آیا ما می توانیم مردم را بیش از ؟ می تواند ما را در عید پاک ؟ می تواند ما را در بچهداری? پاسخ سوالات شما – با به طور منظم به روز رسانی.

مهمانان پینگ برای بودن در یک مهمانی شام. پنج نفر جوان در یک ماشین در حال جریمه برای رانندگی در اطراف aimlessly با هم. سه جریمه برای بازی کردن بازی های ویدئویی در یک loungeroom. همه در حال نقض قوانین با هدف کاهش گسترش coronavirus.

در حقیقت در طول COVID-19 همه گیر بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در استرالیا, نخست وزیر اسکات موریسون توصیه کرده است واقعا وجود دارد تنها چهار دلایل قابل قبول برای بیرون رفتن:

 • برای خرید مواد غذایی و یا منابع برای کمک به شما در حفظ و در خانه از جمله رفتن به پمپ بنزین دستگاه خودپرداز و یا دیگر خدمات ضروری
 • گرفتن مراقبت های پزشکی و یا رحمان و یا اورژانس دلایلی مانند مراقبت از کسی انداختن لوازم و بازدید از بستگان بیمار در بیمارستان, در نظر گرفتن یک حیوان به دامپزشک و یا اگر شما در حال فرار از خطر
 • ورزش در خارج از جمله راه رفتن سگ
 • حضور در محل کار یا مدرسه اگر شما نمی توانید آنها را از خانه و حضور در مهد کودک.

خط پایین: “تنها ترک برای آنچه شما نیاز دارید + ورزش, کار, پزشکی و مراقبت” به عنوان دولت فدرال پیام های متنی می گویند.

صدا کمی کامل ؟ بنابراین عواقب بالقوه گرفتن COVID-19. این ایده از این قوانین این است که برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری با محدود کردن تماس با دیگران موجب مسطح میزان عفونت و حصول اطمینان از بیمارستان های ما هستند نه ضعف.

تا کنون کشته شده اند انجام یک کار خوب از زیر قوانین. تعدادی از عفونت های جدید ثبت شده هر روز در حال سقوط است. اما ما کارشناسان پزشکی هشدار داده اند در حال حاضر این است که “زمان به پا کردن ترمز” – خوشنودی می توانید ببینید استرالیا از دست دادن آن پنجره برای جلوگیری از شیوع و موارد به سرعت در حال منفجر شدن دوباره.

تبلیغات

به عنوان سوال از شما سیل به پلیس دولت – و ما در اتاق های خبر – در مورد چه خواهد شد و شما را جریمه در نقطه ما scoured دستورالعمل ها و نظرات عمومی از رهبران و قرار دادن سوالات خود را به دولت ها و پلیس. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

آیا من می توانم مردم را به خانه من و یا بازدید از دیگران است ؟

در تمام متحده, شما هنوز هم می توانید ببینید کسی که در شرایط اضطراری و یا برای ارائه مراقبت – و یا حتی رها کردن لوازم. اما وقتی که می آید به اجتماعی بازدیدکننده داشته است به خانواده ها آن را غیر ضروری مهمانان که در حال حاضر توصیه می شود در برابر حتی اگر شما به تنهایی زندگی می کنند. صرف وقت با هم داخل یک خانه, به عنوان مخالف به یک پیاده روی در خارج (1.5 متر از هم جدا) به ویروس فرصت های بیشتری برای گسترش در حمام و آشپزخانه.

ویکتوریا گرفته شده است یکی از سخت تر خطوط مهمان – ممنوعیت غیر ضروری, اجتماعی, بازدید از خانه ها و حتی بین اقوام. برتر Daniel Andrews سخن اخیر مهمانی شام در ویکتوریا که در آن یک فرد آلوده با COVID-19 در شروع و چند مهمان آمده بود پایین با بیماری است ،

در NSWموقعیت مشابه است. وجود دارد 16 بهانه ای برای ترک خانه خود را اما هیچ یک از آنها شامل احزاب شام کباب یا آبجو با آمپول (نگاه کنید به لیست زیر).

تبلیغات

در کوئینزلند, اجتماعی, بازديد مجاز هستند تا دو بازدید کننده به هر خانوار اگر چه غریبه نمی توانید ببینید. تاسمانی و عمل هنوز نیز اجازه دهید شما را مجبور به بازدید کنندگان به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات – اجازه می دهد فضا برای یک نفر در هر چهار متر مربع است. (بنابراین اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک شما هنوز هم ممکن است مجبور به تجدید مهمان).

در WA, اجتماعی, بازديد به شدت دلسرد شده اما نه ممنوع آشکار است. (ما هنوز هم به دنبال روشن شدن در این.) در جنوب استرالیا و , Northern Territory, معاشرت دلسرد شده است اما تجمعات محدود به 10.

