موسیقی درام در مورد قریب الوقوع مرگ کشتی سازی شهر در شمال شرق انگلستان و اتحادیه اخرین تلاش برای اصلاح این روستا غرور? مخاطبان: نه ممنون.

چگونه در مورد یک موسیقی درام در مورد کشتی سازی و اتحادیه های کارگری اما با یک آهنگ نمره توسط نیش ؟ مخاطبان: Ha ha… خوب امتحان کنید اما هنوز هم هیچ.

همه از بالا, اما با نیش واقع در نشان می دهد ؟ مخاطبان: درست است. خوب است. عمو.

آن را به عنوان اتفاق می افتد نیش اصلی موسیقی برای “The Last Ship” به اندازه کافی قوی است که آن را باید به یک قرعه کشی خود را در آن حداقل برای هر کسی که ارزش های معاصر موسیقی پاپ و راک ترانه سرایان در حال حرکت به موسیقی تئاتر و در واقع گرفتن آن را حق. در هر صورت تولید می کرد تصور بر اساس تجربه خود را در حال رشد در میان کشتی سازی تجارت موظف است به یک مقدار بیشتر زندگی موفق به عنوان یک جاده نشان می دهد بیش از آن در آن اصلی برادوی پورت در 2014-15 لطف نیش بودن در هیئت مدیره از همان ابتدا به جای داوطلب خدمت سربازی به عنوان آخرین خندق ریخته گری, اندازه, به عنوان او بود.

اگر چه شما نمی لزوما حدس می زنم آن را از بلندی پرتره در تبلیغات کهنه راک استار دارای یک نقش حمایت در این نشان می دهد که در حال اجرا از طریق Feb. 16 در Ahmanson در L. A. که همه به خوبی و خوب: نمره خود را بیشتر ریز تنظیم از عملکرد خود را, اما آن را به خوبی به او در این شرکت بدون در نظر گرفتن — نه فقط به این دلیل که مخاطبان را وادار به صرف زمان در این شرکت از یک فرد بسیار مشهور است اما به دلیل وجود چیزی اطمینان مورد نیاز نشان می دهد کاپیتان واقعی بر روی صحنه و بنابراین مشخصه در نزدیکی راس.

پس از تاسیس در ابتدا از این نظر که چقدر از فروش سخت “آخرین کشتی” را می توان هنگامی که آن را به کاهش خالص خلاصه داستان یک چیز است که ارزش اشاره کردن اولیه و اغلب این است که چگونه به شدت نشان می دهد آیا می خواهید به یک جمعیت pleaser. در نمایش ما یک شهر است که می آید با هم برای پیدا کردن آن غرور و شاید خود را نجات دهد و زندگی را کج کمی نزدیک تر به “Kinky Boots” از بدبینی کن لوچ dramaturgy داستان نشان می دهد. در پنج سال پس از آن بسته در برادوی, کتاب شده است به طور کامل بازنویسی شده توسط نویسنده های مختلف (Lorne Campbell, که همچنین هدایت) و برخی از نیش نمره تجدید نظر بیش از حد. تنها کسی که دیده می شود هر دو نسخه — وجود دارد و ممکن است تعداد بسیار کمی از کسانی که با توجه به کوتاه اجرا در برادوی می گویند که آیا تجهیز نشدن آن ساخته شده بیشتر مخاطب پسند یا نه. در حال حاضر خود را دولت به هر حال نشان می دهد واقعا در حل و فصل تنش میان ریگ آن موضوع و میل غیرقابل کنترل به برنده شدن مخاطبان با بیش از razzle تحیر و سر به فلک کشیده بالا بردن. اما وجود دارد مقدار زیادی برای لذت بردن از در تغییر وسط زمین.

مبادا شما تصور کنید یک بازی موسیقی مورد اتحادیه خواهد شد صرف زمان بیش از حد در نکات ظریف از خصوصی سازی صنعت در دهه 1970 انگلستان “آخرین کشتی” واقعا هل دو نسبتا ساده داخلی کرتهای فرعی به جلو. یکی از این می شود که کمی کمتر زمان مرحله از دیگر نیش به عنوان مباشر جکی, سفید, پیدا کردن خود را حتی بیشتر در معرض خطر از کشتی سازی به عنوان او نشان می دهد به همسرش (جکی Morrison) که او فقط آمده از این دکتر و آن نبود یک معاینه معمول. کافی است بگویم که به ندرت در سرگرمی در تاریخ هر کسی رفته از اشاره ای به سرفه به کامیل وضعیت در کمتر توجه کنید.

