Statsguru: از SBI به ICICI بانک وام دهندگان آمده به بله بانک را نجات

مشکل در بله بانک بود و نه ظاهری تا بانک مرکزی هند (RBI) حاضر به اعطای یک فرمت به آن مدیر عامل و مدیر اجرایی رعنا کاپور در ماه سپتامبر سال 2018 است. هیات مدیره بانک پس از آن به استخدام Ravneet Gill دویچه بانک به جای کاپور. مشکلات آغاز شده و در حال ظهور آن را به عنوان تلاش برای افزایش سرمایه. وام دهنده شروع به کوچک شدن آن وام کتاب از مارس 2019 (نمودار 1) اما سپرده باقی مانده سالم (نمودار 2) به عموم مردم بود که با وجود مشکلات در بانک آنها موفق نخواهد شد.

بانک اما نمی تواند پنهان کردن آن بدهی های بد در زیر فرش برای مدت طولانی به عنوان RBI حسابرسان و همه بانک ها به افشای بدهی های بد خود را. بله بانک بيشترين واگرایی میان بخش خصوصی و بانک ها و هشدار توسط RBI حسابرسان, آن, آغاز, گزارش, بالاتر بدهی های بد از سپتامبر 2018 چهارم (نمودار 3). حتی به عنوان بانک تلاش برای افزایش سرمایه آن کفایت سرمایه به قوت خود باقی ماند تا دسامبر چهارم شماره فاش شد. ما اکنون می دانیم که این بانک تحت-گزارش بدهی های بد.

اما این همه تغییر پس از بانک مرکزی سرکوب و دسامبر 2019 چهارم نتایج نشان داد که پوسیدگی در بانک. نسبت کفایت سرمایه کاهش یافت (نمودار 4) به عنوان بانک تا به حال به ارائه آن شمع عظیمی از بدهی های بد و به اشتراک گذاری قیمت nosedived غرق شدن بازار capitalisation (نمودار 5) تا دولت و RBI تصمیم به نجات بانک و به وام دهندگان دیگر از جمله بانک دولتی هند برای قرار دادن در حقوق صاحبان سهام سرمایه (نمودار 6). با توقف برداشته شده در مارس 18, بله, بانک دوباره شروع عملیات خود را به عنوان یک سرویس کامل بانک. آن را به اندازه کافی نقدینگی به افتخار آن سپرده از Rs 1.65 تریلیون. و RBI در حال حاضر با افتتاح یک خط اعتباری از 60,000 تومان کرور روپیه برای بانک به ضربه بزنید.

StatsGuru هفتگی از ویژگی های. هر پنج شنبه, کسب و کار استاندارد راهنماهای شما را از طریق اعداد شما باید بدانید که برای ایجاد حس از سرفصل. منبع: CapitalLine; گردآوری شده توسط کارشناسی پژوهش اداره است.

Stats

گردآوری شده توسط کارشناسی پژوهش اداره

Stats

گردآوری شده توسط کارشناسی پژوهش اداره

Stats

گردآوری شده توسط کارشناسی پژوهش اداره

Stats

گردآوری شده توسط کارشناسی پژوهش اداره

Stats

گردآوری شده توسط کارشناسی پژوهش اداره

Stats

گردآوری شده توسط کارشناسی پژوهش اداره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>