در اینجا چیز دیگری به یاد داشته باشید هنگامی که تصمیم گیری چه باید بکنید: مردم بیش از 70 و افراد با بیماری های مزمن از جمله شرایط مشترک مانند فشار خون بالا هستند به خصوص مستعد ابتلا به عوارض و حتی مرگ از ویروس. هر بازدید به ارمغان می آورد با آن احتمال عفونت و برخی از حامل بدون علامت هستند بیش از حد – شما ممکن است می دانم که شما در حال حمل این ویروس.

آنچه معقول و منطقی است بهانه ای به خارج از خانه خود را در NSW?

 • خرید مواد غذایی و یا کالاهای دیگر و یا خدمات برای نیازهای شخصی از خانواده و یا دیگر اهداف خانواده (از جمله حیوانات خانگی) و برای افراد در معرض خطر
 • رفت و آمد به محل کار اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند
 • سفر به مهد کودک (از جمله برداشتن یا حذف فرد دیگری در مهد کودک)
 • مدرسه یا دانشگاه آف رها اگر دانش آموز نمی تواند یاد بگیرند از خانه (این شامل مصرف L-plater رانندگی در NSW)
 • ورزش (بیشتر در زیر)
 • به دست آوردن مراقبت های پزشکی و یا تجهیزات و یا لوازم بهداشتی و یا انجام مراقب مسئولیت
 • حضور در یک عروسی یا یک مراسم تشییع جنازه در تایید شرایط
 • در حال حرکت به یک خانه جدید (از جمله کسب و کار در حال حرکت به محل جدید) و یا بین خود را در خانه های مختلف و یا بازرسی بالقوه جدید در صفحه اصلی.
 • ارائه مراقبت و یا کمک (از جمله مراقبت های شخصی) به یک فرد آسیب پذیر و یا ارائه کمک های اضطراری
 • اهدای خون
 • انجام هر گونه تعهدات قانونی (از جمله حضور در دادگاه و یا انجام وثیقه مورد نیاز)
 • دسترسی به خدمات عمومی (آیا ارائه شده توسط دولت و خصوصی ارائه دهنده و یا یک سازمان غیر دولتی سازمان) از جمله خدمات اجتماعی, اشتغال, خدمات, خدمات خشونت خانگی خدمات بهداشت روانی و خدمات ارائه شده به قربانیان (از جمله به عنوان قربانیان جرم و جنایت)
 • برای کودکانی که زندگی نمی کنند در همان خانواده به عنوان پدر و مادر و یا خواهر و برادر و یا یکی از والدین یا خواهر و برادر – ادامه موجود ترتیبات برای دسترسی و ارتباط بین والدین و کودکان و یا خواهر و برادر
 • برای یک کشیش وزیر دین و یا عضو یک سفارش مذهبی – رفتن به یک فرد محل عبادت و یا ارائه مراقبت معنوی به شخص دیگری
 • اجتناب از آسیب یا بیماری و یا فرار از خطر آسیب
 • برای موارد اضطراری و یا دلسوز دلایل

آنچه در مورد بازدید از من عاشق اگر ما با هم زندگی کنند ؟

این بود که به طور خلاصه یک احسان مسئله در ویکتوریا و نیو سات ویلز به دلیل اجتماعی بازدیدکننده داشته است در غیر این صورت ممنوع است. ویکتوریا به سرعت حمایت کردن در آن “bonk بان کی مون” پس از مشاوره در مارس 1 که مردم باید بازدید و یا صمیمی با همکاران آنها زندگی نمی کنند ، در عرض چند ساعت آن را به حال ساخته شده خاص معافیت برای زوج های رمانتیک.

NSW Police Commissioner میک فولر آمد و به همان نتیجه یک مسیر متفاوت: او گفت: در بازدید از یک شریک سقوط تحت رده از “مراقبت” است که یکی از 16 معقول بهانه (ذکر شده در بالا) برای ماندن در خانه. “سلامت روان” او گفت: “ما آن را دریافت کنید … ما نیاز به نگاه پس از هر یک از دیگر – اما آیا به تمام خانواده با شما.” در دیگر کشورها و مناطق بازدید کنندگان می توانند شامل همکاران.

تبلیغات
People can visit as carer.

مردم می توانند با مراجعه به مراقب.اعتبار:

آیا من می توانم هنوز هم مردم به بچهداری?

در حالی که حضانت فرزند ترتیبات بی پیرایه باقی می ماند با محدودیت ها و قوانین در سراسر نگهداری از کودکان کمتر روشن – اگر چه به نظر می رسد به سقوط یا مراقبت یا کار در اکثر متحده است. در NSW, دولت هنوز برای روشن شدن این. ویکتوریا گفت: قوانین خاص خود را دارد به شما اجازه می دهد به کسی که به مراقبت از کودکان اگر شما نیاز به ترک خانه برای یکی از چهار دلیل ضروری در بالا و یا اگر شما در حال کار و یا تحصیل از خانه.

‘این هوشمند نیست و این درست نیست گفت: ویکتوریا برتر Daniel Andrews در مورد پدربزرگ و مادربزرگ, نگهداری از کودکان.

