رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ظهور از سایه استیضاح مواجه قانونگذاران دموکرات که به دنبال پرتاب او از روز دوشنبه در یک کشور اتحادیه گفتار او با استفاده از تحقیر مخالفان خود و مشتری جلب کردن اقتصاد ما است.

تهمت اجتناب شود موضوع استیضاح خود در اوایل بخشی از سخنرانی خود اما زخم از جنگ آشکار با همکار جمهوری خواهان به او ایستاده او ابراز احساسات کردند در حالی که رقیب دموکرات ترین قسمت باقی مانده نشسته است.

خواه به رهبری سنا بود و انتظار می رود به تبرئه او روز چهارشنبه از اتهامات عنوان شده علیه او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره است.

دیدن مجلس نمایندگان آمریکا سخنران نانسی پلوسی برای اولین بار از او یورش برده و در خارج از کاخ سفید نشست چهار سال پیش او کاهش یافته است به تکان دادن او دست دراز به عنوان او به او یک کپی از این سخنرانی.

پلوسی به نظر می رسد به عقب گرفته شد. او و تهمت صحبت نکرده پس خود را در نشست ماه اکتبر هر دو طرف گفت.

در مخاطبان و جمهوریخواهان هر دو مجلس کنگره از شعار “چهار سال دیگر” را به عنوان او ایستاده بود در تریبون در اتاق از خانه با انتخابات ریاست جمهوری تقریبا دقیقا نه ماه دور.

دموکرات ها نشسته در سکوت و برخی دیده می شود می تواند تکان دادن سر خود را به عنوان برگ برنده اعلام کرد: “دولت اتحاد ما قوی تر از همیشه قبل از.”

پلوسی که او کاهش یافته است در مخالفت با استیضاح و اجازه دموکراتیک نمایندگان مجلس به دنبال استیضاح اتهامات علیه او نشسته stoically و گریم رو پشت سر تهمت و صفحه به صفحه از طریق یک نوشته کپی از سخنرانی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را به عنوان یک بهبود بزرگ بیش از دموکراتیک رئیس جمهور, باراک اوباما, او موفق سه سال پیش.

“تنها در سه سال کوتاه ما را در هم شکسته ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و کوچک سازی در امریکا, سرنوشت,” او گفت:.

خانه استیضاح مدیران کسانی هستند که اقدام به عنوان دادستان در واکنش به استیضاح دادگاه نشسته بودند و با هم در مقابل دموکرات ها در’ بخش.

بسیاری از خانه های دموکراتیک زنان سفید میپوشید برای سال دوم در یک ردیف نشانه ای از suffragist جنبش که موفق به زنان حق رای 100 سال پیش. چند قانونگذاران دموکرات حاضر به حضور در سخنرانی سالانه در اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از گفتار برای ذخیره کردن چشم انداز خود را برای دومین دوره پنج ساله به حمله برخی از بهداشت و درمان طرح در حال بحث در میان رقبای دموکرات در مبارزات انتخاباتی.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و الیزابت وارن پیشنهاد بهداشت و درمان برنامه های است که می تواند به طور کامل اجرا شده توسط دولت تیز خروج از زمان خصوصی سیستم است که در آن میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت بیمه پزشکی از کارفرمایان خود را.

در حالی که تهمت تشبیه برنامه های خود را به سوسیالیسم عدم وجود خود را از طرح بهداشت و درمان را ترک کرده او را باز به انتقاد که او قرار نیست به اندازه کافی کار را به پیدا کردن یک راه برای کاهش افزایش هزینه های بیمه که بار طبقه متوسط آمریکایی است.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خوش بین تصویر خود را در انتخابات ریاست جمهوری به امید متقاعد کردن آمریکایی ها او را به یکی دیگر از چهار سال مدت در Nov. 3 انتخابات.

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مشاوران گفت: تهمت می خواستم به نگه داشتن گفتار خوش بین با وجود خشم خود را در حال استیضاح توسط مجلس. او انتظار می رود برای رسیدگی به این اختلاف پس از خود را تقریبا قطعی تبرئه در سنا است.

تهمت نیز احیا استدلال که مهاجران باید متوقف شود از عبور از جنوب مرز آمریکا و به اصطلاح “پناهگاه شهرستانها” که در آن مهاجران محافظت در اشتباه هستند.

پس از نزدیک به یک درگیری گسترده با ایران پس از او دستور قتل ایرانی فرمانده نظامی قاسم سلیمانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال کار برای پایان دادن به امریکا جنگ در خاورمیانه است.”

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im