سهام پنجه بازگشت برخی از زمین یک روز پس از تاریخی غوطه


سهام شد و چنگ زدن به برخی از آنها اخیر ضرر و زیان در روز جمعه در پایان یک هفته از فروش به عنوان گسترش coronavirus افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

دستاوردهای که در عین حال یکی دیگر از روز آشفته تجارت دنبال بدترین اسلاید برای بازار ایالات متحده پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987 و یکی از بدترین قطره برای اروپا در تاریخ ثبت شده.

The gains came on yet another day of turbulent trading on Wall Street.

دستاوردهای آمد و در عین حال یکی دیگر از روز آشفته معاملات در وال استریت.اعتبار:AP

اولیه افزایش خرید فروکش کرد در اطراف ظهر اما پس از آن دوباره حرکت اواسط بعد از ظهر ترک عمده شاخص تا حدود 4 درصد یا 900 امتیاز در میانگین صنعتی داو جونز. آنها تا به حال شده است تا آنجا که 6 درصد زودتر. داو را 10 درصد افت یک روز زودتر بود و بدترین حالت آن در بیش از 30 سال است.

سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت آمریکا برای مبارزه با اقتصادی از شیوع ویروس. خبری که کاخ سفید و کنگره در حال نزدیک شدن به اعلام یک توافق در یک بسته با هدف اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست و دیگر منابع کمک افزایش بازار است.

تبلیغات

“ما در نهایت گرفتن که کمی دیر اما بهتر است به دیر به حزب و سپس به آمدن به حزب” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی. او گفت که او از طرح محرک اقتصادی باید به کمک کوسن تاثیر مالی به مردم و کسب و کار.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در صبح روز جمعه در CNBC که دو طرف شد “بسیار نزدیک به این انجام می شود.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس خبری بعد از آن در روز جمعه است.

بازار را تار و مار تشدید این هفته در میان تورنت لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان به عنوان دولت و کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع. در روز پنج شنبه دیزنی گفت: این امر نزدیک آن پارک در ایالات متحده یکی از بسیاری از بسته شدن کسب و کار است که باید سوخت که از ترس شدید عقب نشینی در مصرف و هزینه های کسب و کار خواهد شد نکته اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی و خراب کردن سود شرکت ها در این سال است.

در ضمن وارن بافت گفت: سالانه سهامداران جلسه برای برکشایر هاتاوی است که تساوی حرفه ای-ورزشی-رویداد به اندازه جمعیت هر سال خواهد بود به صورت زنده در اوایل ممکن است بدون هر گونه شرکت کنندگان به غیر از شاید انتخاب یک شماره از روزنامه نگاران.

حتی با وانت به بازار سهام است که هنوز هم در مسیر خود را برای بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی. فقط در چند هفته بازارهای سهام ایالات متحده باید از بین برود همه سود ساخته شده در طول سال 2019 یکی از بهترین سال برای بازار در دهه. تمام شاخص های عمده می باشد در چه تماس معامله گران بازار داشته باشد.

این ویروس نیز آلوده کرده است نزدیک به 137,000 مردم در سراسر جهان است. بیش از 5000 فوت کرده اند اما نیمی از کسانی که به این ویروس در حال حاضر به بهبود است. همه گیر جدید epicentre اروپا است. در ایتالیا است که در یک قفل-پایین مرگ و میر را در صدر 1,000, با بیش از 15000 مورد تأیید. در ایالات متحده موارد باید در صدر 1,700 در حالی که 31 نفر کشته شده اند.

روز جمعه تظاهرات گسترده بود, با, تکنولوژی, سهام, حسابداری برای یک تکه بزرگ از دستاوردهای. سهام در خط کروز اپراتورهای خطوط هوایی و هتل ها – در میان سخت ترین ضربه سهام به مردم لغو تعطیلات و شرکت تعطیل سفرهای کسب و کار – رهبری بالاتر است.