هنوز بزرگتر و یا بومی استرالیا و کسانی که با شرایط مزمن توصیه شده است توسط کارشناسان پزشکی از جمله استرالیا ارشد بهداشت افسران به ماندن در خانه که در آن آنها می توانند و محدود کردن تماس با بستگان خود و حتی نوه. “من فکر نمی کنم پدربزرگ و مادربزرگ می تواند پیش نویس برای بسیار در همه” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد نگهداری از کودکان. “آن است که به سادگی هوشمند درست نیست برای ما برای قرار دادن این افراد در خطر است.” او اذعان کرد این بود که اغلب دردناک برای مردم صحبت کردن در مورد یک پدربزرگ و مادر بزرگ شده بود که قادر به دیدار با نوه پس از همه گیر رسید.

آنچه در مورد پاک کننده و tradies?

اما تنها در صورتی ضروری است (این است که هیچ وقت برای یک حیاط خلوت حمله رعد اسا) و در حالی که نگه داشتن فاصله خود را. در NSW, همانطور که ما در بالا دیده می شود تمیز کردن سقوط خواهد کرد و تحت مراقبت هنگامی که آن را برای کسی آسیب پذیر است. در ویکتوریااگر شما در حال ناخوشی و معلول سالمند و یا باردار شما می توانید یک ارائه دهنده خدمات و یا tradie بیش از “اگر شما واقعا نیاز به کمک”. “برای مثال” دولت مشاوره می گوید: “خود را از Wi-Fi ممکن است معیوب و شما نیاز به آن را به کار از خانه. و یا شما ممکن است یک لوله نشت باعث آسیب. یک tradesperson مجاز است برای ورود به خانه خود را برای رفع این مشکل, اما شما باید اطمینان حاصل شود, فیزیکی, فاصله, در حالی که آنها وجود دارد.” به طور مشابه تصفیه خانه ها در قاب دستورالعمل به عنوان برای کسانی که نیاز به کمک جسمی. اگر شما در حال کمک به یک دوست سالمندان و یا یکی از بستگان که به تنهایی زندگی می کند با تمیز کردن و کارهای خانه, دولت توصیه می کند, فکر می کنم در مورد داشتن آنها را به نشستن در جایی راحت و دور از شما در حالی که شما کار می کنند. برای بقیه از ما ممکن است آن زمان به گرد و غبار کردن گردگیر.

تبلیغات

در کوئینزلنداز حد از دو بازدید کننده است که نمی شود کسی که در خانه کار می کنند (برای مثال یک تمیز کننده یک پرستار بچه یا tradesperson) با توجه به دستورالعمل. “این به این معنی که برای مثال سه کسبه می تواند در خانه خود را برای انجام تعمیرات و شما هنوز هم می تواند یک دوست نزدیک در خانه خود را با به طور منظم اعضای خانواده.” ایمن کار استرالیا مشاوره پاک کننده و کسبه برای حفظ فاصله فیزیکی در همه زمان ها در خانه.

No mucking around! Make beach visits quick and for exercise. And check whether a beach is open before you head out.

هیچ mucking در اطراف! ایجاد بازدیدکننده داشته است ساحل و سریع برای ورزش است. و بررسی کنید که آیا یک ساحل باز است قبل از اینکه شما سر کردن.اعتبار:

آنچه در مورد ورزش در خارج از منزل?

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk نگه داشته است رفتن برای پیاده روی صبح هر روز در طول بحران. ویکتوریا افسر ارشد پزشکی برت ساتون شده مصرف 20 دقیقه شب قانون اساسی در اطراف محله. به عنوان نخست وزیر گفت: ورزش یکی از چهار دلایل قابل قبول به خارج از خانه خود را. ورزش می تواند با یک نفر دیگر تا زمانی که شما نگه داشتن 1.5 متر فاصله از یک دیگر.

توجه داشته باشید که ویکتوریا وزارت بهداشت و خدمات انسانی است گفت: “تفریحی ورزش مانند ماهیگیری و شکار, قایق رانی, گلف و دیگر فعالیت های است که فراتر از ورزش پایهامکان پذیر نیست.”

در حالی که گروه اردوگاه بوت, شما می توانید راه رفتن تنه زدن چرخه یا انجام فشار یو پی اس خود را با خانواده و یا شخص خارجی از جمله یک مربی شخصی به عنوان طولانی به عنوان آن را فقط به شما دو نفر. شما حتی می توانید گرفتن یک غذای آماده قهوه به عنوان NSW برتر Gladys Berejiklian خواسته است به نگه داشتن در حال حرکت – هدف این است که برای جلوگیری از مردم خوشه بندی را با هم NSW پلیس تاکید کرده اند که مردم حلق آویز در مورد جذب جاذبه خود را.

