جراحی بخش ممکن است از دست, اوج منظور فصل می خواهد زنجیره تامین را باز کرد تا به طور کامل

هند پایین دستی صنعت فولاد قادر به عمل در اکثر نقاط کشور با وجود کاهش مستند و تعداد بیشتری از سوالات در شروع فصل اوج. در حال حاضر تنها مجتمع تولید فولاد قادر به عملکرد به عنوان آنها در فرایند مداوم واحد است که می تواند بسته به طور ناگهانی. آنها در هر صورت معاف از ملی مستند است که آغاز شده در مارس 25.

مشکل این است که به خصوص حاد در لوله ها و لوله ها که در آن بخش 30 درصد از هند در تولید فولاد استفاده می شود. هند برآورد فولاد خام تولید شد 8.7 میلیون تن در مارس سال 2020 کاهش 13.9 درصد بیش مارس 2019 گفت: انجمن جهانی فولاد.

حدود 80 درصد از میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) از بخش فولاد است شاغل در این بخش.

“با وجود مداوم مستند وجود دارد افزایش سوالات برای این محصولات پیش از موسمی در حساب از بازسازی پروژه های در حال وقوع در سراسر کشور است. این مهم به این (MSME) دسته زیر ضروری خدمات” V R Sharma مدیر عامل در لیورپول جراحی & Power (JSPL) گفت: کسب و کار استاندارد است.

همچنین بخوانید: با وجود کاهش مستند تدارکات باقی می ماند یک رنگ نقطه برای شرکت FMCG

نزدیک به 30 درصد از هند سالانه تولید فولاد شامل لوله ها و لوله ها. به گزارش انجمن جهانی فولاد هند فولاد خام تولید برای سال 2019 ایستاده بود 111.2 میلیون تن تا 1.8 درصد از سال 2018 است.

فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (FICCI) نیز خواسته اتحادیه افغان را در این بخش تحت ضروری service دسته. اوج صنعت اتاق بازرگانی می خواهد که کل زنجیره تامین این بخش از مجتمع تولید فولاد ثانویه فولاد سازان به لوله ها, لوله, re-غلطک fabricators پایین دست و نگهداری واحدهای loha mandis شود مجاز به تابع.

“پس از این ثانویه واحدهای ترین واقع شده در مناطق دور افتاده زیر اجتماعی فاصله هنجارها و دیگر مستند مربوط به پروتکل می تواند اطاعت بدون بدون هیچ زحمتی نگه داشتن کسب و کار” گفت: Sushim بانرجی مدیر کل موسسه جراحی توسعه و رشد (INSDAG).

همچنین بخوانید: HC می پرسد دهلی نو مرکز به لیست بیمارستان ها برای درمان غیر coronavirus بیماران

هر چند بسیاری از بازیکنان از این بخش کوچک با واحد های واقع در مناطق دور افتاده در سراسر کشور, لیورپول, لوله و ماهاراشترا بدون درز با مسئولیت محدود برخی از بزرگ سازماندهی بازیکنان در این بخش از فولاد کسب و کار.

“معامله گران و فروشندگان سهام خود را در lohamandi. پس از این عملکرد صنعت فولاد در حال حاضر ساخت آن را دشوار برای کاربر نهایی” اضافه شده شارما از لیورپول جراحی.

صنعت معتقد است که loha mandis تابع می تواند فقط به عنوان دانه mandis که شروع کرده اند عامل در سراسر کشور با اجتماعی فاصله و دیگر پروتکل های نگهداری شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 عفونت

این Covid-19 شیوع نهفته است داخلی جراحی مصرف به طور قابل توجهی با تمام پروژه های بزرگ در سراسر کشور را متوقف و برای مدت نامعلوم. معمولا اکتبر تا مارس است و اوج مصرف فولاد فصل در هند زمانی که فعالیت های ساخت و ساز صورت می گیرد در نوسان کامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>