مهم فرش


به عنوان استرالیا صنعت موسیقی و هر کس در سراسر گسترده تر جامعه چنگ زدن با حوادث هفته های اخیر در رابطه با coronavirus آن احساس می کند مانند جان لنون شاید خلاصه تا ما جمعی احساسات زمانی که او خواند خطوط “عجیب روز, در واقع, عجیب و غریب ترین” در هیچ کس به من گفت. در حال حاضر آن را احتمالا بهترین امور را یک روز در یک زمان می تواند خوب به یک دیگر و شستن دست های خود را.

فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را! خیلی ساده است که بخشی. به عنوان کریگ Mathieson پوشش داستان امروز برجسته وجود دارد مقدار زیادی از تلاش در رفتن در سراسر استرالیا در صنعت موسیقی به نگه داشتن ما پر جنب و جوش, سرگرمی, بخش, متلاطم, همراه, البته قابل ملاحظه ای در راه های مختلف به آنچه که ما لذت می برد و برای مدت طولانی است. مستند دریافت پایین این هفته اعلام کرد با مردمی خوب در گربه, امپراتوری است که یکی از این راه علاقه مندان به موسیقی می توانید پشت سر نوازندگان که برای forseeable آینده نخواهد بود اجرای زنده بر روی صحنه است.

The Cat Empire

گربه امپراتوری

مستند به پایین است که در رانندگی دوستداران موسیقی نسبت به جریان بیشتر از هنرمندان مورد علاقه خود را در طول مستندات که مردم رو در استرالیا و در سراسر جهان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. گربه امپراتوری بودند فقط چهار روز به آنها فروخته تور اروپا زمانی که آنها مانند بسیاری از گروهها و هنرمندان بودند به طور ناگهانی مجبور به جلو و پلاگین.

“همانطور که من ساخته شده فراخوان به لغو گربه امپراتوری تور اروپا گفت:” گروه مدیر Correne Wilkie “من به رختخواب رفت هراس روز بعد. من از خواب بیدار دانستن من تا به حال به نوبه خود ناامیدی به نوآوری و نه فقط برای کمک به نوازندگان با آنها کار کنم اما همه نوازندگان.

تبلیغات

“پس از دادن سخاوتمندانه به bushfire بهبود تلاش در سراسر استرالیا به تازگی ما می دانیم که مردم کم در ذخایر نقدی برای کمک به دیگران. اما مهم این است که صنعت ما به آموزش دوستداران موسیقی برای ارتقاء به اشتراک پرداخت می شود که در آن قابل کنترل است که به طور قابل توجهی بیشتر مفید برای نوازندگان از گوش دادن به صورت رایگان.”

و همچنین گرفتن پشت #LockdownGetDown نظر خرید برخی از گروه کالا که هدایت پول به دست هنرمندان است. نمی گویم هیچ کس به شما گفت. آن را به یک زمان خوب در حال حاضر به نشان می دهد یک کمی اضافی برای حمایت از نوازندگان را که بسیار شادی را به زندگی ما.

آلبوم هفته
تامی نیلسون
Chika Boom!
(خارج از موسیقی/نیلسون سوابق)
★★★½
مانند بسیاری از آینده استرالیا تور وجود دارد مردمی در سراسر کشور به دنبال به جلو به شنیدن متولد کانادا و نیوزیلند بر اساس تامی نیلسون زنده بر روی صحنه در ماه های آینده. در حالی که تور این است که تا حد زیادی در خود نگه دارد, هنوز هم وجود دارد این پاره آلبوم جدید clocking بسیار مقرون به صرفه 26 دقیقه برای قرار دادن گوش خود را در اطراف و آن را به ارزش هر دقیقه است. نیلسون را نیروگاه ترکیبی از rockabilly کشور و روح می آید مستقیما از قلب و با crack گروه پشت این 10 آهنگ به سادگی صدای هیس کردن. پرتاب آن را و آواز خواندن همراه, آن را خوب است برای روح.

selecta
لطمه می زند و به خنده – متیل اتل
به یاد داشته باشید که شما رفته – فلچر Gull
رایگان – بتن بلوند

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>