Sterlite تکنولوژی جهش 7 درصد آن را به عنوان امن و امان تازه سفارشات به ارزش 1,500 تومان کرور روپیه

سهام Sterlite Technologies (STL) شروع به پریدن کرد بیش از 7 درصد در روز پنج شنبه یک روز پس از شرکت اطلاع داده است که به آن اضافه شده سفارشات جدید از 1,500 تومان کرور. این دستورات باید در بازه زمانی از ادامه توسعه کسب و کار در آن مناطق هسته نوری اتصال راه حل ها و خدمات شبکه به مناطق در حال ظهور مانند نرم افزار مجازی سازی این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

در 09:32 am سهام معامله شد نزدیک به 5 درصد بالاتر در 116 تومان هر کدام در BSE. در مقایسه معیار S&P BSE Sensex معامله شد و 32 امتیاز و یا 0.08 درصد کاهش در 41,291.

STL در ادامه گفت که این شرکت در شبکه ایجاد هزینه های سرمایه شده است شتاب عمده اروپا و خاورمیانه و آفریقا و جنوب شرق آسیا از شبکه سازندگان و به عنوان STL اتحاد استراتژیک سرمایه گذاری در این بازار آن را نامتناسب با این بهره برده شتاب رانندگی بیش از 65 درصد از اتصال درآمد از این, بین المللی, جغرافیای.

بیشتر روستایی باند پهن پروژه های در حال حرکت به مرحله بعدی دیجیتال زیرساخت buildout در کشورهایی مانند Telangana, Maharashtra و, Madhya Pradesh. “این است که پس از یک سال نسبتا آهسته رشد در اطلاعات زیرساخت شبکه buildout” این شرکت اعلام کرد. کلیک کنید به عنوان خوانده شده اطلاعیه مطبوعاتی

“در STL ما شده اند با تمرکز بر ایجاد راه حل برای مشتریان ما که غلبه بر آنها به پایان اظهارات مشکل – و نه فقط ارائه برخی از قطعات. این گرفته شده سرمایه گذاری قابل توجهی در تکنولوژی و استعداد. ما را خوشحال و برای دیدن که مشتریان ما در سراسر Telcos, ابر, شرکت های شهروند شبکه و شرکت های بزرگ در حال تحقق ارزش در راه حل های جامع – یک روند است که با تائید ما ارزش اضافه کردن به عنوان end-to-end و اطلاعات شبکه های مبتکر گفت:” آناند Agarwal, گروه مدیر عامل شرکت STL.

برای سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 2019, STL گزارش شده بود یک 37.6 درصد (سالانه) کاهش در سود خالص خود را در Rs 91 کرور در طول. این شرکت تا به حال ثبت شده سود خالص 146 تومان کرور روپیه در ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم از یک سال پیش. خود را تثبیت درآمد بود در Rs 1,203 کرور در طول سه ماهه دسامبر برابر Rs 1,335 کرور در سه ماهه مشابه از 2018-19.

در یک سال گذشته سهام این شرکت کاهش یافته است بیش از 53 درصد به عنوان برابر حدود 13 درصد افزایش در Nifty50 شاخص.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>