بانک دولتی هند کامل ارتقاء ورزش افزایش 14 تا Dy MD

بانک دولتی هند به اتمام ارتقاء ورزش در بالا و ارشد مدیریت سطوح بالا 14 رئیس مدیران به عنوان معاون مدیریت مدیران (DMDs). وام دهنده نیز افزایش 30 به طور کلی مدیران به عنوان رئیس کل مدیران.

با توجه به تمدید مستند بانک استفاده گسترده آن پلت فرم های دیجیتال از جمله ویدئو کنفرانس به انجام بررسی عملکرد و ارتقاء ورزش ارشد گفت: مدیران بانک.

چهره های جدید در DMD سطح شامل آرون مهتا که عنوان SBI بازار سرمایه; Vinay Tonse, Prabodh Parikh, Natrajan Sundar, A K Tiwari, S Salee رعنا Ashutosh کومار سینگ و Saloni Narayan. روند انتصابات در جریان است.

همچنین بخوانید: یک سال از ادغام بانک های: Coronavirus مستند ثابت می کند تشخیصی

تعداد افراد بالا به DMD پست بالاتر بود در این سال به عنوان بسیاری از بانکداران در این سطح از نقل مکان به سر دیگر بخش دولتی به بانک ها. برخی از آنها Padmaja Chunduru به عنوان مدیر عامل هندی, بانک Mrutunjaya Mahapatra به عنوان رئیس سندیکای بانک (در حال حاضر ادغام با Canara Bank) و Pallab Mahapatra به عنوان MD و مدیر عامل بانک مرکزی هند است.

Prashant کومار رئیس امور مالی خود را به نقل مکان کرد بله بانک به عنوان MD و مدیر عامل شرکت به عنوان بخشی از طرح نجات بیمار از بانک های خصوصی است. بیشتر وجود دارد بسیاری از بازنشستگی برنامه ریزی شده در جریان سال مالی بانکداران گفت.

در سطح زیر CGM پست بانک ترویج بیش از 60 به پست مدیر کل و بیش از 140 به عنوان معاون کل و مدیران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>