فشار Covid-19 مستند اسپرز تماس برای اجاره امداد در سخت ضربه پاریس و حومه

Coronavirus همه گیر است تشدید مشکلات در فرانسه بیشتر محروم حومه که در آن خانواده های محروم از درآمد تلاش برای پرداخت اجاره خود را. در حالی که برخی از صاحبخانه ها پیشنهاد کرده اند تعویق انداختن پرداخت مستاجران می خواهید آنها را لغو آشکار است.

تبلیغات

پر از سوراخ در یک نخ نما بلوک آپارتمان با فرزندان او Aminata* رفته و بدون پرداخت هزینه برای بسیاری از این سال است.

“من بیمار بود در ماه فوریه و نمی تواند کار کند می گوید:” بیوه و مادر دو. “و پس از شروع مستند من تا به حال به ماندن در خانه بدون دستمزد من.”

طراحی شده به سرعت گسترش Covid-19 فرانسه را در سراسر کشور مستند آمده است در یک هزینه مالی برای کسب و کار و خانواده به طور یکسان. اما آن را متوقف کرده اجاره یادآوری از آینده.

Aminata شارژ ماهانه €368 برای او آپارتمان در پست de Fontenayعظیم اجتماعی-مسکن بلوک در لکورنو شمال پاریس. هر چند دربسته در محیط با قانون اجاره است که هنوز هم بیش از حد بالا برای تمیز کننده است که به طور موثر بوده است برکنار توسط ویروس.

Aly Diouara که سر یک انجمن از مستاجران در Aminata ساختمان است که عادت به شنیدن چنین درخواست برای کمک. او می گوید که او دریافت کرده است هر روز پس از شروع مستند در 17 مارس است.

خانه را به بیش از 1200 ساکنان مستقر در 300 آپارتمان خود را یکپارچه بلوک آخرین از نوع خود در استناد پردازنده 4000La Courneuve بدنام ترین املاک و مسکن. حداقل یک سوم از بلوک ساکنان در حال حاضر در تلاش برای پرداخت اجاره Diouara می گوید فرانسه 24 Banlieue پروژه قبل از اضافه کردن: “آن را به خوبی می تواند به عنوان بسیاری از آنجا که دو سوم.”

راه اندازی در سال 2016 Diouara انجمن طراحی شده بود برای دفاع از منافع در میان مستاجران قصد تخریب پست de Fontenay توسط 2026. که در حال حاضر احساس می کند مانند یک دور تهدیدی برای ساکنان در مواجهه با یک “حیاتی بهداشت و درمان اضطراری” و ارتباط اولویت را تغییر درآمده است.

اعضای آن را درخواست صاحبخانه از بخش های دولتی و خصوصی به حالت تعلیق در پرداخت اجاره بها برای ساکنان بلوک و دیگر تلاش خانواده ها در حومه پاریس. توسط شنبه, مارس 28 دادخواست تا به حال به دست آورد بیش از 2400 امضا.

که اسلاک این لایحه ؟

خواسته های مشابه پدید آمده اند و در سراسر Seine-Saint-Denis, فرانسه فقیرترین département و پرجمعیت ترین بعد از پاریس است.

هفته گذشته دفتر عمومی de l’habitat (OPH) در نزدیکی بوبینی اجتماعی-مسکن دهنده اعلام انصراف از پرداخت اجاره بها در ماه مارس که می شده اند به دلیل در شروع ممکن است. این حرکت را به نفع برخی از 4000 مستاجران در هزینه از €1.6 میلیون صاحبخانه خود.

این Fondation ابه پیر, فرانسه, برجسته ترین مسکن موسسه خیریه توصیف کرده است OPH تصمیم به عنوان “اغراق آمیز” خواستار به جای طرح های هدفمند با هدف فقیرترین خانوار. در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه این Fondation‘s مدیر مطالعات مانوئل Domergue هشدار داد که اعطای مستاجران تعلیق کامل اجاره را مسکن اجتماعی ارائه دهندگان غیر ممکن است موقعیت مالی.

“این ابه Pierre باید عطف در قبر او” بیش چنین استدلال آه Diouara با اشاره به این موسسه خیریه کاریزماتیک موسس. “این Fondation هرگز نمی آید به ما شهرکهای; آنها باید چوب به چمن خود را و اجازه دهید ما رسیدگی خودمان” می افزاید: در این 33 سال برای آنها تصمیم گیری در بوبینی بدیهی است که خبر خوبی است.

