گرسنگی از استرالیا: کارگران بدون پول یا مواد غذایی


Alejandro Cardozo سراته امیدوار است برای یک معجزه است. او به سرعت در حال اجرا از غذا و پول را به عنوان او تلاش می کند برای حمایت از همسر و کودک نو پا با هیچ درآمد یا چشم انداز کار می کنند.

Alejandro Cardozo Zarate has lived and worked in Australia for a decade.

Alejandro Cardozo سراته زندگی و کار در استرالیا برای یک دهه.

کلمبیا آشپز یکی از صدها هزار نفر از مردم قطع شناور در استرالیا و نومیدانه در نیاز به کمک.

سراته شده است در اینجا برای 10 سال کار و پرداخت مالیات و صرف هزاران نفر در هزینه های خود را کارگر ماهر ویزا.

در حال حاضر او است که بدون کار و پس از او ایستاده بود را از کار خود را در یک تاونزویل رستوران. بدون دسترسی به منافع دولت او در تلاش برای حمایت از همسر و 18-ماه-پیر پسر.

تبلیغات

“این دشوار است, من در حال حاضر اجرا پس انداز من,” او گفت:. “ما فروش همه چیز را به نگه داشتن در بالای سطح و دوستان به ما کمک می کنند.

“در این مرحله برای هفته آینده من نمی دانم که چگونه ما می رویم به پرداخت اجاره بها و قرار دادن غذا روی میز … من فقط در حال انتظار برای معجزه.”

سراته است که در میان 1.1 میلیون نفر در استرالیا بیشتر در معرض این بیماری همه گیر ناشی از رکود به عنوان آنها در ویزای موقت و عدم دسترسی به نرخ بیکاری پشتیبانی موجود برای کارگران محلی.

این موریسون دولت صرف بزرگ در حمایت از میلیون ها نفر از کارگران محلی از طریق آن $130 میلیارد JobKeeper یارانه.

اما استرالیا به مراتب کمتر بوده است سخاوتمندانه به طور موقت کارگران مهاجر و دانشجویان بین المللی از کشورهایی مانند ایرلند و یا نیوزیلند.

پشتیبانی تدریجی و محدود است. به جای کارگران مهاجر باید برای اجرا کردن پس انداز دسترسی superannuation اگر آنها می توانند خود را به فروش کالاهای خانگی و یا تکیه خیریه.

“چگونه می خواهیم برای زنده ماندن ؟ من نمی باید درآمد” می گوید سراته که می خواهد به حل و فصل در اینجا به طور دائم.

او نمی تواند بازگشت به کلمبیا یا نه. “رفتن تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر. فرودگاه ها بسته هستند و ما نمی توانیم دسترسی ما پرواز. این پرواز که در حال رفتن هستند بسیار گران ما پول ندارد.”

از آنجا که بحران آغاز شد و تقاضا برای مواد غذایی اضطراری افزایش یافته است و حدود 50 درصد به بیش از یک میلیون نفر در ماه با توجه به Foodbank استرالیا اجرایی Brianna کیسی که سازمان توزیع مواد غذایی به 2400 سازمان های خیریه.

“وجود دارد بی سابقه ای افزایش تقاضا برای مواد غذایی تسکین” کیسی گفت: با خیلی از این تقاضای جدید آینده از موقت کارگران مهاجر و دانشجویان بین المللی.

“آن است که مقابله با” او گفت:. “مردم باید به حال چنین یک شوک اقتصادی … آنها واقعا تلاش در لحظه و به دنبال ابتدایی ترین نیازهای انسانی, مواد غذایی و مواد غذایی است.”

برخی از شده است که قابل مشاهده در صف های بزرگ برای مواد غذایی در خارج از سازمان های خیریه. اما بسیاری از محرومیت نامرئی است را به مردم محدود به خانه های خود.

اوا سو نیز به سرعت در حال اجرا از پول است. موقت مهاجر کارگر از تایوان به تازگی از دست داده و کار خود را در هتل چدستن پس از سقوط دراماتیک در مهمانان با توجه به خاموش کردن.

“من گریه در هتل نمی توانستم باور کنم همه چیز اتفاق می افتد,” او گفت:. “این یک بازی بسیار زیبا هتل پنج ستاره ما واقعا خوشحال می شود بخشی از تیم است.”

