گاهی اوقات یک فیلم شامل یک صحنه که احساس می کند مانند آن را دلیل اصلی بودن. در Sonejuhi سینها کثیف-glamorous, جرم, هیجان انگیز اولین ویژگی “ولگرد عروسک” این اواخر در: Riz (Geetanjali تاپا) یک تازه وارد مهاجر مستند نشده از هند که در حال کار به عنوان یک خدمتکار در یک بن بست متل است که در یک باجه تلفن در شب صحبت کردن به مادر در بازگشت به خانه. “بله من خوب هستم” او natters روشن در نپال است. “من فقط شده برای شنا. وجود یک استخر. آن را به شکل یک مانند یک…” او تلاش می کند به یاد داشته باشید کلمه تکان دادن تفنگ در خون spattered دست در اطراف در یک پیچ یا تاب خوردن, “…کلیه لوبیا.” نیازی به گفتن نیست, هیچ, استخر, او خوب است و کسانی که حداقل از او نهفته است.

همانطور که تصویر نشان می دهد, “ولگرد عروسک” است که یک نوع تصویر را با یک پیچ و تاب و اگر چه تجربه مهاجرت تلویحی دچار سوء تغذیه شده است در یک طرح که در غیر این صورت hews کمی بیش از حد نزدیک به کنوانسیون از متل noir. Riz قرار داده شده است به کار با متل صاحب اونا (Cynthia Nixon) که او در سفری با دالاس (اولیویا DeJonge), باطل خرده grifter با مواد مخدر عادت که برای اولین بار اقدام به سرقت برخی از Riz را ناچیز وسایل و آنها را نگه دارید برای باج. به آنها پشت کنید, Riz میدارد قفل بر یک مهمان چمدان و کشف satisfyingly سنگین آجر به شکل بسته های کوکائین که او می گذرد به دالاس. اتحاد مضطرب شات طریق با گی, جاذبه بین این دو دنیا است هر چند کاملا به همین دلیل Riz به ظاهر روشن و قطعا در اختیار داشتن یک ظالم غریزه بقا ممکن است فکر می کنم این خواهد بود که بدون عارضه معامله یکی از فیلم های غیر عمدی رمز و راز است.

دالاس entrusts فروش کک به او بی دست و پا, مارمولک-brained مراسم آشتی ترتیب دادند-پسر جیمی (راب Aramayo) که هم اونا و زندگی می کند که در این محل به دلیل مادر او به وضوح دیده می شود هرگز “روانی.” اما پس از آن Una است خودش یک بیت از کار: او تیکه Riz گذرنامه تحت پوشش “امانت” و صریحا قتل Fleetwood Mac در یکی از منظم شب کارائوکه است. “من یک قلب بزرگ!” او می گوید Riz, serrating “h” در موجه متناقض لهجه دیرین اروپا, مهاجر, اما مانند هر کسی که تا کنون ادعا به همان اندازه با صدای بلند او نیست.

سینها نیست فشار ایجاد سبک تا آنجا که می گویند, Aaron Katz را “برج” است که با “ولگرد عروسک” سهام خاصی خویشاوندی. اما شین Sigler شب فیلمبرداری است slickly از کار افتاده در سراسر لذت ببريم شیمیایی زرد از وزوز سدیم چراغ و pinks از منعکس نئون. بسیار مقدار کمی استفاده از نمره می افزاید: پر رو groundedness به نوظهور سری از دزدی, قتل, خیانت و دارو-از صحنه های جنسی است که به دنبال به طور اجتنابناپذیری از Riz اولین جرم و جنایت در حالی که تند و با مزه با استفاده از لی Hazlewood و نانسی سیناترا “در برخی از Velvet Morning” اعتصاب ایده آل تن از شیطانی محکوم عاشقانه.

برای خود دوستان-پویا به کار این دو هنرپیشه را خیلی بیشتر از این است که در جای کم تحت صفحه. اما آنها انجام یک کار خوب مالش گردش به شخصیت های است که می تواند در غیر این صورت به سادگی بی اثر مجموع آنها desperations و آنها دم دوست داشتنی نامتعارف شیمی به تکه تکه “تلما و لوئیز” قوس از رابطه خود را. تاپا چهره فرشته نشان می دهد یک معصومیت و صداقت است که یک ماسک مفید برای Riz در حالی که De Jonge را شکننده دنیا دوستی باعث می شود دالاس Riz را معکوس: سخت در خارج برای پنهان کردن یک هسته از صدمه غفلت و آسیب پذیری. در مقابل نیکسون احساس عجیب, شیرین کاری-بازیگران به اونا و هرگز کاملا حل و فصل به فیلم چشم انداز است. اما پس از آن سینها و co-نویسنده شارلوت Rabate اسکریپت نمی دهد او چقدر به کار و تمایل به flail زمانی که متمرکز به طور مستقیم در مرکزی جفت و خود را “بانی و بانی” پرنیان.

فیلمنامه کاستی ها مانند تحت اللفظی معرفی آبشار نیاگارا به عنوان یک پس-نزدیک-و در عین حال چندان دور محل فرار (از آن را در نقطه اوج واقعی تابلو راهنما) هستند حیف چون سینها حس مکان و یک چشم برای skewering جزئیات است که او می تواند اعتماد بیشتر است. کوچک شکوفا صحبت در مورد این پاره پاره زندگی در این هیچ-hoper ماشین مکان: John Paul II تصویر در پذیرش; دالی پارتن پرتره در دالاس’; اتاق حتی جزئی وحی تحویل laconically که پر زرق و برق ترین چیز در مورد دالاس — داستان نام او — نیز در واقع یک فانتزی. بدبینی, محروم “سمت تاریک از رویای آمریکایی” چیز انجام شده است به مرگ و میر در یک هزار noirs اما “ولگرد عروسک” آرنج اتاق فقط به اندازه کافی برای خود در آن شلوغ دسته به خصوص برای چگونه آن را از افتخارات سینمایی آمریکایی سنت از آخرین شانس متل: محل طراحی شده برای عبور به نحوی است که هرگز اجازه می دهد تا شما را ترک.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im