“آن قرار می دهد صاحبخانه در نقطه ای با تنظیم یک سابقه,” او توضیح می دهد. “آنها دیگر نمی تواند استدلال می کنند که تعلیق پرداخت اجاره بها برای برخی از مستاجران ناعادلانه است به دیگران است.”

در ضمن مستاجران از پست de Fontenay در لکورنو هنوز در انتظار برای صاحبخانه به یک ژست.

“هر کس فقط عبور از باک می گوید:” Diouara. “محلی صاحبخانه و مقامات بر این دولت, به طوری که آنها مجبور به سرفه کردن پول در حالی که دولت پنهان در پشت اقدامات دیگر مانند پیاده روی, مسکن, کمک هزینه و یا گسترش ‘زمستان آتش بس’,” او می افزاید: مراجعه به فرانسه سنتی زمستان ممنوعیت مسکن اخراج که دولت توسعه یافته برای دو ماه.

“اما کسانی که گرسنه هیچ وقت برای meanderings دولت” Diouara هشدار می دهد. “در حالی که آنها در داد و بیداد در دفاتر خود, ما می خواهیم به رفتن در زندگی در خانه ما است.”

در بوبینی که مقامات شهرداری توافق کرده اند که به تقسیم این لایحه با OPH هر یک از آنها را پوشش 50 درصد از اجاره بها چشم پوشی. Seine-Saint-Denis زیستگاهاین گروه بزرگترین اجتماعی-مسکن ارائه دهنده این است که به جای امید بستن برای یک مورد سیاست. تماس با فرانس 24 گفت: آن را در حال حاضر معوق پرداخت اجاره بها بیش از 1000 خانوار — از 85,000 مستاجر آن را به شمارش در سراسر 30 شهرداری از neuf-trois.

مارپیچ بدهی

Aminata دیده است او اجاره پرداخت معوق بیش از حد, اما Diouara می گوید: این قبیل اقدامات کافی نیست. او با اشاره به خطر لغزش عمیق تر به یک “مارپیچ بدهی”.

“Aminata دارای مشکلات سلامتی او مشکل تغذیه کودکان خود را… و همه آنها ارائه شده است به برنامه ریزی مجدد خود را اجاره. ما باید در پایان این منفی مارپیچی” او اصرار کرد که ساکنان, Seine-Saint-Denis در حال حاضر به پرداخت قیمت گزاف برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

>> شراره خشونت در زمان حومه پاریس به عنوان heavy-handed مستند برانگیخته ‘معجون انفجاری’

در حالی که Seine-Saint-Denis آمار بود Covid-19 بعد از سرزمین های دیگر, مقامات بهداشتی باید پس از اعلام و آن را یکی از چهار فرانسوی départements مبتلا به “استثنایی” افزایش مرگ و میر.

ترکیبی از خانواده های بزرگ در تنگ چهارم و عدم پزشکان و تخت بیمارستان را ترک کرده است مردم محلی به خصوص در معرض ویروس. و در حالی که بسیاری از پاریسی فرار به حومه خوابگاه یا روشن به کار از خانه های پایتخت فقیر حومه عرضه شده اند بیشتر از دستمزد پایین کارگران که نگه داشتن شهر در حال اجرا است.

“ما در حال پرداخت نمی کند چرا که این ویروس را هدف 93 [Seine-Saint-Denis’ بخش شماره] اما از آنجا که (..) از تجمع نابرابری را ساخته اند که وضعیت در اینجا بسیار چشمگیر تر از جاهای دیگر” Diouara توضیح می دهد. “بحران اجتماعی در حال حاضر در اینجا بحران بدهی نیز در اینجا قبل; بهداشت و درمان اضطراری است و تشدید آنها است.”

امیدوار به وزن بیشتر به خواسته های خود Diouara و همکاران خود را به همکاری با انجمن های دیگر از همسایه حومه. در حال حاضر که آنها را هم با هم مخلوط او هشدار می دهد که آنها نمی خواهد داد تا مبارزه تا زمانی که آنها را امن جدید “قرارداد اجتماعی” است که حداقل تضمین های مسکن مقرون به صرفه برای همه است.

*نام خود را تغییر کرده است

این مقاله ترجمه شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>