در حال حاضر او skimping مواد غذایی و تلاش برای پیدا کردن کار در یک جهانیان بازار کار.

“من نمی باید هر گونه درآمد من صرف تمام پس انداز من در اینجا. من در تلاش برای مذاکره با صاحبخانه من در حالی که من صاحبخانه نمی دهد من هر گونه تخفیف بنابراین من مجبور به پرداخت تمام اجاره.”‘

Eva Su is one of many migrant workers now skimping on food and running out of money.

اوا سو یکی از بسیاری از کارگران مهاجر در حال حاضر skimping در مواد غذایی و در حال اجرا از پول است.اعتبار:جو Armao

رفتن به خانه به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون توصیه به تازگی امکان پذیر نیست. “آنها به ما بگویید که به خانه بروم و هیچ پرواز”.

جهانی و همه گیر است که هر دو بدترین بحران بهداشتی پس از آنفولانزای اسپانیایی از یک قرن پیش و بدترین بحران اقتصادی از سال 1930.

بیکاری سر به فلک کشیده است به سختی قابل تصور سطوح در اینجا و در خارج از کشور, اما اگر دولت شل محدودیت های بیش از حد بی شماری بیشتر مردم می میرند.

دولت فدرال رویکرد بوده است به تعطیل مرزها به خارجی ها و به سختی با مهاجران موقت در حال حاضر در اینجا.

آن را در تضاد با برخی از دولت های ایالتی از جمله جنوب و استرالیا و تاسمانی و ویکتوریا که در ارائه کمک های مالی برای مبارزه دارندگان ویزای و دانشجویان بین المللی.

تاسمانی لیبرال برتر پیتر Gutwein گفتند که “نه بازگشت ما به دارندگان ویزای موقت در کشور ما”.

در تعطیلات آخر هفته فدرال frontbencher آلن Tudge تصریح کرد دولت فدرال است ،

“Temp دارندگان ویزای همیشه انتظارات آنها را که آنها می توانید پس از نگاه خود و یا بازگشت به خانه,” او گفت:. “ما باید به آنها کمک کرد این کار را با دادن به آنها برای دسترسی به خود را فوق العاده و ارائه ویزا انعطاف پذیری.”

حتی زمانی که کمک های فدرال در دسترس است کمی توجه به آن است.

زمانی که موریسون دولت ارائه 200 میلیون دلار افزایش به موسسات خیریه و جامعه دیگر سازمان ها آن را ترویج می شد به عنوان آسیب پذیر استرالیا. اما بین المللی کارگران و دانش آموزان هستند و ظاهرا نیز واجد شرایط – چیزی است که دولت نه تاکید.

این رویکردی است که نگران کلیدی صنعت ارقام مانند بین المللی انجمن آموزش و پرورش استرالیا اجرایی فیل Madison.

“این بازی بسیار بد در عمده ما دانشجو, منبع, کشورهای,” او گفت:, و اضافه کردن آن را با قرار دادن در معرض خطر $40 میلیارد دلار در سال صنعت “در حالی که بسیاری از ما کشورهای همسایه است که ما باید توجه کمی برای رفاه خود مردم”.

Victorian Trades Hall Council secretary Luke Hilakari said that without urgent government assistance there would be a flood of people needing help.

ویکتوریا معاملات سالن دبیر شورای لوقا Hilakari گفت که فوری و بدون کمک دولت وجود دارد خواهد بود یک سیل از مردم نیاز به کمک.اعتبار:Simon Schluter

اتحادیه های کارگری نیز نگران است. ویکتوریا معاملات سالن دبیر شورای لوقا Hilakari گفت: آنها در حال حاضر به طور منظم با نزدیک شدن توسط مهاجران موقت برای کمک و مواد غذایی است.

“اینها افرادی هستند که در این کشور و پرداخت مالیات و کمک و راه اندازی خود را در اینجا زندگی می کند. ما نمی توانیم اجازه می دهد آنها را به حال خود رها شوند.”

او گفت: دولت فدرال نیاز به ارائه کمک به سرعت و یا وجود دارد خواهد بود به زودی “سیل” از مردم نیاز به کمک. “من فکر نمی کنم سازمان های خیریه می تواند مسئولیت رسیدگی به یک میلیون نفر [نیاز به].”