بزرگتر شخصی گذشته در این گروه قطعه نگرانی Gideon فلچر (الیور Savile) اواسط 30s ملوان که در شهر و بازگشت و پس از 17 سال دور و تنها به یاد بگیرند که از دختر او پشت مگ Dawson (فرانسیس McNamee) در حال حاضر به شدت مستقل فمینیستی بازرگان که مشتاق نوازنده دختر… 17. به عنوان تعجب پدر و مادر الن (سوفی رید), آشنا شدن بعد از یک عمر که در تاریکی در مورد هر یک از دیگر وجود دارد یک اشاره از “ماما میا!” در هوا بدون رمز و راز پدری و یا کارائوکه. گیدئون نوشته شده است و با بازی بیش از حد blandly به ما در مورد مراقبت که آیا او انجام بسیاری از مشعل مگ در دهه و نیم در دریا. اما نیش نوشته است او یک آهنگ دوست داشتنی “هنگامی که Pugilist آموخته به رقص” به اجازه پدر و اطمینان خود دختر است که پدر و مادر او واقعا شیرین معاشقه زمانی که او یک نوجوان قهرمان بوکس مورد ضرب و شتم به ارسال مقاله توسط مگ زنانه فریبندگی. (مختصری بیت از مسخره مبارزه choreography شما متقاعد Savile واقعا ممکن است شده اند یک مشت زن once upon a time حتی اگر قد بلند و خوش تیپ بازیگر نیست نگاه بخشی.)

جوان الن شده است تبدیل به یک زودگذر راوی نشان می دهد. نه تنها که اما او تبدیل شده است به یک دختر بچه پس شخصیت یک پسر بچه بود در برادوی است. آشنا ترین آهنگ در تولید “این همه وقت” که نیش ضربه در سال 1990 گرفته شده و دور از Gideon که تا به حال آن را در برادوی و با توجه به این که در حال حاضر strums آن را بر روی یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار به عنوان او قصد دارد به جست و خیز شهر در عمل دوم. آن را کامل مقاوم سازی — احتمالا بسیاری از 17 ساله ها می نوشتن یک شعر مانند نیش را “مردان دیوانه در جماعت آنها فقط بهتر یکی یکی” — اما آن را به خوبی لمس به به مشتاق ترانه سرا شخصیت نشان می دهد واجد شرایط, خود رسید.

اما درست showstopper بر می آید پیش از آن در نشان می دهد و متعلق به مادر مگ. بستن کمربند “اگر شما همیشه دیدن من صحبت کردن به یک دریانورد” را به عنوان به زودی به عنوان قدیمی شعله می رسد در شهر McNamee فقط McNificent. (ببخشید.) مسلما این آهنگ بیش از حد جسورانه برای لحظه ای: نمی بسیاری از ما ضربه گیر به یک پشته اگر ما کودک, پدر, به طور ناگهانی به نظر می رسد پس از ناپدید شدن به یک جای خالی به جای ارائه یک نیروگاه شماره که به عنوان انگیز آن را به عنوان مواج در یک سرگرم کننده, Peggy Lee نوع a در راه است ؟ اما عملکرد آن بسیار فوق العاده شما نمی مراقبت بسیار چه احساسی congruous آن است. به ما اعتماد: در هر شهرستان “آخرین کشتی” بازدید در تور وجود دارد می تواند برخی از آهنگساز در مخاطبان است که به خانه می رود و شروع به تلاش برای نوشتن یک کل جدید موسیقی برای McNamee به ستاره.

Frances McNamee (center) and the cast in “The Last Ship.” With a new book and direction by Lorne Campbell (original book by John Logan and Brian Yorkey) and music and lyrics by Sting, “The Last Ship” is presented by Center Theatre Group at the Ahmanson Theatre through February 16, 2020. For more information, please visit CenterTheatreGroup.org. Press Contact: CTGMedia@CTGLA.org / (213) 972-7376. Photo by Matthew Murphy.