سرمایه گذاران در انتظار یک محرک اقتصادی دولت و تلاش و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در هفته آینده به احتمال زیاد قرار داده و معامله گران در خرید و خوی هر چند آن را غیر معمول نیست برای سهام به جهش یک روز پس از یک کاهش چیزی وال استریت خواستار “dead cat bounce.”

“من نمی دانم اگر من می خواهم این یک dead cat bounce, اما من قطعا آن را یک روند” گفت: کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت. “شاید آن را نشان دهنده یک کمی بیشتر از خوش بینی است که ما در حال گرفتن یک مالی ضربه ای است که کمک خواهد کرد که حمایت از اقتصاد و توسعه بازار در حالی که ما از طریق این دوره گذرا از ضعف اقتصادی.”

بازار نوسانات این هفته آمده اند به عنوان دولت افزایش اقدامات احتیاطی در برابر گسترش جدید کروناویروس در نظر گرفته و راه هایی برای کوسن ضربه به اقتصاد خود است.

فدرال رزرو به طور غیر منتظره کاهش نرخ بهره خود را با نیم درصد در هفته گذشته. در روز پنج شنبه از آن رونمایی عظیم اعطای وام های کوتاه مدت برنامه را امتحان کنید برای کمک به صاف تجاری در ایالات متحده Treasurys. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال ریزرو حرکت خواهد کرد به کاهش نرخ بهره توسط یک درصد به نزدیک به صفر در آن نشست سیاستگذاران چهارشنبه آینده.

بازار در سراسر جهان شده اند در عقب نشینی به عنوان نگرانی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران تعمیق. روز جمعه دستاوردهای در آمریکا و اروپا شد آخرین فصل در یک دوره قابل توجه نوسانات برای بازارهای عمده شاخص های غوطه وری را به بازار خرس خاک در سرعت ضبط.

تاریخی فروش در وال استریت در این هفته کمک به از بین بردن بسیاری از ما دستاوردهای رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. روز پنج شنبه در S&P 500 افت بیش از 20 درصد زیر آن تمام زمان بالا تنظیم شده در فوریه 19, رسما پایان وال استریت بی سابقه ای گاو-بازار اجرا نزدیک به 11 سال است. این شاخص را در داخل یک خرس بازار شده است سریعترین پس از جنگ جهانی دوم است.

فقط در ماه گذشته داو شد و مباهات نزدیک به 50 درصد افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سوگند یاد از دفتر در تاریخ 20 ژانویه 2017. آن را رسما وارد بازار خرس در چهارشنبه پایان پایین تر از 20 درصد از آن بالا تمام وقت.

فروش بوده است خیلی سریع و تیز که وجود دارد باقی می ماند پتانسیل قابل توجهی گزاف گویی پس از ویروس ها و تاثیر آن شروع به عقب رفتن Detrick گفت. اقتصاد در حال حاضر در جای پای محکم و شرکت های شناخته شده مانند دیزنی و اپل می تواند کمک به بهبود است.

او همچنین گفت که وجود دارد می تواند یک رکود اقتصادی در افق, اما این امر به احتمال زیاد خفیف در این نقطه است. “این می تواند کم عمق, سریع, خشونت آمیز, ترسناک, رکود اقتصادی, اما یکی که پرش به عقب به سرعت” Detrick گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس در چند هفته.

در حال حاضر سرمایه گذاران مجبور به صبر کنید تا زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بزرگ از تاثیر شیوع بیماری را بر اقتصاد مردم و شرکت ها.

“آنچه در بازار در حال تلاش برای درک آنچه در چرخه ویروس است و پس از آن بشر در واکنش به آن گفت:” توماس مارتین ارشد مدیر نمونه کارها در Globalt سرمایه گذاری در آتلانتا.

اثربخشی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای محافظت از کارگران و شرکت های اقتصادی تاثیر این ویروس و چه مدت آن طول می کشد برای رویداد لغو معکوس و مردم را به بازگشت به حالت عادی نیز باز سوال.

“این ممکن است کمی طولانی تر هنگامی که ما شروع به بازیابی همه چیز در نوع کارآمد جهت آنها در گذشته” مارتین گفت.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>