پس از 1990s مهاجرت به استرالیا تغییر کرده است به طور قابل توجهی تا حد زیادی از مهاجرت دائم به تعداد زیادی از کارگران موقت. بسیاری از دانش آموزان وجود دارد اما همچنین صدها نفر از هزاران نفر در دیگر انواع موقت ویزای کار.

آنها تبدیل شده اند بسیار حیاتی به بخش هایی مانند مهمان نوازی خرده فروشی و باغبانی بوده و نامتناسب بهره برداری در محل کار با توجه به گزارش های Fair Work Ombudsman.

اواخر سال گذشته مسوولان ساندرا پارکر گفت: 83 درصد از بازرس جدید دادخواهی شامل کارگران مهاجر هر چند آنها تنها 6 درصد از نیروی کار استرالیا.

به عنوان یک نتیجه بازرس وعده سرکوب موقت مهاجر بهره برداری با پارکر توصیف سطح underpayment به عنوان “کاملا غیر قابل قبول است”.

به خصوص در معرض این بحران هستند و گروه دیگری از 60,000 100,000 کارگران اینجا بدون ویزای معتبر. همه گیر شده و در حال حاضر در موقعیت آسیب پذیر بیشتر به مخاطره انداخته است.

Amirah* که نمی تواند شناسایی شود با توجه به آسیب پذیر ویزا وضعیت هشت ماه باردار و به تازگی او و شوهرش گذاشته شد توسط یک مزرعه در ویکتوریا.

مالزی زن و شوهر شده اند, در استرالیا به مدت دو سال. “من از گریه هر شب به فکر نحوه پرداخت اجاره و من فکر کردن در مورد کودک,” او گفت: از طریق یک مترجم.

“ما واقعا در حال مبارزه در حال حاضر است.”

صاحبخانه او در تماس بوده است تا او و سوء استفاده از او و پس از او شکایت در مورد مشکلات مالی و اجاره او مدیون.

“آیا به من زباله, don’t give me مزخرف پرداخت اجاره,” او گفت: او گفته شد توسط صاحبخانه. Amirah شده است فروش مواد غذایی او باعث می شود به خرید مواد غذایی برای خودش “اما این کافی نیست.”

Sanmati Verma, یک وکیل مهاجرت بخشی از یک گروه حمایت مهاجران بدون همبستگی است که مطرح شده است و ده ها هزار دلار برای کارگران بدون ویزا.

ورما گفت: بحث های عمومی متمرکز شده اقامت دائم و ویزای دارندگان اما از دست رفته ده ها هزار نفر از مردم کار بدون ویزای قانونی.

“هیچ یک از این بحث ها اذعان دارند که وجود یک استخر از مردم بدون وضعیت قانونی.

“علاوه بر این بر خلاف اروپا و آمریکا وجود دارد نوع بدون اداری پذیرش توسط سطوح مختلف از دولت این است که یک دسته از مردم است.

“طنز از این وضعیت برای کارگران ثبت نشده است که در بخش هایی که بسیار مهم هستند در طول بحران — در تمیز کردن تجاری در باغبانی.”

ورما آمده است در تماس با کارگران ثبت نشده که در استرالیا برای 20 سال است. یکی از جزایر اقیانوس آرام در دهه 60 تا به حال دریافت مراقبت های پزشکی برای 15 سال و “خود-آشکارا” تا به حال به آب مروارید است. این افراد از ترس اخراج اگر آنها رفتن به بیمارستان, او گفت:.

برای بسیاری از مهاجران – با ویزا یا بدون آمدن به استرالیا بخشی از یک طرح برای اقامت دائم.

فیل نخلستان از بریتانیا کار می کرد تا زمانی که به تازگی به عنوان سر barista در ملبورن زنجیره ای بود و می خواست برای ایجاد یک زندگی جدید در اینجا با استرالیا شریک است.

او بر روی یک پل زدن ویزا در حالی که تقاضا برای ویزای شریک است که در حال حاضر او را هزینه $11,000.

در حال حاضر او را از کار بعد از زنجیره ای او کار می کرد برای کاهش کارکنان از 170 تا 40 نفر. تنها کارگران نگه داشته شد و مردم محلی به عنوان کارفرما می تواند دسترسی به JobKeeper یارانه برای آنها.

