آتی سهام نزول به قرمز به نفت کاهش مییابد و coronavirus ترس گسترش

صادر شده در:

نفت سقوط بیش از 20 درصد دوشنبه پس از بالا صادر کننده عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت در پاسخ به یک شکست توسط تولید کنندگان پیشرو به اعتصاب یک معامله برای حمایت از بازارهای انرژی.

تبلیغات

دو اصلی قرارداد هر دو را از دست داده و حدود یک پنجم از ارزش خود را در صبح آسیایی, تجارت با وست تگزاس اینترمدیت کشویی به حدود 32 در هر بشکه رسید و نفت خام برنت به حدود 36 دلار در هر بشکه رسید.

عربستان سعودی راه اندازی یک جنگ نفت یکشنبه با بزرگترین کاهش در قیمت های خود را در 20 سال گذشته خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد پس از یک شکست توسط کارتل اوپک و متحدان آن به پرچ یک معامله به کاهش تولید.

جلسه اصلی تولید کنندگان انتظار بود به توافق برسند به عمیق تر کاهش به مقابله با تاثیر کروناویروس جدید — اما مسکو حاضر به تشدید عرضه است.

در پاسخ خلیج فارس نیروگاه کاهش قیمت آن برای آوریل تحویل توسط $4-6 یک بشکه نفت به آسیا و 7 دلار به ایالات متحده آمریکا با آرامکو فروش آن عربستان نور در یک اقدام بی سابقه $10.25 در هر بشکه کمتر از نفت برنت به اروپا بلومبرگ گفت.

‘مجازات روسیه’

جفری هالی ارشد تحلیلگر بازار در OANDA گفت که “عربستان سعودی به نظر می رسد قصد تنبیه روسیه است.

“قیمت نفت… خواهد شد به احتمال زیاد دربسته در محیط بیش از چند ماه آینده به عنوان coronavirus اصطبل رشد اقتصادی و عربستان سعودی باز می شود پمپ و ارائه تخفیف های بزرگ در آن نفت خام نمرات.”

بازارهای جهانی در حال حاضر به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس که به کشته شدن هزاران نفر و در سراسر جهان گسترش یافته پس از ظهور در چین در اواخر سال گذشته.

توکیو سهام بودند آمار به شدت ضربه در باز دوشنبه در ترس بیش از ویروس ها و سقوط قیمت نفت با دلار در برابر ین ژاپن است.

فقط بعد از اینکه بازار باز قیمت های نفت خام به طور خلاصه کاهش یافته است تا آنجا که 30 درصد قبل از به دست آوردن برخی از زمین — بزرگترین سقوط پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 بلومبرگ گفت.

پیشرفت های جدید در حال یادآور قیمت نفت جنگ که فوران در سال 2014 و فرستاده قیمت نفت توفنده به کمتر از 30 دلار در هر بشکه رسید.

قیمت سقوط سپس کتک درآمد در کشورهای حوزه خلیج فارس آنها را وادار به توسل به اقدامات ریاضت و استقراض به پلاگین کسری بودجه.

روز یکشنبه سهام در انرژی وابسته به خلیج فارس فرو برد به چند سال اخیر پس از شکست به پرچ یک معامله در تولید کاهش با تمام هفت ثبات نسبی بازار بورس در منطقه قرمز.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>