اعتبار: Matthew مورفی

اما آن را فقط مگ که ارواح. کل بورگ در معرض خطر تبدیل به شهر ارواح ما به عنوان بازگشت به طور متناوب به داستان تصویر بزرگتر. حماسه آغاز می شود با مردم محلی بسیار افتخار عظیم کشتی آنها فقط تکمیل مطلع است که خریدار است حمایت می شود, با دیگران به توان در آب و هوای اقتصادی و این که هر کس تنها امید زندگی حتی برای یک زمان کوتاه دیگر به رقابت برای چند شغل لازم برای از بین بردن کشتی برای قراضه. اگر شما به عنوان خوانده شده تا در تاریخ کشتی سازی در انگلستان و اعتصاب (و این برنامه مفید را فراهم می کند برخی از یادداشت صخره در این افراد) شما می دانید که هیچ یک از این می تواند پایان دادن بیش از حد socioeconomically مبارک. اما شما همچنین می توانید بگویید که از این تلخ و شیرین تن از رسیدگی است که آن را احتمالا به رهبری نسبت به یک اراذل و اوباش-rousingly مشت پمپاژ اوج به هر حال حتی اگر شما به معنی این نیست به فکر می کنم بیش از حد طولانی و سخت در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به این شهر در عاقبت. آن را در پایان که “آخرین کشتی” در نهایت تسلیم صمیم دل به چیزی است که شما می توانید منطقی توصیف به عنوان cornball. در عین حال آن را نیز که در آن نقطه که در حال حاضر قابل توجه مرحله طراحی با 59 محصولات — که تقریبا به طور انحصاری با استفاده از صفحه نمایش بزرگ برای نشان می دهد در حال تغییر زبانی و حرکت سریع ابرها — به طور ناگهانی باعث می شود استفاده از یک اثر 3D است که ممکن است viscerally هم بزنید که آیا شما می خواهید به هم زده یا نه.

دوباره طنز ضخیم است که آن را به نشان می دهد که نمی تواند بیشتر مخاطب پسند در بسیاری از توجه و در عین حال مردد برای یک برنامه به طور بالقوه دشوار صحت دیگران — مانند بازیگران’ منطقه ای معتبر لهجه که ترکیب سنگین ایرلندی و اسکاتلندی را تحت تاثیر قرار, به عنوان آنها را در شمال شرق انگلستان. بنابراین در اینجا یک نرم افزار نکته: در نظر گرفتن انتظار نیست تا تنفس به اجاره یک جلسه-کمک هدست که تا حد زیادی کمک می کند تا در ساخت تمام این گفت و گو است که می تواند دشوار به کشف در اوایل رفتن هنگامی که وجود دارد بسیاری از کراس-بحث در میان این گروه است. (من اعتراف خواهد کرد که در یک نقطه من خودم ریشه برای نشان دادن دو خائنانی برای تنها دلیلی که به عنوان upper-class interlopers در شهر امور خود را در جامعه بالا طرز رنگ روشن تر از مردم محلی’.)

اگر نشان می دهد گاهی اوقات به نظر می رسد ناراحت کننده در تراورس خطوط بین sociorealism و محض نشان می دهد کسب و کار نیز وجود دارد جنبه های است که در آن از مزایای داشتن به انتخاب یکی یا دیگری. نیش تونی نامزد شده آهنگ نمره است یک مثال خوب از این است که: این تساوی به شدت در انگلستان ریشه های موسیقی بسیار, اگر نه بیشتر از این مدت اما او نمی ترسم برای رفتن به پاپ که نشان می دهد نیاز به آن چه که با قدرتمند جدید تصنیف یا همانطور که قبل از ذکر بسیار مختصر بیت استقراض از خود “روح قفس”-عصر فروشگاه. قلب خود را به وضوح در جای مناسب در اینجا به عنوان او به یاد می آورد گذشته انگلستان او در و آهنگسازی خود روح است. مانند مشکل کشتی عنوان شور و پروژه را تحمل نمی کاملا به عنوان برنامه ریزی شده. اما آن را به عنوان سر در تور با مشتاق همه آواز, همه, رقص, همه unionizing بازیگران وجود دارد یک کلمه ای که به ذهن می آید: پریشان.

از لس آنجلس “آخرین کشتی” حرکت می کند به سان فرانسیسکو (Feb. 20-مارس 22), واشنگتن دی سی (مارس 27-5 آوریل), St. Paul (مارس 8-19) و دیترویت (مارس 22-26).

“The Last Ship” در Ahmanson تئاتر. اجرا می شود از طریق Feb. 16. در حال اجرا زمان: 2 ساعت و 45 دقیقه است. بلیط: $35-199. www.centertheatregroup.org

مدیر: Lorne Campbell. کتاب: Campbell (کتاب اصلی توسط جان لوگان و برایان Yorkey). موسیقی و ترانه: نیش. تولید کننده: کارل Sydow. طراح: 59 محصولات. طراح صدا: Sebastian فراست. طراح نور: مت Daw. سرپرست موسیقی و epolicy: Rob Mathes. موزیکال کارگردان: Richard جان. جنبش کارگردان: Lucy عقبی. طراح صحنه و لباس: مولی Einchcomb.

بازیگران: نیش فرانسیس McNamee جکی موریسون الیور سویل مارک Akinfolarin جو Caffrey, Orla Gormley, آنی فضل هانا Richardson, Sean Kearns, سوفی رید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im