار با یک شرکت است که سهام چشم انداز ما است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>