تبلیغات

در وادو AFL بازیکن Nat Fyfe پاک شد توسط پلیس پس از او گشت و گذار در رودخانه مارگارت چند صد کیلومتر از خانه خود را. او محور به منطقه برای کمک به با خانواده اش در حمل و نقل کسب و کار و ورزش در قالب گشت و گذار در حالی که او منتظر یک کامیون بارگیری می باشد. “معافیت برای سفر منطقه ای اعمال می شود گفت:” WA پلیس “اما معاف مسافران باید تنها سفر را به عنوان مورد نیاز است و باید تنها ماندن در منطقه تا زمانی که آن را طول می کشد برای تکمیل ضروری است.” – با Ronny لرنر

تا چه حد می تواند به شما درایو برای گفتن, ورزش ؟

اگر شما در حفظ و کلمه “ضروری” در ذهن و سپس درهم و برهم یکشنبه, درایوهای یا سفرهای جاده ای که در آن شما پاپ از سمت راست ماشین در پایان به کشش پاهای خود را در حال و نه در حال حاضر. در واقع NSW Police Commissioner میک فولر گفته ABC Radio عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی است نه بهانه ای برای مردم به سفر فقط در هر نقطه و مردم باید برای رفتن به یک درایو – حتی اگر آنها به هیچ وجه قصد خارج شدن از ماشین.

در ویکتوریا, پلیس وزیر لیزا نویل به خواست مردم به ورزش در جامعه محلی خود و سفر به سواحل برای یک گشت و گذار, پیاده روی و یا شنا کردن حتی اگر یک ساحل باز است. گشت و گذار, شنا و پیاده روی ها همه مجاز در سواحل اما در حالی که رانندگی 20 دقیقه از Aireys ورودی به Lorne خواهد بود معقول رانندگی دو ساعت از ملبورن به Lorne خواهد بود “نامناسب”. پلیس لغو یک خوب برای یک مرد که در حال رانندگی بود نیم ساعت را برای رفتن دوچرخه سواری در کوهستان به تنهایی – در نزدیکترین مسیر به خانه خود را. رانندگی به ورزش نقطه به تنهایی قابل قبول است. (با توجه به این دو فرد قانون شما امکان پذیر می تواند دیدار با کسی که از خانواده دیگر در مقصد خود را, اما شما باید درایو وجود دارد با هم.)

در کوئینزلندکسانی که با توجه به رفت و آمد به راه رفتن در ساحل, باید دوباره فکر کنید: سواحل در دسترس هستند تنها به افرادی که زندگی می کنند در منطقه فوری با پلیس زنگ آنها را گام تصادفی ID چک های بیش از آخر هفته عید پاک. مردم مجاز به سفر به عنوان مثال از بریزبن به ساحل طلا به بازدید از ساحل و جریمه خواهد شد اگر پلیس را نقطه چک. کنترل مرز در نیروی در کوئینزلند بیش از حد و بیش از 900 خودرو تبدیل شده بود در اطراف آوریل 8.

در WA بیش از حد, اگر شما درایو به اندازه کافی شما ممکن است می آیند تا در برابر یکی از around-the-clock بازرسی و همراه پلیس در میان دولت و نه عمده مناطق. کیمبرلی و Goldfields-اسپرانس مناطق شده اند به طور کامل قفل شده است و برای همه اما خدمات ضروری است. جزئیات زیر را ببینید.

L-platers: depends where you live.

L-پلاتر: بستگی دارد که در آن شما زندگی می کنند.اعتبار:

آیا من می توانم هنوز هم پسر من را (که زندگی با من است و learner driver) برای رانندگی عمل ؟

که بستگی به جایی که شما زندگی می کنند. NSW Police باید با صدور بیانیه ای گفت: آموزش رانندگی با یک عضو خانواده در نظر گرفته شده است مناسب بهانه ای برای ترک صفحه اصلی “با توجه به این که این یک فعالیت یادگیری است که نمی تواند از خانه انجام می شود و شبیه به ذکر معقول بهانه سفر برای شرکت در یک موسسه آموزشی که در آن شما می توانند یاد بگیرند از خانه”.

ویکتوریا می آیند متفاوت در مورد این مسئله. یادگیرنده راننده ساخته شده اخبار به تازگی و پس از او جریمه شد $1652 برای تمرین رانندگی با مادرش که گفته بود “غیر ضروری”. معاون کمیسر شین پاتون بعد از آن اذعان کرد این بود که یک نمایشگاه خوب از آنجا که این قوانین بودند مشخص نیست و هیچ سابقه. اما ویکتوریا مقامات ایستاده توسط این واقعیت است که یک رانندگی درس ضروری است و پاتون گفت: هر آینده موارد جریمه خواهد شد. L-plater می توانید درایو برای فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی و یا برای مراقبت های پزشکی.

در کوئینزلندارشد بهداشت افسر جهت است که تنها به انجام سفر ضروری است. بنابراین شما می تواند نظارت خود را کودک رانندگی و از این فعالیت های ضروری. این WA دولت توصیه همه learner driver درس خارج سفر ضروری نیز به تعویق افتاده بود اما در حال حاضر بخش حمل و نقل است که “اولویت بندی آزمون رانندگی برای خدمات اورژانس و پرسنل و برای وسایل نقلیه سنگین برای حفظ صنعت حمل و نقل عامل”.

