در “استارداست” یک فیلم که dramatizes David Bowie راه سفر در سراسر امریکا در سال 1971 دیوید (Johnny Flynn) چندین سال به کار خود را اما هنوز هم از نظر تصویر یک بیت از یک مانده هیپی و کرنش می یابد خود را به انجام در یک کنوانسیون خلاء, تمیز کننده, فروشندگان. به نظر می رسد مدیر خود در انگلستان بود موفق به امن او یک کار ایالات متحده ویزا. بنابراین حتی اگر او قرار بود به تور ایالات متحده او نمی تواند به کنسرت نمی تواند انجام دهد در تلویزیون یا رادیو. اما روزنامه از جیوه سوابق ران Oberman (Marc Maron) دارای صف مصاحبه مطبوعاتی و نمیفهمد چگونه به دزدکی حرکت کردن در برخی از سوم رای گیگابایت است.

“استارداست” باز می شود با یک عنوان است که می گوید: “آنچه در زیر است (بیشتر) داستان” و اگر شما می خواهید بدانید که چگونه شوم قول می دهم ترجمه آن وجود دارد در لحظه بویی می شود تا در مقابل فروشندگان خلاء و می گوید: “این آهنگ توسط گروهی من واقعا تحسین.” او سپس راه اندازی به “خوب Ol’ جین” که قرار است به صدا مانند آن را توسط Velvet Underground (“شما رو چشم های غمگین تنهایی دیوانه چشم/کار برای یک دلار در روز و شب سفید lighf“) اما اینطور نیست واقعا.

به این دلیل است که او را به انجام یک بویی آهنگ است که وجود دارد هیچ David Bowie آهنگ “استارداست.” کارگردانی شده توسط Gabriel Range (از یک اسکریپت شرکت او نوشت با کریستوفر بل) آن را یکی از کسانی که لت-از-شهرت-از-یک-rock-star biopics که در آن ضرورت می شود مادر اختراع است که توسط من به این معنی نیست که فیلم زیبایی است رانده شده توسط یک threadbare, indie در, مالی, حساب دیفرانسیل و انتگرال. یعنی: اگر شما می خواهید برای ساخت یک فیلم در مورد دیوید بووی و نمی توانیم پس از این حقوق به آهنگ های خود را و سپس شما می آیند تا با یک فیلم مانند “استارداست” که به شرح زیر بویی در طول سال است که Ziggy Stardust — شخصیت مد, موسیقی, لاس زنی با جنون است که منجر به این همه هنوز جوانه زدن در سر خود را.

شما می شود شگفت زده در چگونه اغلب این سنگ-فیلم-بدون-the-music رویکرد استفاده شده است در سال های اخیر است. این سوخت در اوایل روز درام در مورد آمار و ارقام مانند Morrissey و جف باکلی و حداقل در یک مورد این کار چشمگیری خوبی: در “Jimi: All Is By My Side” André Benjamin بازی جیمی هندریکس در سال 1967 در طول ماه هندریکس صرف در لندن قبل از او آمد به شهرت به باد جهان دور در مونتری پاپ جشنواره است. این فیلم را شامل نمی شود و تنها هندریکس پیگیری و در عین حال با استفاده از با دقت انتخاب پوشش آهنگ ها (که هندریکس در زمان انجام بسیاری از) آن کانال خام خود را روانگردان انرژی و تصویر فوق العاده و رمز و راز.

من آرزو می کنم “استارداست” را به عنوان خوب. در راه خود فیلم است که بر روی چیزی که بویی دو سال پس از او زده روشنایی با “چیز عجیب و غریب فضایی” (در سال 1969) پیدا کرده بود عناصر خود را صدا بود اما در عین حال برای قرار دادن پالس از آنچه او می خواست به انجام. در اوایل وجود دارد بسیار خوب صحنه که در آن تونی ویسکونتی (Brendan J. Rowland), بویی مدیر و تهیه کننده در لندن به او توضیح داده که چرا “همه مردان دیوانه” خود را یکبار خاموش “The Man Who Sold The World,” غرق شده مانند یک سنگ در ایالات متحده آمریکا “بیش از حد تاریک بیش از حد عجیب و غریب برای, تسلط,” او می گوید. “آن نمی پردازیم.” اما در واقع او را به خوب بودن. در “همه مردان دیوانه” فاقد یک قاتل قلاب; آن را برای تلفن های موبایل مانند Jethro Tull پشتوانه بیش از حد twee گلم choirboy.

