دانش آموزان را در ابتدا به مدرسه رفتن برای یک روز در هفته تحت یک طرح به تدریج و مرحله بازگشت به کلاس درس به عنوان برتر Gladys Berejiklian هل برای بازگشت به چهره به چهره آموزش.

در زیر پیشنهاد حضور خواهد یافت تا در مراحل اگر انتقال از coronavirus در جامعه باقی می ماند. Ms Berejiklian است که با توجه به اعلام جزئیات بازگشت او به مدرسه برنامه روز سه شنبه صبح.

Students to attend class one day a week under proposal for a gradual return to school.

دانش آموزان برای حضور در کلاس یک روز در هفته زیر پیشنهاد برای بازگشت تدریجی به مدرسه.اعتبار:جینی Barrett

این مدل بعید است به حمایت NSW معلمان فدراسیون است که فشار برای سال 12 و مهد کودک برای بازگشت ، اما از آن است که حمایت از گذار آموزش و پرورش محقق جان Hattie که می گوید: هر مدرسه بهتر از هیچ است.

Ms Berejiklian دارای پرچم مارس 11 به عنوان آخرین مهلت برای دانش آموزان شروع به بازگشت به مدارس تحت فهرستی سیستم اگر چه از راه دور آموزش ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک ویژگی NSW تحصیل تا زمانی که عملیات عادی از سر گرفت.

تبلیغات

اگر یک روز در هفته برنامه ریزی می رود و گام بعدی در یک زمان مشخص – می تواند به افزایش حضور و غیاب به دو روز در هفته و سپس ramping تا حضور در مرحله است. حضور و غیاب نیز می تواند نورد اگر انتقال را افزایش می دهد.

وجود دارد خواهد بود به احتمال زیاد انعطاف پذیری برای فردی اصول به وجود تفاوت های گسترده بین دولت 2200 مدارس دولتی. برخی از آنها بیش از 2000 دانش آموزان هستند و بیش از ظرفیت فیزیکی خود را در حالی که دیگران باید کم ثبت نام.

برخی, جدید, باز, طرح درس, در حالی که دیگران را کوچک و سنتی اتاق و میز. این استراتژی نیز ممکن است متفاوت باشد بین مناطق با هیچ COVID-19 موارد و مناطق شناسایی شده اند که به عنوان نقاط.

برخی غیر دولتی مدیران مدارس باید گفت: فهرستی سیستم نمی خواهد کار و ارائه راه حل های مختلف برای مدارس خود مانند reintroducing HSC دانش آموزان و مهد کودک برای اولین بار, سپس اضافه کردن اضافی و دانش آموزان پس از چند هفته.

فهرست مدل نیز نگرانی در مورد اینکه آیا از راه دور یادگیری بار واقع می شود برداشته از پدر و مادر اگر تنها یکی از فرزندان خود می توانند شرکت کنند و در مورد اینکه آیا یک روز در هفته خواهد بود بسیار آموزشی بهره مند شوند.

اما با نفوذ در آموزش و پرورش محقق پروفسور جان هتی گفت: یک روز بهتر از هیچ چیز است. “ما در حال رفتن به پیدا کردن که پدر و مادر که مایل به اخراج خود به کودکان و نوجوانان از خانه بسیار به زودی آنها معلمان و از آن مفهوم یک روز در هفته بهتر از مدل فعلی به دلیل معلمان باید تخصص.

“پدر و مادر نمی دانید که چه باید بکنید. [بچه ها] باید با بچه های دیگر نگاه آنها به آنچه آنها انجام می دهند. این که حس یادگیری از یکدیگر طبیعی چیست, همه نشانه های اجتماعی شما انتخاب کنید تا برای خوب و بد است. بچه ها بیشتر در حیوانات اجتماعی از ما هستند.”

استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته (AHPPC) صادر مشاوره در کاهش انتقال COVID-19 در مدارس در هفته گذشته گفت: کارکنان آسیب پذیر – کسانی که سن بیش از 70 یا بیش از 65 با شرایط مزمن – باید از خانه کار می کنند.

آن توصیه می شود 1.5 متر فاصله بین دانش آموزان هنگام خروج یا ورود به کلاس های درس و یا در غیر زمان کلاس متناوب در بازی فردا میان مبلمان کلاس درس اجازه می دهد تا فضای بین دانش آموزان و “حفظ کوچکتر اندازه کلاس”.

NSW معلمان فدراسیون می خواهد یک محدودیتی در تعداد افراد در هر کلاس درس. “تعدادی از دانش آموزان و معلمان در حال حاضر باید اجازه می دهد تا چهار متر مربع برای هر نفر گفت:” رئیس جمهور آنجلو Gavrielatos.

این AHPPC مشاوره ساخته شده هیچ اشاره ای به نسبت NSW دستورات بهداشتی معاف مدارس از مراکز مراقبت از کودکان و سوپر مارکت ها از نیاز به چهار متر مربع از فضای طبقه برای هر فرد است. کارشناسان پزشکی می گویند کودکان کمتر احتمال دارد برای انتقال COVID-19.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im