چه ‘پزشکی و یا دلسوز دلیل برای اینکه قادر به ترک خانه خود را در ویکتوریا?

 • به پزشک مراجعه و یا دیگر حرفه ای پزشکی و یا برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی
 • برای اهدای خون
 • اگر شما به اشتراک گذاشته اند پدر و مادر تعهدات و نیاز به حمل و نقل کودکان بین خانه های زیر غیر رسمی و یا دادگاه دستور تنظیم
 • اگر شما مراقب مسئولیت برای مثال نگهداری و یا مراقبت از مهلت تعهد
 • به رها کردن و یا بلند کردن یک کودک در مهد کودک در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش مدرسه و یا اگر شما نیاز به رفتن به محل کار یا تحصیل
 • برای ارائه خدمات و پشتیبانی به یکی از بستگان یا شخص دیگر – مانند خرید ، پخت و پز و یا خانه-تمیز کردن – به کسی که به خاطر سن خود ضعف و ناتوانی و بیماری و مزمن وضعیت سلامت و یا اینکه آنها ممکن است باردار و یا نگرانی های سلامت روان
 • به دیدار کسی در یک مرکز مراقبت از سالمندان و یا ناتوانی مسکن
 • به دیدار کسی در بیمارستان
 • برای شرکت در مراسم ترحیم یکی از بستگان و یا دوستان نزدیک اشاره کرد که حداکثر مجاز تعداد عزاداران 10
 • به ازدواج یا یک شاهد برای ازدواج
 • در صورت وجود خشونت خانوادگی یا خشونت توسط فرد دیگری در خانه و شما در معرض خطر هستند.
Easter holidays? Stay home.

تعطیلات عید پاک ؟ در خانه بمانند. اعتبار:

آنچه در مورد تعطیلات عید پاک – حال ما خوب به آن بروید ؟

با عرض پوزش. نخست وزیر اسکات موریسون گفت: استرالیا به ماندن در خانه این آخر هفته عید پاک گفت: عدم انجام این کار “به طور کامل لغو همه چیز ما به دست آورد تا کنون با هم”. هجوم بازدید کنندگان برای تعطیلات نقاط در معرض جوامع در آن مناطق به عفونت و می تواند فشار محلی خدمات پزشکی اگر کسی بیمار می شود.

در ویکتوریا, پلیس, معاون کمیساریای شین پاتون گفته است که اگر مردم بیش از یک “عادی محل اقامت” سپس آنها می توانند حرکت بین آنها را. “شما یک تعطیلات ، شما می توانید به که” او گفت 3AW رادیو. اما به آنجا بروید و مستقیم وجود دارد و اقامت وجود دارد تنها بیرون رفتن برای یکی از چهار دلیل معتبر – به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر ملزومات; برای دسترسی به خدمات پزشکی و یا ارائه مراقبت; برای رفتن به محل کار و یا آموزش و پرورش و ورزش – و یا شما می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

در NSW در نظر گرفتن تعطیلات در یک منطقه ای است و نه معقول بهانه ای به حرکت.

یک مرد گفت: 3AW رادیو در مارس 7, او تا به حال دریافت $1652 خوب برای غیر ضروری سفر پس از بازدید خود در خانه ساحل در Mornington Peninsula برای بررسی امنیت آن است. “من رفتم پایین توسط خودم. در راه خانه فکر کردم من یک کمی انحراف و خلاص شدن از شر خالی گاز بطری …, ” او گفت:.

بکسل یک کاروان و تنظیم آن در جایی است همچنین در ویکتوریا – و معمولی محل اقامت است نه کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات. “شما باید به لغو رزرو خود را برای آخر هفته عید پاک. اگر شما رزرو یک Airbnb شما باید به ماندن در خانه خود اقامت دائم” ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت. Airbnb را لغو سیاست ها در محل است که اجازه می دهد تا شما را به انصراف از دریافت و بازپرداخت کامل اگر شما رزرو قبل از مارس 14.

در NSWبهداشت عمومی سفارشات به طور خاص آن را هجی کرد: “با در نظر گرفتن تعطیلات در یک منطقه ای است و نه معقول ببخشید.” و NSW Police باید به صراحت گفت: نه به رفتن در تعطیلات. آنها حتی نشان داد آنها خواهد شد با استفاده از شماره پلاک تکنولوژی تشخیص به گشت بزرگراه ها و کاروان پارک بیش از آخر هفته عید پاک.

اجاره کوتاه مدت مانند هوا BnBs می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کار آموزش و پرورش و یا برای مراقبت از مقاصد اما نه برای تعطیلات.

