رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ اقتصاد امریکا در سومین سالانه دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب — روز قبل از استیضاح محاکمه خواهد wrap up ظاهر می شود و به موقعیت سه سال گذشته ریاست جمهوری خود به عنوان یک گام به سوی او “را در امریکا بزرگ دوباره” کمپین. او همچنین در زمان این رویداد به عنوان فرصتی برای جایزه رادیویی محافظه کار مجری راش Limbaugh که به تازگی نشان داد او در ریه تشخیص سرطان با یک مدال ریاست جمهوری آزادی در میانه سخنان خود.

“راش Limbaugh, با تشکر از شما برای دهه خستگی ناپذیر ارادت به کشور ما گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن به کف زدن. “و با عجله در به رسمیت شناختن تمام است که شما انجام داده اند برای ملت ما میلیون ها نفر از مردم در روز است که شما صحبت می کنند به و است که شما الهام بخش و همه کار باور نکردنی است که شما انجام داده اند به صورت خیریه و من با افتخار اعلام می کنیم امشب که شما دریافت خواهد شد کشور ما بالاترین غیرنظامی افتخار و مدال آزادی ریاست جمهوری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس متوقف به درخواست بانوی اول Melania Trump حاضر Limbaugh با مدال. با توجه به سیاسی گزارش پیش از آن در روز تهمت گفته بود شبکه تلویزیون و مجریان در ناهار روز شنبه که او برنامه ریزی شده بود به Limbaugh جایزه و تا به حال توسعه یافته در آخرین دقیقه خارجه اتحادیه دعوت به رادیو میزبان. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نشان داد که تمایل به ارائه مدال در طول این رویداد به خودی خود گفت: خروجی با استناد به منابع, اما آن را نیز می تواند اتفاق می افتد به عنوان اوایل هفته آینده.

که نه تنها تعجب از شب. تهمت نیز معرفی گروهبان کلاس اول تاونسند ویلیامز به مجلسی تعجب آور ویلیامز همسر و فرزندان با یک بازگشت زود هنگام از استقرار.

سخنرانی رئیس جمهور بارها و بارها زده بر تم موفقیت اقتصادی پایین و نرخ بیکاری و رشد اشتغال.

“کشور ما در حال رشد است و بسیار مورد احترام دوباره گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه اتاق که در آن او بود استیضاح فقط چند ماه پیش. “امریکا دشمنان در اجرا امریکا و اقبال در حال افزایش و آمریکا در آینده است سوزان روشن است. سال از فروپاشی اقتصادی است.”

زبان مورد استفاده در تضاد با سخنرانی مراسم تحلیف خود را در شروع سال 2017 که در آن تهمت نقاشی یک تصویر از “آمریکا قتل عام” و “زنگ زده کردن کارخانه… پراکنده مانند سنگ قبرها در سراسر چشم انداز است.”

“این روز در کشور ما استفاده می شود بهره گرفته و حتی تمسخر توسط دیگر کشورهای در حال طولانی پشت سر ما گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه. “رفته, هم, هستند, وعده های شکسته بیکاری بهبود خسته platitudes و ثابت بهانه ای برای تخلیه آمریکایی و ثروت و قدرت و منزلت. فقط در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما کاملا رد کوچک سازی.”

او همچنین به نظر می رسید به یک ضربه تند وشدید زدن در دموکراتیک تلاش برای فشار برای مدیکر برای همه است.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

سخنران نانسی پلوسی و دیگر خانه دموکراتیک زنان عینک سفید برای حمایت از “نشان دادن حمایت برای ادامه مبارزه برای دستیابی به برابری برای زنان در سراسر کشور” با توجه به صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیچیده سخنان پلوسی, پاره کردن یک کپی چاپ شده از سخنان خود در حالی که هنوز ایستاده در پشت سر او.

نماینده تیم رایان که نشان دهنده اوهایو منطقه 13 توییتی حدود نیم ساعت قبل از پایان سخنرانی که او تا به حال راه می رفت.

“مثل تماشای کشتی حرفه ای” او هنوز توییتی. “این همه جعلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im