بازار سهام باید تلقی به عنوان یک ضروری خدمات

فعلی Coronavirus (COVID-19) همه گیر متزلزل شده تا هر عمده اقتصاد جهان و ایجاد اغتشاش و مرج در بازارهای مالی جهانی از جمله هند است. به عنوان تعداد موارد آلوده را آغاز کرده است افزایش, دولت اعلام کرده است که 21 روز از این کشور درخواست هر کسب و کار و صنعت بخش به وب سایت فروشگاه به طور موقت به جز خدمات ضروری است.

به رسمیت شناختن اهمیت بازار سرمایه در تامین اقتصادی این کشور ثبات دولت هند تصمیم به نگه داشتن خدمات بازار سهام اشخاص معاف از اجراء این 21 روز مستند.

این تمایز در واقع به خوبی قرار داده شده به عنوان عملکرد صاف از بازار سرمایه مهم است که برای تامین رشد اقتصادی هر کشور است. نگه داشتن ماشین آلات در حال اجرا حتی هنگامی که بار سخت خواهد بود ضروری به ارائه برخی از سطح از اعتماد به نفس به سرمایه گذاران در مورد چشم انداز آینده خود را در بازار و اطمینان حاصل شود آنها نمی به طور کامل حضور خود را هنگامی که جزر و مد تبدیل شده اند. این دولت هم در حال ساخت ستوده تلاش در اجرای مرکز بخشنامه کامل مستند در حرف و روح برای حفاظت از مردم خود را از چنگال COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: مودی قفل کردن هند برای 21 روز از نیمه شب

که گفت: اعضای صنعت خدمات مالی روبرو هستند مشکلات لجستیکی در حالی که رفت و آمد به محل کار خود را به operationalise خود را به سرور مرکزی دفتر پشت توابع مدیریت ریسک و سپرده گذاری خدمات برای دیدار با نیازهای مشتریان خود و پیروی از بورس/ بورس و اوراق بهادار مدیره از اینیا (Sebi). اعضای broking جامعه و سپرده گذاری شرکت کنندگان در سراسر کشور از ایالت های پنجاب و هاریانا, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh, Bihar, Karnataka, Telangana و…. به عنوان آن است نهفته در حساب کامل مستند اعلام شده توسط این کشورهای مربوطه.

در حالی که این مستند اقدامات کاملا ضروری برای حفظ سلامت 1.4 میلیارد سرخپوستان دولت دولت نیز بلافاصله نیاز به اطلاع بازار سرمایه از جمله به اشتراک گذاری broking و سپرده گذاری خدمات به عنوان خدمات ضروری’ بر اساس اولویت. این را فراهم خواهد کرد وضوح مطلق به مجریان قانون و پرسنل پلیس مسئول اجرای قفل کردن اقدامات در زمین صفر و برای فعال کردن آنها را به وضوح مشخص شدن مردم به نمایندگی از صنایع که معاف از قفل کردن سفارشات. بازار سرمایه و نیروی محرکه برای هر اقتصاد است و مهم است که به نگه داشتن موتور گرم و در حال اجرا حتی در حالی که پیمایش از طریق, خشن, آب و هوا.

همچنین بخوانید: هند یکی از جذاب ترین بازارهای در حال ظهور در حال حاضر

در این مراسم از تمام کشورهای عدم اعلام سهم broking و سپرده گذاری خدمات به عنوان خدمات ضروری معاف از مستند/منع رفت و آمد و سپس تنظیم بازار نیاز به یک تصمیم به منظور بسته شدن بازارهای سهام. هر گونه تاخیر بیشتر می تواند به جدی منجر شود سیستمیک پیامدهای در عملکرد صاف از ما بازار سرمایه و همچنین قرار دادن آینده اقتصادی هند در معرض خطر جدی.

(Vijay بوشان رئيس جمهور از انجمن ملی مبادلات اعضای هند است. همانطور که به Puneet Wadhwa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>