در کوئینزلندکه همچنین مرزهای خود را بسته برتر Annastacia Palaszczuk رفته است تا آنجا که به می گویند “تعطیلات عید پاک در حال لغو این سال”. پلیس کوئینزلند را به شدت پیشنهاد آنها را موضوع یک نقطه جریمه $1334 به مردم سفر به خانه دوم بدون هیچ دلیل خوب مانند یک خانه تعطیلات و یا آپارتمان در نزدیکی ساحل. اگر شما قادر به ایجاد یک مورد قانع کننده است که سفر خود را برای اهداف ضروری مانند برای کار است که ممکن است خوب اما اگر “کار” است که به سادگی درو حیاط یا غیره پس از آن بهتر است.

در WAدولت نه تنها مرزهای خود را بسته است اما شکسته است تا دولت به نه مناطق – رانندگان نمی تواند عبور فراتر از کسانی که پست های بازرسی بدون دلیل معتبر. شما نمی تواند سفر از پرت به یک خانه برای تعطیلات در گفتن Dunsborough در منطقه جنوب غرب مگر اینکه شما ضروری کارگر و یا سفر دلسوز در زمینه.

در ضمن جنوبی استرالیا و عمل می کنند هشدار داده اند مردم به زمین چادر در پارک های ملی و یا سفر به ساحلی یا منطقه ای در جوامع است.

در حالی که شما نمی توانید به رفتن به کلیسا برخی از خدمات عید پاک در حال پخش در تلویزیون و برخی از آنها که “پخش زنده” که به معنی شما می توانید آنها را بر روی کامپیوتر خود پخش در زمان واقعی است. البته وجود خواهد داشت نه هر محله های کشیش نشین فقط کشیش و هر کسی که نیاز به این خدمات است. جستجوی آنلاین برای جزئیات بیشتر.

آیا من می توانم حرکت ،

بله اگر شما به. شما حتی می توانید removalists اما شما باید پایبند به فاصله فیزیکی قوانین.

آیا من می توانم خون اهدا یا پلاسما?

شما شرط می بندم. در هر ایالت و قلمرو اهدای خون معاف از محدودیت های فعلی.

Fishing? It depends where you live.

ماهیگیری ؟ این بستگی دارد که در آن شما زندگی می کنند.اعتبار:

آیا من می توانم رفتن به ماهیگیری به قایق و یا بازی گلف ؟

“هیچ کس دوست دارد به بازی گلف بیشتر از من انجام دهد” ویکتوریا‘s برتر Daniel Andrews گفته است. “شما ممکن است می خواهم به بازی گلف, اما شما لازم نیست که به بازی گلف. هیچ دور از گلف است که ارزش زندگی کسی.” ویکتوریا افسر ارشد پزشکی برت ساتون بدل شده نه فقط گلف اما ماهیگیری, قایقرانی و شکار و کمپینگ و “تمام فعالیت های تفریحی فراتر از ورزش عمومی”. “قطع خود را به میله های ترک tinnie در جلوی خانه و تمیز خود را [گلف] باشگاه در خانه.”

در NSW, شکار معلق است اما ماهیگیری خوب است – وزارت صنایع اولیه characterises آن را به عنوان ورزش است. گلف خوب است بیش از حد. (گلف در ابتدا بسته در مشاوره از دولت فدرال اما پس از تجدید نظر, NSW دفتر از ورزش تلقی گلف فعالیت است که می توان در راستای بهداشت عمومی سفارشات.) و بنابراین قایقرانی است. یک “معقول بهانه” به استفاده از قایق خود را می تواند به ورزش (برای مثال قایقرانی, قایقرانی پارو); ماهی; دریافت و از کار زمانی که شما نمی توانید از خانه کار می کنند; دریافت مواد غذایی و ارائه کمک و یا به مراقبت فوری عضو از فرد به خانواده. دوباره اجتماعی, فاصله, قوانین همیشه اعمال می شود – در رمپ قایق و قایق خود را. شما باید در قایق خود را به تنهایی و یا با یک شخص دیگر یا با خانواده که معمولا در همان خانواده به عنوان شما.

در کوئینزلند حتی اگر دو نفر در یک tinnie آنها هنوز هم نیاز اجتماعی به دور است.

گلف خوب است در کوئینزلند به عنوان طولانی به عنوان آن را با فقط دو نفر که از لحاظ فیزیکی دور. قایقرانی ممنوع اعلام شد اما در حال حاضر boaties می توانید به صورت محلی ماهی و یا سفر برای غذا و نه تفریح و سرگرمی (روشن نیست که این برگ ماهیگیران تفننی). اشکال دیگر از ورزش های آبی از جمله قایقرانی و paddleboarding نیز هنوز اجازه در کوئینزلند و دولت-اجرای رمپ قایق باز باقی می ماند. حتی پس از, فدرال مقررات محدود کردن تجمعات عمومی به دو نفر یا کمتر هنوز هم اعمال می شود و حتی اگر دو نفر در یک tinnie آنها هنوز هم نیاز اجتماعی به دور است.

