دانکن استوارت و بنتون وهیتلی در حال گسترش خود را در نیویورک-بر اساس مصاحبه استوارت/وهیتلی و باز کردن یک فیلم و تلویزیون بازو.

مدیر ریخته گری جوی Montenarello سر خواهد شد تا این بخش جدید. او به ارمغان می آورد با او نه سال از سینما و تلویزیون, ریخته گری, تجربه, بسیار, که می آید از وقت خود را صرف در Barden/Schnee ، او اعتبار شامل کار بر روی برنده جایزه آکادمی فیلم “Spotlight” در فصل اول از “جسیکا جونز” و خلبان قسمت از “13 دلیل.” در ضمن سام Yabrow قبلا از آبرامز هنرمندان آژانس پیوستن به عنوان یک کار تمام وقت مصاحبه مدیر استوارت/وهیتلی گروه تئاتر و لوقا Schaffer طول می کشد بیش از کمر به عنوان مصاحبه دستیار.

این شرکت به تازگی موفق به کسب Casting Society of America Artios جایزه برای مصاحبه نیویورک برادوی و تئاتر و موسیقی برای کار خود در “Hadestown.” دیگر نشان می دهد که عبارتند از “ناتاشا, پیر و بزرگ ستاره دنباله دار از سال 1812” “Pippin” و “The Lightning Thief: The Percy Jackson موسیقی.”

آینده تلویزیون پروژه های اداری شامل نیویورک/لندن ریخته گری برای “Tiny خیلی چیزها” (Netflix) بر اساس پرفروشترین بزرگسالان جوان رمان و ریخته گری نیویورک برای “Zoey فوق العاده ای پخش” (NBC), خلبان است که برای اولین بار در ماه گذشته است. در این فیلم طرف دفتر همکاری با فیلمسازان مستقل مانند خاکستر مسیحی رس Liford و کریس Isacsson در پروژه های جدید قرار است به ساقه در تابستان امسال در حالی که آنها نیز همچنان به بازیگران “جدید آمریکایی” که با تمرکز بر یک بوتانی جامعه پناهنده در سیراکیوز, n. y.

محبوب ترین ها در انواع

“ما هیجان زده شدیم با این مسیر جدید که دفتر ما این است که گرفتن و می خواستم برای شکستن به film/TV ریخته گری عرصه را برای مدتی” گفت: Whitley.

“ما شده ایم با خوشحالی مصاحبه برادوی و بین المللی موزیکال/نقش گذشته هشت و نیم سال و در حال حاضر زمان مناسب است,” استوارت گفت. “و چه چیزی بیشتر تیم ما مناسب است و آماده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im