استودیو بگویید نویسندگان صنفی: مذاکرات نیاز به شروع به مارس 20

به روز رسانی — استودیوهای هالیوود باید گفت: انجمن صنفی نویسندگان آمریکا که مذاکرات قرارداد شده اند که به علت coronavirus بیماری نیاز به شروع مارس 20.

کارول Lombardini رئیس جمهور داد از تصویر متحرک و تلویزیون تولید شده درخواست چهارشنبه در نامه ای به دیوید جوان مدیر اجرایی انجمن صنفی نویسندگان آمریکا و غرب است. او اشاره کرد که AMPTP موافقت کرده است برای تمدید قرارداد فعلی انقضای دو ماه از 1 می تا 30 ژوئن.

یک WGA گفت: “WGA پاسخ به AMPTP پس از مذاکره کمیته ملاقات.”

“من امیدوارم که شما همچنان به خوبی به همه ما مقابله با COVID-19 همه گیر” Lomdardini گفت. “هدف از این نامه ای است که به دنبال در مکالمه ما از آوریل 3 سال 2020 و به اصرار صنفی به گرفتن گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که ما زمان کافی برای مذاکره و توافق جانشین برای سال 2017 تئاتر و تلویزیون توافق اولیه که منقضی می شود در تاریخ 1 مه سال 2020 تنها چهار هفته از در حال حاضر.”

“همانطور که می دانید AMPTP در پاسخ به درخواست شما برای گسترش مارس 1, 2020, تاریخ انقضای 2017 WGA تئاتر و تلویزیون توافق اولیه (“MBA”) با ارائه به تمدید قرارداد تا 30 ژوئن 2020, هشت هفته پسوند. عادی مذاکرات بین AMPTP و WGA را چهار تا پنج هفته; پیشنهادی ما تاریخ اجازه می دهد تا حدود دو برابر مقدار زمان (ده ماه) برای رسیدن به یک توافق است. در آوریل 3, مکالمه تلفنی شما نشان داد که WGA همچنان بلاتکلیف ما پیشنهاد فرمت تاریخ و وقتی از او پرسیدم هنگامی که ما می تواند انتظار پاسخ شما گفت: “مدتی” قبل از آوریل 1. پیدا کنیم که پاسخ غیر قابل قبول است.”

“در حالی که این بیماری همه گیر است مختل تمام انواع کسب و کار شده است و به خصوص در صنعت ما این است که وقت ما را به پیدا کردن راه های جدید برای ما کار انجام می شود. در مورد مذاکرات ما معتقدیم این به راحتی می توان با تبادل پیشنهادات به عنوان ما به طور معمول انجام و انجام مذاکرات از طریق ویدئو و کنفرانس تلفنی. حرکت رو به جلو با هدف رسیدن به یک توافق 30 ژوئن ضروری است برای محافظت از ده ها هزار نفر از مردم که بستگی به این صنعت برای امرار معاش از جمله نویسندگان ارائه شده توسط WGA. هر دو از ما به اشتراک گذاری مسئولیت ایجاد شرایط است که آن را ممکن است برای آنها را — بسیاری از آنها دچار شدید و سختی ها در صورت از دست دادن درآمد و دسترسی به بیمه درمانی — به بازگشت به کار در یک محیط است که آنها را قادر می سازد برای به دست آوردن یک زندگی بدون ترس از بیشتر اختلال” Lombardini گفت.

“به آن پایان AMPTP-به نمایندگی از شرکت ها پیشنهاد می کنند که ما ارز پیشنهادی توسط 15 آوریل سال 2020 و آغاز مذاکرات آوریل 20, 2020 از طریق ویدئو کنفرانس,” او به این نتیجه رسیدند. “برای اهداف برنامه ریزی های ما در دسترس هستند برای پاسخگویی بار در طول هفته از تاریخ 20 آوریل و پس از آن به عنوان توافق رسیدند. ما با احترام از آنها بخواهید که شما به ما ارائه با تاریخ که در آن چانه زنی خود را در کمیته در دسترس است به طوری که ما ممکن است راه اندازی یک چانه زنی برنامه ریزی و کار صادقانه در جهت رسیدن به یک توافق است.”

WGA تنها گفت که آن را “در ادامه به بررسی گزینه های مختلف برای انجام قرارداد مذاکره با استودیوهای بزرگ هالیوود که قرار بود برای شروع در مارس 23 تا coronavirus اقدامات پیشگیری از ساخته شده آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن چهره به چهره جلسات چانه زنی.

“ما با توجه به آن و گزینه های دیگر اما هیچ پیشنهاد” یک انجمن صنفی گفت: در 2 آوریل.

رهبران WGA گفته اعضای آن در مارس 24 که می تواند آنها را مجبور به تمدید قرارداد فعلی فراتر از آن زمان ممکن است 1 انقضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها که به دنبال یک اعتصاب مجوز از اعضای قبل از آوریل 1: “اگر چه ما تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای دیدار با AMPTP آغاز مارس 23 با توجه به زمان بحران بهداشتی ما نمی توانیم به طور موثر مذاکره این مهم در سه سال قرارداد ما معمول مد. آن ممکن است ممکن است به این نتیجه یک قرارداد جدید توسط مه 1 و نه ما از شما درخواست برای یک اعتصاب مجوز رای دادن در موقت.”

خبر نامه از Lombardini برای اولین بار گزارش شد.

(این داستان شد به روز رسانی شامل WGA پاسخ)

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>