و نه به صراحت ممنوع تفریحی ماهیگیری یا قایق رانی اما ماهیگیران شده اند را تشویق به ماندن در خانه و تفریحی ماهیگیری بدن Recfishwest می گوید شما باید سر را تنها برای مواد غذایی ضروری جمع آوری است. گلف خوب است ، برخی از باشگاه ها باز هستند و برخی از آنها تصمیم گرفتند به بسته. شما باید به بازی در یک یا دو جسمی از فاصله به عنوان شما بروید و تماس باشگاه برای اولین بار به دیدن اگر آنها باز و به یک اختصاص داده شده توپ را روی گوه زمان.

این عمل را ممنوع اعلام کرد, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی فراتر از ورزش به عنوان غیر ضروری است.

چه 14 دلایل قابل قبول برای بودن در کوئینزلند?

 • برای به دست آوردن کالاهای ضروری و خدمات
 • برای دریافت درمان های پزشکی و یا خدمات مراقبت های بهداشتی
 • به ورزش به تنهایی و یا با یک شخص دیگر و یا کسانی که اقامت در همان خانواده
 • برای انجام کار یا کارهای داوطلبانه که ضروری است و نمی تواند از خانه انجام می شود (این است که هر نوع کار است که محدود تحت آخرین “غیر ضروری در فعالیت های کسب و کار و انجام بسته شدن’ جهت)
 • به دیدار شخص دیگری را به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد بیش از دو نفر که معمولا اعضای آن خانواده
 • به بازدید از یک بیماری علاج نسبی و یا شرکت در یک مراسم تشییع جنازه
 • برای کمک به مراقبت یا حمایت فوری اعضای خانواده و یا دوستان نزدیک
 • برای حضور در دادگاه و یا مطابق با حکم دادگاه
 • برای حضور در یک مرکز مهد کودک و مدرسه و دانشگاه و یا دیگر موسسات آموزشی برای دریافت آموزش است که ممکن است برای دریافت در خانه.
 • برای کمک به تحقیقات توسط پلیس و یا دیگر اجرای قانون قدرت
 • برای همه به اشتراک گذاشته ترتیبات بازداشت کودکان زیر سن 18 سال اعم از رسمی و یا دادگاه دستور را می توانید در ادامه به صورت عادی. شما مجاز به ترک خانه به کودکان را از یکی از والدین خانه را به پدر و مادر دیگر را در صفحه اصلی
 • برای جلوگیری از بیماری و آسیب یا خطر آسیب
 • به پیروی از دستورات یک سازمان دولتی
 • برای اهدای خون است.

اگر من بیش از 70 میتونم رفتن به بانک و یا موهای من انجام می شود ؟

شما می توانید انجام این کارها اگر آن را ضروری و یا برای مهربان دلایل (می گویند شما از لحاظ جسمی نمی تواند شستن و سبک مو خود را) اما دولت به شدت اصرار مردم سالخورده 70 یا بیش یا 60 مزمن شرایط پزشکی برای جلوگیری از تماس هستند چرا که آنها در معرض خطر بیشتر عوارض یا مرگ از COVID-19.

بنابراین در حالی که بانک ها و آرایشگاه ها تلقی خدمات ضروری و باز باقی می ماند بهتر است اگر شما صحبت می کنند به بانک خود را از طریق تلفن و ببینید که چگونه آنها می توانند به شما کمک کنند; و یا به طور بالقوه درخواست که یک آرایشگر دیدار شما در صفحه اصلی; و یا پیدا کردن یک نسبی مراقب و یا حمایت از کسی است که می تواند به شما کمک کند. در حال حاضر زمان برای غلبه بر دیگران است.

شما می توانید تلفن Coronavirus خط تلفن در 1800 675 398 برای اطلاعات بیشتر. ویکتوریا شورای سالمندی دارای یک خط تلفن از 9.30 صبح تا 4 بعد از ظهر در 1300 135 090. در کوئینزلند جامعه بهبود خط تماس رایگان در 1800 173 349لینک سالمندان و دیگر آسیب پذیر Queenslanders به خدمات ضروری و پشتیبانی.

اگر شما می خواهید به صحبت از طریق چگونه به شما احساس ها و به دست آوردن مشاوره و پشتیبانی خود را با توجه به شرایط گوشی فراتر از آبی جدید کروناویروس سلامت روانی خدمات در 1800 512 348.

که می تواند عبور از مرز در WA?

WA پلیس تعیین کرده اند تا در حدود ساعت بازرسی و همراه پلیس در میان WA نه عمده مناطق. کیمبرلی و Goldfields-اسپرانس مناطق شده اند به طور کامل قفل شده است و به معنی هر کسی که خارج از منطقه فقط می توانید وارد کنید اگر:

 • آنها در حال ارائه خدمات ضروری و یا منابع
 • آنها شده اند قرنطینه از عموم مردم برای قبلی 14 روز
 • آنها واجد شرایط برای معافیت ویژه (از جمله استخراج معادن و تولید مواد غذایی) و پایبند به شرایط سخت است که به حداقل رساندن خطر COVID-19 گسترش یافته است.

افرادی که صلیب به منطقه دیگری بدون دلیل معتبر می تواند به صورت یک $50,000 خوب است.