“من نوع از اینجا گیر کرده. چون من نمی تواند ترک کند من نمی توانم ادعا می کنند هر چیزی را,” او گفت:. “در انگلستان هر کسی می تواند دسترسی [دستمزد یارانه] مهم نیست که کجا هستید.

Phil Groves feels trapped in Australia.

فیل باغ احساس به دام افتاده در استرالیا.اعتبار:جاستین McManus

“اسکات موریسون گفت: جلوگیری نژادپرستانه [نسبت به چینی-استرالیایی] در عین حال از سوی دیگر او را گفت: مهاجران به کشور را ترک کنند.”

نخلستان گفت: او را دوست دارم به صحبت می کنند به موریسون و یا خزانه دار جاش Frydenberg به طور مستقیم. “آنها رها مهاجران, من آرزو می کنم آنها می خواهم مسئولیت” او گفت:.

نخلستان در حال حاضر مطمئن نیستید اگر او می خواهد برای اقامت دائم در استرالیا با ویزای خود را تا آنجا که چهار سال از مورد تایید بودن.

این زوج در حال حاضر تکیه بر شریک زندگی خود را JobKeeper یارانه پس از کار خود را در عروسی ویدئوگرافی فرو ریخت. اجاره در حال حاضر جذب آنجا که 70 درصد از ترکیب خود را درآمد.

“آیا من می توانم در واقع رفتن به خانه؟” نخلستان می پرسد. “من می تواند به بازگشت به ماندن با پدر و مادر من برای چند ماه و ادعا می کنند پول از دولت بریتانیا و پرداخت اجاره.”

اما که می تواند تاثیر خود را درخواست ویزا. “من به دام افتاده در این کشور است.”

Pavlina Dhimitri از شمال ایتالیا است و احساسات مشابه به دام افتاده بعد از از دست دادن شغل خود به عنوان یک بازی گاه به گاه کودکی مربی.

با وجود زندگی در استرالیا در پنج سال گذشته کره ای و ایتالیایی شوهر نمی تواند دسترسی به هر گونه پرداخت های دولت به عنوان آنها به طور موقت در تحصیلات تکمیلی ویزا.

شوهر او نیز به تازگی از دست داده و کار خود را در یک کافه در نظر گرفتن آنها از دو درآمد به درآمد یک شبه به عنوان آنها در تلاش برای حمایت از یکدیگر و کودک نو پا خود را.

Pavlina Dhimitri with her son Leo.

Pavlina Dhimitri با پسر لئو.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

“من کاملا یک فرد خجالتی من نمی خواهم به شکایت در مورد مسائل” او گفت:. “کار نمی کند و نه کسب درآمد و یا داشتن هر گونه درآمد و پس انداز در یک نقطه خاص را به پایان برساند که چگونه از آن است.”

وقتی اتفاق می افتد که او نمی داند آنچه که او انجام خواهد داد.

“من نمی توانم به خانه در حال حاضر من احساس نمی امن” او می گوید: از شمال ایتالیا. “من نمی تواند عزیزم من در یک کشور که در آن وجود دارد 100 درصد lockdown.”

اوا سو در تلاش برای نگه داشتن روح او. محدود به خانه اش تنها می شکند او در حال سفر به سوپر مارکت با استرالیا ،

“ما به Woolworths, چگونه رمانتیک,” او می گوید با خنده ملایم.

اما در زمان های دیگر تشویق شود. خانواده او می خواهد او را به خانه می آیند. او ممکن است سعی کنید برای بازگشت به ماه آینده – اگر او می تواند پیدا کردن یک پرواز.

اگر او موفق به بازگشت به تایوان او می گوید رابطه به پایان می رسد بیش از حد و خواهد شد که آن را برای “سوپر مارکت خرما”. بدون حمایت عاطفی از خانواده او فکر می کند موقعیت خود را می تواند ویرانگر باشد.

“من می توانم درک چرا دیگر [مهاجران موقت] می خواهید به خودکشی. آنها هیچ جایی برای رفتن. در خارج از کشور برای کارگران ما به اینجا آمدند به تجربه چه چیزهایی در استرالیا,” او گفت:.

“دولت در زمانی که ما نیاز به کمک به ما می دهد هیچ چیز نیست. آن را به مردم می ترسم برای آمدن به استرالیا در آینده است.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>