استوارت ویتمن, ‘کیمررن نوار’ بازیگر نقش اول مرد و اسکار نامزد می میرد 92

بازیگر استوارت ویتمن یک نامزد جایزه اسکار برای نقش خود به عنوان یک محکوم molester کودک در سال 1961 در فیلم “علامت” درگذشت روز دوشنبه از علل طبیعی احاطه شده توسط خانواده اش در خانه در مرتع پرورش احشام در پونتا دل استه., پسرش جاستین گفته انواع. او در 92.

ویتمن به حال بیش از 200 فیلم و تلویزیون اعتبارات است. فیلم های او عبارتند از: “کسانی که مردان باشکوه در ماشین پرواز خود را,” “طولانی ترین روز” “The Comancheros,” “صدا و خشم” “جانی مشکل” “سگ-سگ مرد” “داستان اموزش,” “, قتل, Inc.” “محکومین 4,” “شوک درمانی” “ریو Conchos” و “روز و ساعت.” ویتمن ساخته شده و اولین فیلم خود را در سال 1951 در “When Worlds Collide.”

او جایگزین ریچارد برتون در نقش جیم فولر در “علامت” است که او را به دست آورده جایزه اسکار نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد. او از دست رفته را به Maximilian Schell که برنده برای “قضاوت در نورنبرگ.” ویتمن به تصویر کشیده molester کودک می شود که در بیرون از زندان و به دنبال کمک یک روانپزشک, بازی های برگزار شده توسط راد سبک سگی, سعی کنید به یک زندگی عادی.

او ستاره دار به عنوان مارشال جیم تاج در “کیمررن نوار” یک 1967-68 CBS غربی مجموعه در قلمرو اکلاهما در 1880s. دیگر او شامل اعتبار تلویزیون “F. B. I.” “شب گالری” و “S. W. A. T.” ویتمن ساخته شده گذشته خود روی صفحه ظاهر در سال 2000 CBS فیلم “رئیس جمهور است.”

ویتمن متولد شد و در فوریه. 1, 1928 در سان فرانسیسکو. او قدیمی ترین دو پسر به سیسیلیا و یوسف ویتمن که موجب پسرش را نشان می دهد کسب و کار ژن در حالی که در حال اجرا برای کنگره و سخنرانی در قدیمی Tammany Hall تئاتر در نیویورک است. او به نظر می رسد در تابستان انبار محصولات در 12. آنها وارد لس آنجلس در اواسط 1940s و پدرش کار کرده و بعد از جنگ جهانی اول دولت-اجرای پروژه منهتن قبل از تبدیل شدن به یک وکیل و به زودی پس از یک توسعه دهنده املاک و مستغلات.

پس از فارغ التحصیلی از هالیوود دبیرستان در سال 1945 ویتمن داوطلب خدمت سربازی به مدت سه سال در لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده. در طول خدمات خود او برنده تمام اما یکی از 32 بازی. پس از جناب تخلیه در سال 1948 او مورد مطالعه قرار قانون minoring در, درام, فیلم در شهر لس آنجلس ، حضور در کلاس های بازیگری در شب او فرود آمد نقش های کوچک در فیلم و مرحله productions ساخته شده و دستیابی به موفقیت خود را در “جانی مشکل است.”

در سال 1958 او در کنار گری کوپر در فیلم بر جان اوهارا پرفروش “ده شمال فردریک.” او همچنین یکی از هالیوود اولین بوسه خود را با شرکت ستاره Dorothy Dandridge در سال 1958 فیلم “عرشه زد قرمز است.” صدها فیلم و تلویزیون نقش به دنبال همزمان با فعالیت های خود را در توسعه املاک و مستغلات.

“من نیاز به عمل به زندگی اما من تا به حال شور و شوق واقعی برای آن,” او گفت:, نویسنده, نیک, Thomas. “من فقط دوست داشتم به عمل می کنند.”

او جان سالم به در با همسر خود را از 25 سال یولیا ویتمن; چهار فرزند از ازدواج اول خود را به اواخر پاتریشیا LaLonde — تونی ویتمن, مایکل ویتمن, لیندا LaLonde ویتمن و اسکات ویتمن — و یک پسر جاستین ویتمن از ازدواج دوم خود را به کارولین Boubis ویتمن. او نیز جان سالم به در هفت نوه و چهار نوه بزرگ. خانواده می پرسد که کمک های مالی خواهد بود Boys & Girls Clubs of America.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>