سخت مرزهای بسته شدن را نیز در نیروی. هر کسی که به دنبال به WA خواهد شد در حال حاضر تبدیل به دور است مگر اینکه آنها معتبر معافیت.

که معاف از مرز بسته شدن ؟

 • خدمات بهداشتی و درمانی
 • خدمات اورژانس کارگران
 • حمل و نقل حمل و نقل و لجستیک
 • مهارت های متخصص در دسترس نیست در و
 • ملی و یا دولت امنیت و حکومت
 • دادگاه قضایی و خدمات
 • دلسوز زمینه به عنوان تایید شده توسط WA پلیس

نیز وجود داشته باشد معافیت برای پرواز-در-پرواز-از کارگران و خانواده های آنها اما سخت 14 روز در قرنطینه اقدامات باید به دنبال پرداخت برای صنعت. بنابراین هر کسی که به سفر از بزرگراه بین ایالتی یا خارج از کشور هنوز هم نیاز به از خود جدا برای 14 روز در هنگام ورود و هر کسی که پایبند به این قانون می تواند تحت پیگرد قانونی قرار.

مردم در و اجازه خواهد داشت از طریق بلوک های جاده اگر آنها می خواهند برای اهدای خون است. آن است که معاف از محدودیت های فعلی در تمام کشورها و مناطق.

Road blocks are set up across the nine regions of WA.

بلوک های جاده در حال راه اندازی در سراسر نه مناطق WA.اعتبار:

که جریمه شده تا کنون ؟

همانطور که در آوریل 7, NSW Police صادر 122 شخصی نقض اعلامیه تحت سلامت عمومی پس از عمل مارس 17 و تعداد رو به افزایش بود. در میان آخرین بود که خارج از وظیفه پلیس که مشاهده شد ظاهرا مست در خیابان شهر در حال کمک به یک مرد. او بعدها به پلیس گفت که او تا به حال شده است در نزدیکی آپارتمان با دیگران از جمله دیگر خاموش وظیفه پلیس. یکی از 50 جریمه تحویل در 24 ساعت به ظهر مارس 10 بود که یک موتورسوار که به پلیس های مختلف متضاد دلایل که چرا او را از قبل گفت: او از رفتن به خانه یک دوست برای کمک به او در تعمیر دوچرخه خود را. پاسخ? 1000 دلار جریمه برای عدم سفر ضروری است.

در ویکتوریا, پلیس صادر کرده اند و بیش از 600 جریمه برای نقض coronavirus مستند قوانین. معاون کمیسر شین پاتون گفت: پلیس شده اند به کارگردانی تنها به جریمه برای “عمدی واضح و آشکار نقض” و استفاده از “عقل سلیم رویکرد”. نمونه های روشن شامل Airbnb احزاب با 20 مهمانان که در آن هر شرکت کنندگان جریمه شد; هفت فرد مهمانی شام در خانه سه بازی بازی های ویدئویی در یک loungeroom که با هم زندگی می کنند; یک گروه از دوستان شما حلق آویز کردن در یک پارک و چهار راه رفتن مردم در خیابان ها به دنبال مواد مخدر. پلیس جریمه 98 نفر در 24 ساعت 11pm در مارس 9, از جمله نه جوانان جمع آوری شده در یک خانه.

شده اند وجود دارد مناطق خاکستری. پلیس ویکتوریا را لغو جریمه برای یک مرد برای رزرو رانندگی برای دوچرخه سواری در کوهستان به تنهایی رانندگی به ورزش نقطه به تنهایی قابل قبول است و آن را به نزدیک ترین مسیر دوچرخه سواری به خانه اش. و در آنجا بود 17 ساله L-plater خوب است که برای داشتن یک رانندگی درس با مادر او بود و بعدا لغو, اگر چه پلیس روشن است که درس های رانندگی در واقع غیر ضروری در حال حرکت رو به جلو و بنابراین شما می تواند جریمه برای آنها.

در کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk هشدار داد که پلیس به گام تا جریمه پس از دیدن تصاویری از شلوغ بازار کشاورزان در مارس 4 که در آن کاربران نادیده گرفته بود اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در همان آخر هفته پلیس در ادامه به شماره 132 جریمه برای $1334 از جمله به 58 نفر در یک ماشین رالی در Rochedale. آوریل 8, پلیس داده بود بیرون 208 جریمه از جمله به پنج نفر در 7 آوریل برای مهمانی در یک Sunshine Coast هتل ادعا آنها نمی دانند اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در WA, هواپیماهای بدون سرنشین با چراغ آژیر و بلندگو آورده شده است برای بازداشتن مردم از شکستن قوانین و جدید وجود دارد در نقطه 1000 دلار جریمه برای هر کسی که در بر داشت به ايميل آنها. با توجه به نخست وزیر علامت McGowan, توسط, مارس 8 سه تخلفات صادر شده و هشت نفر احضار شده برای نقض احكام مانند قرنطینه و خود انزوا قوانین.

– با مایکل فاولر مارتا پاسکوال Juanola راشل ادی

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de