جریان درایوهای افزایش در درآمد های دیجیتال برای Warner Music Group در طول COVID

موسیقی وارنر گروه درآمد سه ماهه سوم نازل شد امروز (Aug. 4). این شرکت گزارش داد که نتایج مختلفی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با درآمد های دیجیتال تا 11 درصد در طول دوره مالی پایان ژوئن 30, نمایندگی 71 درصد از درآمد کل در مقایسه با 61 درصد در طول مدت زمان مشابه در سال 2019. رشد نسبت به افزایش جریان در طول COVID.

محصولات فیزیکی شاهد 5.7% کاهش است . همچنین فرو بردن شدند همگام درآمد نسبت به کاهش تبلیغات و هزینه های صدور پروانه به عنوان یک نتیجه از COVID “اختلال.” انتشارات درآمد اما علامت تا 1.4%.

گفت: WMG مدیر عامل Steve Cooper: “ما بسیار خوشحال با عملکرد ما در این سه ماهه به ویژه در نور از جهانی همه گیر. نتايج برجسته اساسی قدرت و انعطاف پذیری کسب و کار ما. جریان درآمد رشد دو رقمی و دیجیتال ما تحول همچنان ادامه دارد.”

این شرکت اشاره می کند که چهار نفر از پنج فروشندگان برای سه ماهه — music by دعا Lipa, رادی Ricch Lil Uzi Vert تن و من و Ed Sheeran — بودند از هنرمندان با انتشار اولین یا دومین آلبوم.

“این نتایج کمی بهتر از انتظارات ما داده شده و زخمی در اثر است که COVID تا به حال در جنبه های خاصی از کسب و کار ما” اضافه شده EVP و CFO اریک لوین. “این عهد به توانایی های باور نکردنی از ما و تیم ما و هنرمندان ما ترانه سرایان به محوری و انطباق و برای حفظ بازدید آیند. ما باید قوی موقعیت نقدی و تمام موسیقی ها و منابع مورد نیاز برای بیرون آمدن از طرف دیگر ما با اين چشم انداز دراز مدت به عنوان قوی به عنوان همیشه.”

مجموع درآمد پایین بود 4.5 درصد به بیش از $1 میلیارد. Warner Music Group بورس که معاملات در نزدک به پایان رسید و بعد پایین 3.31% به $28.95 هر سهم.

موسیقی وارنر ما خانه به میراث برچسب اطلس معلم و شاگردش Parlophone و وارنر سوابق در علاوه بر این به چاپی از جمله ضرب و شتم چیز بی نظیر, کرگدن, Roadrunner سیره وارنر کلاسیک و موسیقی وارنر Nashville, در میان دیگران. آن نیز این است که شرکت مادر به شرکت چاپ و نشر وارنر Chappell موسیقی که با این نسخهها کار در یک فروشگاه با بیش از یک میلیون کپی رایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>