بویی دیدار ما که ورزش های سرد طولانی-کلاه حصيري و دوست دارد به پوشیدن یک بژ پیزلی “لباس” است که شبیه به چیزی Liberace را مورد علاقه به عنوان یکی از رابین هود مبارک مردان فکر می کند که او شکستن مرزهای اما او در واقع هنوز هم بازی آن را امن است. او بعد فورا رفت واز در تماس با خود درونی سنگ سردستهزنان خواننده اپرا از جنون است. Ziggy Stardust مرحله شخصیت است که او راه اندازی به استراتوسفر شد کمتر از یک شخصیت از یک جوهر — در هنگامی که یک بیگانه برای حرکت سوپاپ ماشین یک pansexual rooster و بی باک اعلامیه تقسیم هویت. استارداست در مورد چگونه او می یابد راه خود را وجود دارد.

اما با توجه به شور و هیجان این موضوع چه کسل کننده و جوشانده سفر است. Johnny Flynn انگلیسی بازیگر و نوازنده که نقش 24 ساله بویی شد 36 زمانی که او در نقش و اگر او نشانی از یک کار خوب جعل هویت از بویی را وقار ملودیک کلامی صرف و به نظر می رسد مانند او (نوع) هنگامی که او grins او فاقد بویی را اهانت خود را منحط اشاره. وجود دارد یک ماهیچه ی louche جریان به دیوید بووی اما فلین به نظر می رسد بیشتر شبیه به ویگو مورتنسن در flowy ،

به عنوان بویی از کشت فارسی دختر ساده می رود در جاده ها با ران Oberman یهودی رکورد-شرکت پسر با پر باد درشتی توسط Marc Maron دو درایو در سراسر افزوده در Oberman را مورد ضرب و شتم تا فورد تگزاس واگن و “استارداست” می آید به نظر می رسد در لحظات مثل گلم-راک “کتاب سبز”…تنها منهای گلم راک. جنا مالون در یک آس عملکرد نقش انجی بویی که رفتار او باز ازدواج به دیوید به عنوان یک شورش علیه اخلاق بورژوایی اما زمانی که او صحبت می کند به او تلفن از لندن آن را به عنوان یک لیدی مکبث-دیدار-نانسی-Spungen مرحله (“در حال حاضر نمی این ، شما نمی توانید به خانه می آیند تا زمانی که شما آن را”). Oberman نگه می دارد تا پوشش مصاحبه برای دیوید, از جمله یکی با خبرنگار رولینگ استون, اما در هر مورد دیوید ازدست مصاحبه با تلاش برای “خود” و بدون دانستن که دقیقا او است.

چگونه او آمد تا با Ziggy? فیلم طرح در عناصر مانند یک کتاب دستور العمل: یک گفتگو که در آن ران را بازگو هیجان دیدن ایگی پاپ (که دیوید نشنیده است) روی صحنه بویی لینک به اندی وارهول (که او را دعوت به کارخانه و سپس او را نادیده — یک صحنه این فیلم را خسته نمی کند را نشان می دهد) و بسیار Warholian نظریه او شروع به توسعه است که هیچ تفاوت بین یک ستاره راک و کسی جعل هویت یک ستاره راک است.

بویی مشکل به این فیلم ارائه آن است که اسکیزوفرنی اجرا می شود خود را در خانواده و برادر بزرگتر خود تری (Derek مورن) حال روانی در اواخر 20s که هنوز ثابت دیوید. او متقاعد شده او را بعدی. تشدید این موضوع این است که هنگامی که او به یک ستاره تبدیل شد, there was a (کنترل) جنون به دیوید بووی. (فقط گوش دادن به شعر “جوان آمریکایی است.”) و بیشتر از او کشیده می شود را به عذاب چه اتفاقی برای برادرش بیشتر آن را تبدیل به یک منبع الهام بخش.

یا حداقل این ایده است. هنگامی که بویی از انجام اولین کنسرت لندن به عنوان Ziggy Stardust (پوشیدن Ziggy Stardust کلاه گیس که من متاسفم که می گویند به نظر می رسد مانند او آن را خریدم در یک فروشگاه لباس هالووین), ما احساس می کنیم, برای یک لحظه آزادی یک ستاره راک است که در بر داشت خود را با ترک خود را پشت سر گذاشت. فیلم به ما می دهد تنها کوچکترین طعم و مزه آن. اما آن را به اندازه کافی به اشتها خود را تیز کردن: برای یک بویی biopic است که قطاری از این cracked بازیگر در تمام funhouse-آینه rock ‘n’ roll شکوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im