بازار سهام کاهش مییابد و دوباره به عنوان کسب و کار نزدیک مستندات گسترش

تجارت در آمریکا بازارهای سهام متوقف شد لحظات پس از جلسه آغاز شد و در روز دوشنبه به عنوان یک شیرجه رفتن در S&P 500 شاخص باعث یک مدار شکن طراحی شده به سرعت دیگر هراسناک فروش شود.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش بیش از 2,200 امتیاز در شروع معاملات در ساعت 9:30 a. m. ET. S&P سقوط کرد بیش از 200 نقطه در گذشته 7 درصد کاهش آستانه که مجموعه 15 دقیقه توقف به تجارت. NASDAQ غرق شد و نزدیک به 500 امتیاز و یا بیش از 6٪.

رسانه های سهام شد و نه ایمنی بدن به رکود اقتصادی است. سهام عمده شرکت کردم مهلت روز جمعه زمانی که دیزنی و دیگران وارد شده دو رقمی سود پس از گرفتن چکش بقیه هفته. اما دو رقمی قطره به نظر می رسید در فروشگاه برای بسیاری از روز دوشنبه.

بازار زمین لرزه هستند که پس از یک آخر هفته شلوغ از اقدامات فوق العاده از فدرال و دولت های ایالتی و محلی به مستند همه اما ضروری ترین کارگران است. لس آنجلس و نیویورک در شب یکشنبه اعلام کرد تعطیلی گسترده از میله, رستوران ها, کافه ها سینما و مکانهای دیگر که در آن مردم جمع آوری — یک اختلال است که باید از اثرات موج دار شدن برای کسب و کار و کارگران برای سال آمده است.

بیشتر به آمده

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>